Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

nejsem kartářka, 15.09.2014 15:31:55, IP: ***.***.104.1, #187702
Podle videa bych k němu nešla i kdyby mi to posezení platil on.
Verča, 16.09.2014 10:53:06, IP: ***.***.35.189, #187716
Zuzko souhlasím, mě pan Petr K taky moc pomohl. A už podle videa je velmi vzdělaný a ví o čem mluví, což se o většině kartářek říct nedá. Co se té duševně nemocné týče, která se podepisuje "nejsem kartářka" - tak tu už blokují na mnoha webech a zde už je jeden komentář, co sem někdo psal Pavla, 6.8.2014 11:39:48, IP: ***.***.171.122, #187319 máš pravdu Lindo, tahle, co tu neustále pomlouvá Petra je opravdu psychopatka, četla jsem ty její pomluvy i na jiných diskuzích a na většině jich už jí zablokovali, naposledy jí zablokovali na zeny.cz. A nepomlouvá jen Petra, ale i všechny koho si lidé chválí, jako Anie apod. Dokonce na doktorka.cz si tam hraje na kartářku a neustále dokola tam špiní všechny, co dělají věštění v TV. Je to nejspíš pacientka z ústavu. Mě to ale naopak řeklo, že Petr K je asi hodně dobrý, a proto se k němu objednám. Na tom videu s ním je vidět, že to je jeden z toho mála, co je vzdělaný a ví o čem mluví, hodně mě to nadchlo. A primitivní závistivé nuly, jako tato můžou opravdu jen závidět a nikdy nedosáhnou ani zlomek toho, co on. To je asi celá podstata.
nejsem kartářka, 16.09.2014 22:04:57, IP: ***.***.104.1, #187721
Petře, pořád se opakuješ. Ty jsi nedokázal ani zlomek toho, co normální pracující. Ty ne. A už změň IP adresu, takhle je to trapné, Moničko, Jančo, Věrčo, atd.... Mě nikde neblokli, není důvod, protože nikomu nenadávám, ani nikoho nevychvaluji. Jen z tebe mám srandu. Ale koukala jsem, že tebe vypráskali z Doktorky. Všechny ty spamy ti smazali :))). To video je pro naivní slepice.
Jsem kartarka, 17.09.2014 0:43:17, IP: ***.***.38.232, #187722
Co to je za psychicky narušenou krávu co se podepisuje nejsem kartarka?? To bude asi nejaka ciganska spina zplozena od vlastní segry s vlastním fotrem, podle toho co predvadi co neprolezla ani pomocnou skolou a nenaucila se ani cist, jinak by si vsimla ze tu lide chvali Petra docela casto a , kdyby ta krava nebyla tak vypatlana, naucila by se cist i ze to jsou ruzne IP adresy. Inu konkurence je velka a krava jako ona nikdy nic v zivote nedokazala a tak lidem zavidi uspech a bude neustale pomlouvat. Divala jsem sše na doktorku jak sproste tam pise ta dusevne nemocna a take kde ji zablokovali. Ti lide maji pravdu - na tebe nepomuze bic, ale uriznout ti hlavu a dat ji do kanalu hihi
nejsem kartářka, 17.09.2014 16:02:38, IP: ***.***.104.1, #187727
:)), hlupáku, já u té PČR dělám. A teď si můžeš tipnout, co tak asi dělám tady. Třeba tě to ťukne do hlavinky. Teď už je to jedno, zveřejnit to mohu. Tak brzy na shledanou. A tím se loučím a klidně tady Kuldu vychvaluj do nebes, stejně to nepomůže.
Lentilka, 17.09.2014 18:35:29, IP: ***.***.171.160, #187731
Kdopak ti vyhrožuje ty nejsem kartářko co si tu hraješ na kartářku?? Chudinko jedna, aby ses nám tu nerozbrečela. Ti lidi jsou ale blbý, že nevěří těm tvým kydům a pomluvám, že jo ? U nás v baráku jsme měli podobnou sousedku, co pomlouvala, až jí švagrová přede všema nafackovala a všichni se smáli a byl pokoj pomluvám a pomlouvačná štětka se brzo odstěhovala s velkou ostudou :-)))
Anonym, 17.09.2014 18:46:31, IP: ***.***.38.242, #187732
Haha, velmi úsměvné, tak duševně nemocná není kartářka, ale na kartářku si hraje a teď dokonce dělá u policie. Asi to bude nějaká speciální klec pro duševně choré, kde dostává pravidelně pendrekem přes tlamu aby byla ticho haha. Aby bylo jasno, já opravdu dělám u policie a také jsem zjistila své, ona totiž nedělá nikde, je docela známá firma jak na sociálce tak na pracáku, navíc má pár záznamů i zde na policii, za krádeže, prostituci apod. a v neposlední řadě i podvody a krádeže peněz, kde kradla a podváděla občany tím, že si hrála na kartářku, mámila z lidí peníze a vyhrožovala jim. madam co nám napíšete ještě hezkého?
nejsem kartářka, 17.09.2014 22:13:39, IP: ***.***.104.1, #187733
Kolegyně :DD, když mě tak znáš, tak tady uveď mé jméno a odkud jsem. Když to neuděláš, je jasné, kdo tu lže, ty policistko :). A mimochodem, celou dobu píši, že nejsem kartářka, tak nevím, kam na ta moudra o mé kartářské kariéře chodíš. Tak jak se jmenuji a z kterého města jsem? Dělej, makej, ať už je to tady a je jasné, kdo lže.
Saskia, 19.09.2014 17:01:55, IP: ***.***.218.129, #188742
je to tak vážení - přes známého na policii jsem zjistila to samé, že ta co se podepisuje " nejsem kartarka" má už několik trestních záznamů. Požádal jsem ho aby upozornil administrátory zde aby jí i zde zablokovali. Zablokovali jí i na jiných webech, jak mi řekl. Také jsem se dozvěděla, že je na ní podané několik hromadných žalob. Má to prostě spočítané. Tady jí stejně nikdo nečte. Jen se divím, že takové duševně nemocné jako je ona, pouštějí na internet.
Nejsem kartářka, 19.09.2014 22:21:14, IP: ***.***.104.1, #188748
Milá "kolegyně, tak už vybal to mé jméno. Jinak jen plácáš, plácáš a plácáš. Co to má znamenat ?: Požádal jsem ho aby upozornil ...Takže muž. Péťan osobně? Klidně mi napiš na jakých webech mě měli bloknout a já ti tam ráda nechám vzkaz :DD.
veverka, 21.09.2014 9:13:45, IP: ***.***.225.185, #188762
Já mohu doporučit paní Mikiskovou z Nové Paky.NA karty sem nikdy nevěřila,ale když u me začala zoufalá situace a já nevěděla kudy kam, známý mi ji doporučil. Mela jsem husí kůži. Nejdřív mluvila sama, vyprávěla mi o mim životě a všechno souhlasilo, bohužel i zdravotní problemy v rodině.Pomohla mi rozhodnout se zpravne..Díky ni jsem stastne vdaná a mám dva kluky , jak mi předpověděla :-) Pak se můžete zeptat i konkrétně na to, co Vas zajímá.
Katka, Jitka, 22.09.2014 17:45:41, IP: ***.***.31.2, #188772
Zašly jsme za kartářkou paní Dinušovou a super. Pozná povahy lidí a nic nechce vědět, na nic se neptá, jen na jméno. Budoucnost se ukáže. Byly jsme tam před týdnem. Tel. je 728950127
Katka, Jitka, 22.09.2014 17:46:40, IP: ***.***.31.2, #188773
Zašly jsme za kartářkou paní Dinušovou a super. Pozná povahy lidí a nic nechce vědět, na nic se neptá, jen na jméno. Budoucnost se ukáže. Byly jsme tam před týdnem. Tel. je 728950127
DITA, 22.09.2014 18:09:08, IP: ***.***.31.2, #188774
Volala jsem do televize. Vědmy radí. A vyšlo to.
Václavíkova A, 22.09.2014 20:02:23, IP: ***.***.35.254, #188776
Mě se líbil tento komentář, proto sdílím - Martina, 4.7.2014 15:19:20, IP: ***.***.184.179, #186937 Já jsem se k panu Petrovi K objednala do Brna, nějak mě ani nezajímá, co se zde píše, ale našla jsem video s ním a jeho web a vypadá jako vzdělaný a moudrý člověk a to co tam povídal, to zde moc lidé nevědí, proto jsem si ho vybrala, chci někoho, kdo má něco v hlavě a neplácá ty nesmysly co mi většinou kartářky nakecaly, tak setěším. Snad sem na něj mohu dát telefon - 724120590, jen si nejsem jistá, zda ještě bere lidi, doporučuji si najít jeho web, aby jste vědeli ke komu jdete. Co se týká těch, co se tu pomlouvají, to mě nechává v klidu, protože český lidi jsou závistiví a rozumný člověk si najde sám co potřebuje. Já k tomu jen dodám, že mám podobnou zkušenost s těmi rádoby kartářkami, co si na sebe píší samochválu stylem, že jim vše vyšlo, jak včechno věděly, že jim mrazí a podobné nesmysly. Málokterá má vůbec nějaké vzdělání a rozum, jen papouškují své nesmysly z časopisů a ani jim nerozumí. Mezi kartářkami je opravdu velmi málo těch, co tomu rozumí a co mají nějaké znalosti, byla jsem u podvodnic jako je Dinušová, Divácká, Santi apod a to byly všechno dámy bez rozumových schopností, a bez schopností a daru. Jsem ráda, že jsem potkala Petra K z Brna, protože ten člověk je úplně jiný a nezapadá mezi klasické kartáře, protože prostě hodně dost ví, rozumí a umí nasměrovat a poradit, je velmi pozitivní a skromný, což se o ostatních říct nedá. prostě kdo umí, ten umí a ty ostatní mohou jen závidět a tupě pomlouvat a psát si na sebe zde samochválu. Obávám se ale, že pan petr snad už lidi moc nebere, protože je má lidí hodně na dlouho dopředu, ale snad budete mít štěstí. Také se připravte, že není nejlevnější. Přeji všem štěstí při hledání.
        Předchozí   1 .. 168169170171172173174 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.