Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

nejsem kartářka, 05.08.2014 21:53:50, IP: ***.***.104.1, #187314
Martino (Petře), pochop už, že Ztěžovat se píše Stěžovat. Nedělej ze sebe blba. Pořád tam rveš už x let to Z. Píšeš z netové kavárny pod různými nicky (například Jarmila). A co se týká toho nešťastného videa, tak tomu snad reklamu ani nedělej.
Linda, 06.08.2014 10:59:59, IP: ***.***.171.129, #187318
pro tu co se podepisuje -"nejsem kartářka" - Ha, psychopatka se zase probrala, neustále se všude snaží pomlouvat Petra a ostatní a vůbec jí nedošlo, že už na ní lidé podávali trestní oznámení. V tom slově se píše s i z, ale ty jsi neprošla ani základní školou jak je vidět, ty jsi jen závistivá socka, co si hraje na kartářku a všechny ostatní pomlouvá a myslí si, že tím někoho oblbne. Ale už tě známe jaká jsi špína. Pan petr má a bude vždy mít hodně lidí a kdyby jsi chodila na základku a uměla číst, tak by ti došlo, že si ho chválí stále více lidí a uměla by jsi přečíst i různé IP adresy. Nedávno jsem psala paní Kludské, že jsi jí tu také pomlouvala a nejen zde a i ona mi psala, že už na tebe podávala trestní oznámení na policii, že už jí to psalo více lidí. Mě paní Kludská hodně pomohla a špína jako ty se brzo dostane do kriminálu. Je smutné že takové závistivé špíny jako ty, mají vůbec přístup na internet, ale neboj, brzo tě vypátrají, už podle tvé IP
Pavla, 06.08.2014 11:39:48, IP: ***.***.171.122, #187319
máš pravdu Lindo, tahle, co tu neustále pomlouvá Petra je opravdu psychopatka, četla jsem ty její pomluvy i na jiných diskuzích a na většině jich už jí zablokovali, naposledy jí zablokovali na zeny.cz. A nepomlouvá jen Petra, ale i všechny koho si lidé chválí, jako Anie apod. Dokonce na doktorka.cz si tam hraje na kartářku a neustále dokola tam špiní všechny, co dělají věštění v TV. Je to nejspíš pacientka z ústavu. Mě to ale naopak řeklo, že Petr K je asi hodně dobrý, a proto se k němu objednám. Na tom videu s ním je vidět, že to je jeden z toho mála, co je vzdělaný a ví o čem mluví, hodně mě to nadchlo. A primitivní závistivé nuly, jako tato můžou opravdu jen závidět a nikdy nedosáhnou ani zlomek toho, co on. To je asi celá podstata.
petra, 06.08.2014 16:49:33, IP: ***.***.41.5, #187322
Pokud hledáte výklad, tak mám vyzkoušeno magicka-vestirna.webnode.cz Vyzkoušen výklad přes e-mail a byla jsem spokojena. Petra
nejsem kartářka, 06.08.2014 18:32:17, IP: ***.***.104.1, #187325
Pro IP 171*atd: slovo STĚŽOVAT se opravdu píše se S. Jestliže bys, Péto, chtěl psát, že ti někdo něco Ztěžuje, jako třeba vykládání karet, Ztěžuje ti situaci, ok, potom píšeš správně Z. Ale jinak jsi mimo. Stížnost ....jen se S., blbe. A hádej na koho bylo podáno trestní oznámení....ty socko.
nejsem kartářka, 07.08.2014 22:23:15, IP: ***.***.104.1, #187340
Martínku (Aničko, Péťo), když Kulíka neznáš, nemůžeš vědět, že má úspěch a umí. Houpy hou.... A teď už mi Péťánku polib p**el. Tím se s tebou loučím, psychopate.
Jarmila, 13.08.2014 20:20:07, IP: ***.***.222.130, #187399
Tady je kontakt na opravdu skvělou kartářku, která vykládá po telefonu. Je ochotná zavolat, pokud nemáte neomezené volání. Byla jsem velmi spokojená mobil: 724 317 094 - paní Andrea
Jája, 15.08.2014 12:48:56, IP: ***.***.45.8, #187404
Jarmilo - určitě není skvělá kartářka, když si na sebe tady píše samochválu jak je dobrá a kdyby byla opravdu dobrá, tam má tolik lidí, že by nemohla každému volat, to si vykládej svým kámoškám z ulice jak jsi dobrá, na to ti zde nikdo nenaletí.
zdenka, 25.08.2014 11:35:41, IP: ***.***.166.34, #187513
hledám spojení s Vanessou ne do televize. dik.
Milena, 31.08.2014 22:08:53, IP: ***.***.35.75, #187577
Musím napsat, že Petr K z Brna je opravdu výborný. Je ale o dost dražší a taky si nejsem jistá zda ještě někoho bere, ale já jsem byla velmi spokojená,. Dělá to úplně jinak než kartářky, u kterých jsem byla a je vidět že opravdu hodně ví a dost umí, ale to si každý musí ověřit sám. Už chápu že si ho čím dál více lidí chválí. Je to vyjímečný člověk a líbilo se mi že mluví rozumně a je skromný, na rozdíl od těch si hrají na šamanky apod.
Ester, 01.09.2014 10:16:18, IP: ***.***.16.63, #187580
jsem tu dneska poprvé a nestačím se divit, chci napsat jen svou zkušenost. Rok jsem teď byla neskutečně zamilovaná, na začátku vztahu jsem byla u kartářky vedle z vesnice, je to mladá holčina co bere 400kč za 1/2h na čas nehleděla, nakonec jsem u ní byla 2,5h a ještě mi pomohla vyčistit si čakry a poradila jak to můžu praktikovat sama na sobě. Neplala se mně na nic, začla vykládat karty..... řekla, že mám dva syny a dokonale je popsala - jak postavy, tak i povahy a hlavně i to jak já osobně se ke kterému z nich jak mám. Tím mne ohromila.... Dále popsala mou minulost, současnost, zdraví, práci.... ale hlavně můj začínající vztah, o kterém já si myslela, že nebude mít pokračování...do teď se vše vyplnilo i naše rozchody a opětovné scházení. Před měsícem jsem měla vážný úraz a opět jsem využila kartářku, teď zcela jinou.... ona mi do puntíku popsala průběh vztahu a najednou řekla teď v létě se rozejdete.... do 14 dní se tak stalo. Řekla, nebude to dlouho trvat a on bude zase zpět- dokonce mně varovala, že tento muž je můj osudový, ale že to bude stále jak na houpačce. Uhodla přesně i věkové rozmezí mezi náma a proč to tak je a i proč nastal rozchod a co si budeme vyčítat..... Nicméně mi v den rozchodu volala dávná přítelkyně vědma..... a řekla - vy jste se rozešli cítím to..... načeš pověděla, za 2 měsíce bude zpět, ale už ho neber zpět, bude to pořát dokola....... moje kamarádka dělá výklady zdrama a potvrdila mi vše co předešlé kartářky...... kdo z Vás zná někoho, kdo vykládá zdrama ????
Radim, 07.09.2014 20:53:36, IP: ***.***.69.6, #187631
Dobrý den, chci se zeptat na kartářku na zdraví, mám otce na ARO a chci se zeptat jak to dopadne je to dlouho dobé ........moc děkuji Vám. s úctou R
Anonym, 09.09.2014 11:10:38, IP: ***.***.32.58, #187656
Zdravím,mám neobvyklí dotaz! O víkendu nám ukradli auto a chtěla bych se zeptat,jestli někdo nezná nějakou vědmu,která by nám byla ochotna pomoci? Předem dekuji
Milena, 14.09.2014 9:19:06, IP: ***.***.72.120, #187687
U kartářky jsem byla dvakrát v životě.Jednou u starší paní v Hrotovicích. Je to už hodně dlouho za jiného režimu.Paní byla už hodně stará a dneska by jí bylo aspoň sto. Překvapující zážitek a pomohl. Na doporučení jsem zašla za paní Dinušovou a hodnotím stejně. Asi na tom něco je.Dostala jsem vizitku s kontaktem reikivbrne.cz No měla jsem tam strach jít.Dneska je hodně podvodníků, ale paní byla milá a nechtěla peníze předem.Takže ve svém životě jsem dopadla dobře s věštkyněmi.Určitě je to výborná pomoc.
Zuzka, 14.09.2014 20:56:06, IP: ***.***.45.134, #187693
pan Petr K z Brna, výborný, musím uznat že je opravdu super, a to jsem už zkusila spoustu těch rádoby-kartářek, jako je Dinušová, Santi apod. - ale bylo to všechno na jedno brdo a výsledek jen vyhozené peníze. Petr K je sice dražší, ale umí a hlavně to dělá jinak a člověk rychle pozná že prostě ví a umí. Nebudu sem dávat kontakt, každý si ho lehce najde podle článků a videí. Hezký víkend všem.
        Předchozí   1 .. 167168169170171172173 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.