Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Juro, 15.03.2014 15:05:17, IP: ***.***.169.17, #184258
Ahoj Vladěno, jsem stejného názoru jako ty. Před několika lety jsme se málem s manželkou rozvedli. Navštívila několik kartářek a byla hodně zdrcená jak každá blekotala o něčem jiném, že se prý rozejdeme, že bude mít další dítě s jiným atd. Pak byla u toho pana Petra K v Brně osobně a vrátila se opravdu nadšená a spoustu věcí viděla jinak, začali jsme zas bydlet spolu a jsme stále spolu a máme další dvě děti. Tohle ty kartářky vůbec nevěděly. V té době jsem měl také problémy po úraze a Petr mi přes manželku poradil velmi dobré věci, které pomohly, ale to sem psát nebudu. Já jsem na karty nikdy nevěřil, ale něco na tom bude, věřím, že jsou někteří lidé nadaní schopnostmi, mají vzdělání apod. Každopádně nám oběma dost pomohl, je pravda že je drahý, ale spíš bych manželce vyčítal, že někde obíhá kartářky a vrátí se s nesmysly na rozvod, a pak několik měsíců hádky a strach jak to dopadne.
Juro, 15.03.2014 15:06:02, IP: ***.***.169.17, #184259
Ahoj Vladěno, jsem stejného názoru jako ty. Před několika lety jsme se málem s manželkou rozvedli. Navštívila několik kartářek a byla hodně zdrcená jak každá blekotala o něčem jiném, že se prý rozejdeme, že bude mít další dítě s jiným atd. Pak byla u toho pana Petra K v Brně osobně a vrátila se opravdu nadšená a spoustu věcí viděla jinak, začali jsme zas bydlet spolu a jsme stále spolu a máme další dvě děti. Tohle ty kartářky vůbec nevěděly. V té době jsem měl také problémy po úraze a Petr mi přes manželku poradil velmi dobré věci, které pomohly, ale to sem psát nebudu. Já jsem na karty nikdy nevěřil, ale něco na tom bude, věřím, že jsou někteří lidé nadaní schopnostmi, mají vzdělání apod. Každopádně nám oběma dost pomohl, je pravda že je drahý, ale spíš bych manželce vyčítal, že někde obíhá kartářky a vrátí se s nesmysly na rozvod, a pak několik měsíců hádky a strach jak to dopadne.
Juro, 15.03.2014 15:06:48, IP: ***.***.169.17, #184260
pardon vložilo se mi to 2x
Luděk Teplice, 25.03.2014 16:17:05, IP: ***.***.142.39, #184320
Dobrý den, dnes jsem byl u kartářky p. Růžičkové, opravdu je dobrá, mohu posoudit, byl jsem i p. Kludské, Košanové. nenechám se opit, rohlíkem, opravdu je medium, umí.ROZHODL JSEM SE ZVEŘEJNIT JEJÍ ČÍSLO 606539796.
leona, 27.03.2014 19:03:01, IP: ***.***.139.253, #184375
I mě se zdál pan Petr K z Brna nejlepší podle toho fo umí a hlavně ví. Jeden z mála co si na nic nehraje a umí nasměrovat. Taky za sebe doporučuji.
XX, 29.03.2014 15:29:13, IP: ***.***.61.153, #184406
Byla jsem u Petra K. Je to brzy, takže nemůžu říct jestli měl pravdu. V podstatě mi řekl, že jen říká směry a co by se mohlo stát a nemám se toho příliš chytat. Takže bych to nenazvala vyloženě jako předpověď budoucnosti. V některých věcech mě karty odhalily, ale občas řekl něco co se mi zdálo jako nesmysl. Určitě je to chytrý člověk a pro radu bych k němu zašla znova. Můžete napsat jestli se vám splnilo co předpověděl?
Annnneee, 01.04.2014 12:23:18, IP: ***.***.232.93, #184429
Mne vykladala kartarka pres skype a musim teda rict ze to bylo obrovske sklamani.nevedela o mne absolutne nic.rekla mi same soatne veci.z pritomnosti uz vubec.rekla ze nejsem spokojena v praci ale ja mam novou praci a jsem absolutne spokojena.pak ze prej mne ceka rozvod mebo rozchod ale ja se s nekym rozesla uz pred 2 mesicema.po tom vykladu jsem se citila strasne spatne.kdyz vite ze vlastne vas nic dobreho neceka a ze vlastne cely vas zivot je uplne nanic a kdyz jsem ji to vyvratila tak stejne mne presvedcovala ze to nanic v budoucnu bude.silenyyy!!!!
Janka, 02.04.2014 11:41:05, IP: ***.***.35.115, #184442
Reakce na komentář od XX na pana Petra K z Brna. Mě se právě líbilo, že mi neříkal to co ostatní kartářky, které se ti snaží vnutit jejich primitivní budoucnost podle primitivního vzdělání a výmyslů. Byla jsem u takových a byla jsem zhnusená. Když jsem byla u Petra v Brně poprvé trošku mě zarazilo že je tak drahý, ale pak jsem pochopila, že prodává nejen svůj dar, ale i vědomosti za ty roky, ke kterým se málokdo dostane. Byla jsem u něj za ty roky snad 5x a vždy mě nasměroval a pomohl, protože řekl předpoklady na co mám a na co nemám, co mohu využít. Takže mě to celkem dost vyšlo. Tohle není psychologie, všimla jsem si že mi neříkal vše co bylo v kartách ale uměl vysvětlit jak se věci budou vyvíjet. Když jsem řešila rozvod tak věděl přesně. Několik mých známých si ho také velmi chválilo, povětšinou řešil jejich zdravotní problémy. Osobně si myslím, že takových je opravdu málo, co jsou vzdělaní, mají velký přehled a hlavně jsou pozitivní a umí poradit, a na nic si nehraje, je vidět že měl roky učitele z Asie a že byl učitel a trenér, protože dokáže lidi nasměrovat a posunout je vždy o kus dál. Nechci ho zde moc chválit, protože už hodně lidí na internetu psalo podobné věci a chválu o webu a rozhovorech, každý si musí najít toho svého člověka, co mu pomůže.
Lucie, 02.04.2014 11:54:12, IP: ***.***.116.206, #184443
Janko, já u něj byla také a nechtěla jsem vědět budoucnost co mě přesně čeká. A taky jsem si všimla že Petr neříká vše co vidí, asi je to dobře, ale vysvětlil mi jak se něčemu vyhnout a co využít a to mi hodně pomohlo, ani nemusel říkat co tím konkrétně myslel.
veverka, 10.04.2014 16:28:07, IP: ***.***.72.120, #184560
Byla jsem u paní Divácké a následně jsem zkusila na doporučení paní Dinušovou.Výklad se hodně shodoval.Až mě z toho zamrazilo. Janka.
veverka, 10.04.2014 16:29:15, IP: ***.***.72.120, #184561
Byla jsem u paní Divácké a následně jsem zkusila na doporučení paní Dinušovou.Výklad se hodně shodoval.Až mě z toho zamrazilo. Janka.
astrolog, 12.04.2014 7:14:22, IP: ***.***.157.103, #184590
S kamarádkou jsme byly u paní Kolářové. Vše vychází. Některé věci hned a některé s malým zpožděním.
Teoretik, 29.04.2014 2:43:28, IP: ***.***.250.50, #184768
Paní Anežka Hochwalder z Kladna opravdu mě i po létech nadchla svými schopnostmi. Vřele doporučuji. Po těch létech si neustále drží svoji laťku. Ne jako některé které sílu ztrácejí. Naprostá spokojenost.
pamina, 01.05.2014 20:33:23, IP: ***.***.111.62, #184818
Dobrý den- nevíte jaký je pan Čapek z Pardubic?? Máte s ním zkušenosti? Plní se věštby??. Nebo znáte někoho jiného z Pardubicka,kdo vykládá karty,, Díky za odpověd
Milena, 12.05.2014 10:49:05, IP: ***.***.72.120, #184974
V Brně je dobrá kartářka paní Dinušová a paní Divácká.Kontakt na paní Dinušovou je 728950127 a na paní Diváckou je 732126944.Doporučuji.Je to velká pomoc.
        Předchozí   1 .. 163164165166167168169 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.