Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Suzie, 04.07.2014 2:03:46, IP: ***.***.115.62, #186933
Ty co se zde podepisuješ Nikol - nikdo zde nepsal, že všechny ostatní jsou nuly , ale ty jsi zrovna ta špína, co zde neustále pomlouvá pana Petra K, teď už máme tvou IP adresu a předáváme to na policii, tímto se přidávám k hromadné žalobě, mimochodem díky které tebe a ty ostatní dvě špíny zablokovali. To, že ty jsi nula, za to nikdo nemůže, ale že jsi duševně nemocná to už je věc jiná, měla by ses léčit.. takové špíny jako ty nemají co hledat mezi slušnými lidmi.
Martina, 04.07.2014 15:19:20, IP: ***.***.184.179, #186937
Já jsem se k panu Petrovi K objednala do Brna, nějak mě ani nezajímá, co se zde píše, ale našla jsem video s ním a jeho web a vypadá jako vzdělaný a moudrý člověk a to co tam povídal, to zde moc lidé nevědí, proto jsem si ho vybrala, chci někoho, kdo má něco v hlavě a neplácá ty nesmysly co mi většinou kartářky nakecaly, tak setěším. Snad sem na něj mohu dát telefon - 724120590, jen si nejsem jistá, zda ještě bere lidi, doporučuji si najít jeho web, aby jste vědeli ke komu jdete. Co se týká těch, co se tu pomlouvají, to mě nechává v klidu, protože český lidi jsou závistiví a rozumný člověk si najde sám co potřebuje.
Jitka, 11.07.2014 9:06:07, IP: ***.***.97.2, #186996
Máte prosím někdo kontakt na paní Koppovou - kartářka Česká Třebová. Děkuji.
Vlasta, 16.07.2014 14:16:22, IP: ***.***.101.75, #187052
Martino, díky za kontakt. Byla jsem u Petra a bylo to velmi zajímavé povídání a umí, velmi pozitivní člověk. Umí věci vysvětlit. Za sebe také doporučuji. ŠKODA, ŽE TAKOVÝCH NENÍ VÍC.
Jana, 21.07.2014 8:08:46, IP: ***.***.72.120, #187095
Petr, je jen obyčejný podvodník. Jde mu jen o prachy a žvaní nesmysly. Objednala jsem se u něho. Peníze jsem mu nedala a vzala jsem nohy na ramena.
Jana, 21.07.2014 8:09:57, IP: ***.***.72.120, #187096
Petr, je jen obyčejný podvodník. Jde mu jen o prachy a žvaní nesmysly. Objednala jsem se u něho. Peníze jsem mu nedala a vzala jsem nohy na ramena.
Anonym, 21.07.2014 12:46:45, IP: ***.***.184.59, #187097
Tak za prvé, Petr není žádný podovodník, o tom svědčí i to, že si ho zde tolik lidí chválí. Asi ti nedošlo, že pomluva je trestná a že už je vidět tvoje IP adresa, že ? Tyhle pomluvy šíří neustále jedna a ta samá duševně nemocná osoba, které petr leží v žaludku a závidí, že má úspěch a hodně lidí, zkoušela to i na jiných webech a tam už jí zablokovali, dokonce na ní lidé podávali trestní oznámení, protože špinila nejen petra ale i Kludskou a špinila tam Anie a další kartářky, co jsou v TV. Ty Tvé lži tě dostanou do kriminálu. Pokud vím, tak u Petra jsi být ani nemohla, protože peníze bys musela zaplatit předem, protože má hodně moc lidí a je potřeba se objednat. Já jsem u něj byla asi před rokem a je to velmi slušný a vzdělaný člověk a dokonce bych řekla, že takovou duševně nemocnou jako ty by asi nevzal a rovnou by tě poslal k nějakému psychiatrovi
Alice, 23.07.2014 20:36:48, IP: ***.***.41.5, #187125
Ráda také přispěji do diskuze. Mám zkušenosti s několika kartářkami. Od střední jsem chodila k Adelině v Benešově, pak jsem se vdala, přestěhovala, je to už přes dvacet let. Nedávno jsem zkusila i výklady po mejlu a to hned několik. Oslovila jsem asi pět kartářek, které jsem si našla různě po internetu a vzhledem k očekávání jsem překvapená nebyla. Lepší je osobní kontakt.
Alice, 23.07.2014 20:39:24, IP: ***.***.41.5, #187126
A ještě pokračuji k tomu svému příspěvku. Ani nevím, zda se dávat na někoho kontakt, protože jak to tady čtu, tak pokud někdo řekne, že je někdo dobrý, tak je v dalších příspěvcích napaden, že je to sebechvála. Asi něco sebechvála bude, ale nepracuje tady i konkurence? A nepomlouvají se tu kartářky navzájem. Doufám, že tu nejsem jediný klient.
Alice, 23.07.2014 20:39:26, IP: ***.***.41.5, #187127
A ještě pokračuji k tomu svému příspěvku. Ani nevím, zda se dávat na někoho kontakt, protože jak to tady čtu, tak pokud někdo řekne, že je někdo dobrý, tak je v dalších příspěvcích napaden, že je to sebechvála. Asi něco sebechvála bude, ale nepracuje tady i konkurence? A nepomlouvají se tu kartářky navzájem. Doufám, že tu nejsem jediný klient.
Eva, 25.07.2014 8:03:55, IP: ***.***.214.171, #187159
Nemá někdo kontakt na MissEllu ? Děkuji Eva
vevinka111@seznam.cz, 02.08.2014 18:23:11, IP: ***.***.116.49, #187289
Napsal by mi někdo kdo byl u pana Nývlta z Pardubic? Někdo kdo u něj byl osobně? Já četla samý dobrý reference, ale jedna známá mi říkala že jí od něj nic nevyšlo a nic nepoznal ale mně se tomu nechce věřit a stejně k němu půjdu. Budu ráda když mi někdo napíšete také názor. Díky Veronika
ROMANA, 05.08.2014 8:30:48, IP: ***.***.31.2, #187305
Jsem z Brna a zkusila jsem karty u paní Divácké, Dinušové, Přibylové. Neběhám po kartářkách. V průběhu pěti let jsem byla třikrát.Tyto dámy doporučuji.
Martina, 05.08.2014 11:59:49, IP: ***.***.171.199, #187308
pro Vlastu - byla jsem u pana Petra K, sice byl dost drahý, ale umí, jsem velmi spokojená. Mám o čem přemýšlet a hodně inspirace a zdrojů co studovat pro Romanu - paní Divácká - v jejím věku se mi zdá že už má za zenitem, co se týká věštění, trošku odhadne člověka, ale to je asi celé, nic nevyšlo, jen obvyklé řeči o ezoterice. Přibylovou neznám. Ale Dinušovou tedy nedoporučuji ani náhodou, nejen že nic nevyšlo, ale také proto jak se chová na diskuzích jak pomlouvá a osočuje ostatní, kdo si na ní ztěžují, že od ní nevycjázejí předpovědi tak na něj a na všechny útočí, proto jí zablkovali na mnoha diskuzích - ta nemá s duchovnem nic společného. jak zde lidé píší, poslední dobou to tu zčíná být samá sebechvála - například dnes na 5 diskuzích pod riznými jmény ta samá sebechvála na upinku alias Lidku, každému dojde, že si to píše sama, chlubí se jak vše ví a přitom takhle podvádí. je to opravdu smutné jak málo kartářek má nějakou úroveň a jak hodněš z nich nemají s duchovnem nic společného, hlavně že melou cosi o karmě a očišťování aury apod. Ještě se chystam k paní Suché z Brna, uvidím co ví a co vyjde.
Anonym, 05.08.2014 16:59:13, IP: ***.***.252.254, #187311
život si ovlivnuje každý sám svým chováním, ale je v tom háček a karty na to nemají vliv :-)
        Předchozí   1 .. 166167168169170171172 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.