Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Jana, 08.10.2014 8:43:19, IP: ***.***.39.234, #189038
duševně nemocná feťačka zase začala pomlouvat pana Petra. Hodně moc lidí si ho chválí a ta duševně nemocná za vším vidí Petra, všichni ti lidi co si ho chválí je Petr, hehehe. To už se asi nedá vyléčit hihi, ten jí musí strašit ze spaní. To je prostě fakt, že Petr je výborný. A ty co se podepisuješ -nejsem kartarka - ty jsi opravdu na palici, pokud si myslíš, že takový člověk chodí někam na diskuze a že ho to zajímá. Takoví lidé jako on má lidí dost a vždy bude mít. To je zavistivá krá-va jako ty si myslí že může pomlouvat, závidět a špinit každého. jak čtu, tak už te zablokovali všude možně, je jen otázka času, kdy tě zablokují i zde. četla jsem i to že na tebe už lidé podávali několik trestních oznámení a evidentně jí to nestačilo a nepochopila to. je to smutné jaký odpad se najde zde mezi kartářkama, jak jsou závistivé, tupé tolik vzdálené od duchovního světa.
Lenka Fajtlová, 08.10.2014 9:08:38, IP: ***.***.39.234, #189039
Jiřina a Adéla, 6.10.2014 14:23:57, IP: ***.***.72.120, #188985, koukám, že už ti začíná hrabat, když se neustákle podepisuješ jinak. Asi nedokážeš unést, že je někdo hodně dobrý, ale závist tě nakonec zničí. Ona konkurence bolí že jo, s tím se budeš muset smířit a začít na sobě asi pracovat, ale jistě ti to k ničemu nebude, můžeš si hrát na kartářku dál a stejně ti to nepomůže. proč ? Protože lidé už dneska poznají , která primitivka si na kartářku hraje a která to umí. Já se k panu Petrovi objednám, právě proto, že si ho tolik lidí chválí a už podle jeho webu a rozhovorů z TV, protože je opravdu velmi vzdělaný a mluví velmi rozumně a neplácá takové nesmysly, jako většina kartářek, co si ty nesmysly vyčetly někde z časopisů.. Zastávám totiž podobný názor jako většina lidí zde, že většina těch kartářek co se vyrojila po revoluci, jen z lidí tahá peníze a zapomněly na to, že k tomu je potřeba také vzdělání a znalosti a ne jen plácání. Pomalu těmto podvodnicím končí čas, protože doba a pokrok jde kupředu a ty zaostalé primitivní osoby co si na kartářky jen hrajou, těm už odzvonilo. Dnes lidé hledají někoho kdo je posune a kdo dost ví, a ne slípky co jen lidem mařou med kolem huby a pak se nic nesplní.
Lenka Fajtlová, 08.10.2014 9:14:35, IP: ***.***.39.234, #189040
Jano, jsem ráda, že jsme stejného názoru. Inu závistiví lidé jako je tato osoba nikdy ničeho nedosájli a místo aby se snažili, tak budou kvákat a pomlouvat, to je jejich ubohost a nikam nedojdou. Většinou se to řeší tak, že admini je vymažou a zablokují, psal někdo adminům ? Jestli ne, tak já to udělám velmi ráda.
Daniela, 08.10.2014 14:16:05, IP: ***.***.72.120, #189044
Petře jste trapný, že Vám neni trapné takto se chovat. To je opravdu ubohost a stupidita.Vy si opavdu myslite, že to neni průhledné? A ta Vaše hrabivost a zloba je neskutečná.Však na Vás dojde.
Lucie, 09.10.2014 12:29:39, IP: ***.***.169.169, #189048
Danila, ty jsi neprošla ani základní školou, že neumíš číst? Kolik lidí ti zde už psalo, že jsi trapná a duševně nemocná a stále tady budeš špinit forum? Na kolika diskuzích už tě vymazali a nedáš si pokoj? nejdříve jsem se divila, kdo to zde dělá bordel, ale po přečtení několika stránek je hned jasné, že jsi opravdu duševně nemocná a asi nebereš své léky, jinak to není možné, jaká závost z tebe jde. Podepisuješ se tady pod miliony jmen a přitom jsi tak blbá, že nám jen ukazuješ svou ip adresu aby tě mohla policie najít. Paní co psala přede mnou, že požádá adminy o tvé zablokování měla pravdu a já to udělám také, protože takový vřed závistivý jako ty, to se jen tak nevidí.
wendy, 09.10.2014 12:54:41, IP: ***.***.39.160, #189049
Ahoj Lucko, ráda bych se k panu Petrovi K objednala, můžeš mi napsat nějaký kontakt ? A dělá výklady jen v brně nebo i na dálku? Četla jsem o něm hodně pozitivních komentářů a to už asi před rokem, ale měla jsem na něj odlaz,ale už ho nemám. Děkuji moc a přeji hezký den.
Slávka, 09.10.2014 14:40:06, IP: ***.***.45.211, #189050
tedy co to tady je za stupiditu co se podepisuje Jiřina, Adéla, Daniela a pod dalšími jmény, co se tu neustále naváží do Petra? Ta ženská je stupidita sama, už jen když jí člověk čte. Závidí, že má Petr hodně klientů na dlouho dopředu, závidí úspěch, závidí mu peníze. Já se také k panu Petrovi objednám. V Českém národě je závist asi sportem a čím je někdo lepší, tím více takových primitivních nul jako je tato se pak najde, co kvákají své nesmysly.
Slávka, 09.10.2014 14:46:06, IP: ***.***.45.211, #189051
Lucie, ta smažka, která tu dělá bordel je tak tupá, že jí nikdy nedojde, že lidi jako Petr nechodí na diskuze, a je velmi psměvné jak neustále napadá všechny, co si ho chválí a myslí si, že to je Petr - to je prostě nemoc, jmenuje se paranoia a schizofrenie zároveň. Proč jí asi tolik leží v žaludku? Proto ona sama nic nedosáhla, je to prostě chudinka nula, kterou nikdo nechce a tak se zde ráda čte a dělá jí radost to zlo co šíří kolem sebe... je to prostě taková parazitická krysa :-))))
Nancy, 10.10.2014 13:44:24, IP: ***.***.147.23, #189058
Byla jsem také u pana Petra K a jak zde už psalo hodně lidí, opravdu je výborný a umí, jen je o dost dražší, což je asi u těch nejlepších normální, A taky si nejsem jistá zda ješt bere lidi, já jsem měla štěstí a vzal mě celkem rychle,ale připlatila jsem si. To, že si ho tolik lidí chválí je asi tím, že to skutečně dělá jinak a vůbec to není o tom co se splní nebo ne a hlavně má tolik informací, které by se daly poslouchat dlouho, ten člověk je o století napřed. Našla jsem, že dělal i nějaké přednášky, nevím však zda ještě teď dělá nějaké, říkal, že je dělá jen občas a nepravidelně. Nebudu sem dávat telefon, to se jaksi nehodí, určitě si ho každý najde podle rozhovorů z TV a jeho webu. Snad to pomůže, Přeji hezký den
Čulibrk, 11.10.2014 5:39:29, IP: ***.***.226.109, #189063
PANE BOŽE - UŽ I TADY ? Nechcete si dát pokoj s tím dohadováním?
Beruš, 14.10.2014 14:22:22, IP: ***.***.147.64, #189098
Ahoj. Četla jsem tu dost příspěvku a pochval na pana Petra K. Musím říct, že i já jsem byla nadšená a spokojená. Nejdříve jsem byla u některých, které tu někdo vychvaloval asi za 500 Kč za hod, ale bylo to stále dokola podobné řeči a nesmysly o andělích. Proto jsem hledala někoho, kdo je jaksi " vzdělanější" a rozumí tomu, radši jsem si připlatila, ale aby to pomohlo. Pan Petr byl úplně jiný, skromný a velmi rozumně mi vysvětlil spoustu věcí o to co u nás ví málokdo, o výzkumech apod, takže to nebyly ty slátaniny o tom,čarodejnictví a andělech apod. Hodně toho věděl o medicíně a co a jak pomáhá, třeba jaké látky a co léčí v potravinách apod. kromě jiného je to výborný výtvarník a dělá toho více. Mě říkal, že senecítí vyjímečný a naopak se věnuje talentovaným lidem a vyjímečným, prý se mnoho dá naučit, ale s darem se narodí málokdo, jde ale o styl vnímání, postupy.Už to zde lidé několikrát psali, že je to vyjímečný člověk a naprosto s tím souhlsím. Škoda, že takových není víc. Také zde lidé psali, že už možná nebere lidi, protože jich má moc, kamarádku vzal, ale chtěla jsem k němu jít po třetí a neměl termín, což ale respektuji, mám si ale zavolat. takže za sebe také pana Petra doporučuji. Netvrdím, že zde nejsou dobré kartářky, jen jsem je nenašla v této diskuzi a je jich opravdu hodně málo a člověk by měl být opatrný ke komu jde, aby nenaletěl jao já předtím. Ti nejlepší, jako Petr K jsou ale dražší a je těžší se k nim dostat a hlavně se o nich dočtete na jejich webových stránkách nebo jsou s nimi rozhovory z rádia, TV apod. Přeji všem hezký den
janule, 18.10.2014 19:06:55, IP: ***.***.204.46, #189150
Nevite nekdo o dobre kartarce z Plzne?
Valerie, 20.10.2014 12:29:00, IP: ***.***.147.248, #189174
No Beruš, to , že ti nejlepší jsou také dražší- na to bych také byla opatrná. Znám odsud i některé samozvané kartířky, které si účzují nehorázně vysoké sumy jako 3000 Kc za hod a přitom jsou úplně mimo a vůbec to neumí, protože nic nepoznaly, nic se nesplnilo a také měly ty přiblblé kecy o ezoterice, jak píšeš. Já bych spíše dala na to vzdělání, protože primitivních podvodnic, co fušuje do karet je plno a jenom hlupák by šel pro radu k nějaké primitivce, protože to není jen o tom co ony vyčumí z obrázků na kartách.
En, 25.10.2014 18:33:47, IP: ***.***.225.233, #189278
Neznáte jasnovidku v Brně u konečného náměstí? Děkuji za jakoukoliv odpověď. Hledám ji už přes 3 roky jakákoliv informace pomůže.
BENDLINKA, 27.10.2014 14:39:51, IP: ***.***.156.1, #189311
Dodrý den všem. Pročítala jsem zde komentáře jak hanlivé tak pochvalné?Chci vám napsat svůj příběh,věřte nebo né, je 100 % pravdivý.Nikdy jsem nebyla z těch, kdo by hledal kartářku.Nevím proč, ale bála jsem se, co mi řekne.Až jsem jednou hrála na PC hry s jednou paní? Dávali jsme odvetu a ona mi píše- cítím, že nejste v pořádku,jde z vás negativní energie a něco hrozného jste musela prožít?Nechcete mi dát vaší email.adresu, já bych se vám snažila pomoci,přes počítač.Chvíli jsem váhala, nevím co to bylo, důvěra v ní, a pak jsem svolila.Jen ve zkratce vám napíši,že jsme přišli o 4 a 1/2 letou dcerku, která nám po mnoha operacích zemřela.Nikdo z doktorů mi nepomohl, cpali mě utišujícími léky, z kterých jsem byla jako bludná ovce.26 let jsem nebyla schopná jít kamkoli sama,vždy se mnou musel jít můj syn a nebo manžel.Jak jsem musela vyjít z domu sama byl to pro mě horor,dělalo se mi špatně, dusila jsem se,srdce mi bušilo jako o závod,tak jsem se zase vrátila rychle domů? Žila jsem jako ve skleněné kouli, jak jsem jí musela opustit,bylo to pro mě moc hrozné. Víte, kdybch to nezařila na vlastní kůži a někdo mi to vyprávěl, tak bych mu to asi nevěřila!Pani které jsem dala adresu,je to kartářka z Ostravy,která léčí pomocí reiky- tím vyléčila mě, potom kartami, cikánské karty, tarotové a andělské karty.Zapoměla jsem uvést, že je romka,kterou od jejího roku vychovávali manželé-češi, kteří si jí vzali z dětského domova. Jezdí na vzdělávací kurzy,semináře léčitelů,takže se opravdu snaží i po této stránce, i když si myslím, že to nepotřebuje,jí to bylo dáno do vínku zhůry. Po dohodě s lidmi, kteří jí potřebují jezdí i za nimi domů, nebo jdou k ní, nebo jim dělá výklad přes telefon i emailem?Léčila mě na dálku pomocí reiky, nikdy v životě jsem jí nepotkala osobně,znám jí jen přes PC?Díky ní, jsem již 8 let v pořádku, žiji opět ten krásný plnohodnotný život, jako kdysi? Nevzala si ode mě ani korunu, to mohu odpřísáhnout.Řekla mi tenkrát že od toho, kdo ztratil dítě si peníze vzít nemůže a ani nechce.Dělá výklady samozřejmě za peníze, ale nevím kolik si bere protože si ode mě nevzala peníze a já se jí ptát nebudu, za kolik dělá výklady, bylo by to nehorázně neslušné,ale myslím si že drahá nebude.Jen jedno vím určitě, že existují i dobré kartářky bez titulků v televizi.Já Dáje nikdy nebudu moc být dost vděčná co udělala pro mě a mojí rodinu, která mě již nemusí nikam doprovázet, dojdu si sama kam potřebuji beze strachu..Dodnes si píšeme, voláme je to vzácný človíček se srdcem na dlani.Jen doufám, že nám to někdy vyjde a sejdeme se osobně, moc bych si to přála.A moc mě mrzí, že jsem jí nepotkala dříve, kolik bolesti, strachu a všeho jsem se mohla zbavit dříve, ale i tak jsem moc vděčná že i těch 8 let jsem v pořádku a tak bych touto cestou chtěla poslat vzkaz. Dájenko, tobě patří moje velké D Í K Y , tobě navždy vděčná Helča
        Předchozí   1 .. 170171172173174175176 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.