Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

ELIZABETH, 04.06.2014 7:09:03, IP: ***.***.142.39, #186312
můj zážitek svoje ano petří paní košanové, Allirose.TEPLICE.Byla jsem ještě u Aleše Faixe,také vynikajcí výklad,meditace,super, hodně štěstí a děkuji, vlastně Vás odivuji,protože vy pracujete ještě dál jsou lektoři,
Kamila, 11.06.2014 10:55:59, IP: ***.***.72.120, #186496
Doporučuji paní Dinušovou, minulost a povaha mého přiítele vyšla.Budoucnost uvidím.A také měla pro mě dobré rady,jak z problému ven.Tel.728950127
Julie, 14.06.2014 8:40:37, IP: ***.***.250.50, #186569
Janka, 19.06.2014 6:19:46, IP: ***.***.3.126, #186637
Já taky doporučuji pana Petra K z Brna..Děla to jinak a výborný v tom že um nasměrovat a poradit a ne naprogramovat spatně. . Jeden z mála co rozumi umi a má dar vidět do lidi a jejich předpokladů. Naproti tomu Dinusovou a spol na chlup podobné kecy asi z podobných knih. ČLOVĚK co umí prostě umí.
Iveta, 24.06.2014 14:23:27, IP: ***.***.204.98, #186722
Hodně jsem četla pochval na pana Petra K z Brna a musím souhlasit, je to opravdu jeden z toho mála co si na nic nehraje a je pozitivní a umí to, co dělá a plně chápu, že je i o dost dražší. Mwla jsem zdravotní a partnerské problémy a navštivila nějakou Ellu, Dinušovou apod a utratila za ně docela dost peněz, ale každá plácala nesmysly o andělech, ezoterice a ani tomu nerozumněli a každá mi předpovídala něco jiného - je to stejná sorta lidí, co spoléhá ne to, že se najde hlupák, co uvěří, ale ani jedna nedokáže vysvětlit, proč některé veci fungují a jiné ne a jak fungují, A to je právě to , co pan Petr umí - dokáže vysvětlit, nasměrovat a poradit a najít v lidech jejich schopnosti. Mě osobně říkal, že dnes není rozdíl mezi vědou a ezoterikou a kdo co už prokázal a co funguje. Ty podprůměrné samozvané kartářky stále jen plácají o těch samých nesmyslech co si někde přečetly a nikdy jim neporozumněli. Ale těch co si nehrají na Bohy a co jsou ochotni studovat dále a učit se, těch je žalostně málo. Nebudu sem dávat na pana Petra kontakt, lidé si ho najdou podle webu a nejsem si jistá, zda ještě někoho bere. Jen jsem chtěla napsat mé zklamání z těch podprůměrných kartářek co jen z lidí tahají peníze a sami mají v životě bordel a melou ty samé kecy o mysticismu.
Adéla, 24.06.2014 19:41:31, IP: ***.***.72.120, #186730
Adéla, 24.06.2014 19:46:14, IP: ***.***.72.120, #186732
Přesně tak, pan Petr z Brna je jedinečný a vůbec nelituji peněz,které mu dávám za výklad.Tím apeluji na ostatní. Lidé procitněte a vyberte si to nejlepší, ty ostatní individua nestojí za nic.
Adéla, 24.06.2014 19:48:10, IP: ***.***.72.120, #186733
Přesně tak, pan Petr z Brna je jedinečný a vůbec nelituji peněz,které mu dávám za výklad.Tím apeluji na ostatní. Lidé procitněte a vyberte si to nejlepší, ty ostatní individua nestojí za nic.
Michaela, 28.06.2014 16:17:35, IP: ***.***.137.3, #186858
Dobrý den, prosím nezná někdo kontakt na paní Kartářku Šerou nebo Weberovou z Orlové? A pokud né, tak alespoň jinou dobrou kartářku z Orlové? Děkuji vám
romana, 03.07.2014 10:20:23, IP: ***.***.43.167, #186922
Dobrý den zná tady někdo paní Zlámalovou z Velkych Bílovic?mám na ni jen adresu děkuji
Betty, 03.07.2014 10:56:15, IP: ***.***.175.6, #186923
Dobrá kartářka je i MissElla. Ale o zdraví nevykládá. Říká, že když tomu nerozumí tak se v tom nebude šťourat. Její výklad je dost jiný a pro mě zajímavý. Mě od ní výklady hodně vycházejí i přes to že nevěští budoucnost. Nebudu tu nadávat na jiné kartářky, je to trapné a zavání to reklamou. Ale MissElla je opravdu zajímavá, a psychicky člověka podrží. Pan Petr je taky dobrý a přitom je každý z nich jiný. Když se snaží někdo někoho moc očerňovat tak k tomu má většinou důvod, svůj prospěch. Neposlouchejte stálé házení bláta na ostatní a neúměrné vychvalování jedné osoby. Vždyť je to trapné a nemá to nic společného s pravdou. Vlastní zkušenost je podstatná. Nenechte sebou vláčet a nenechte se ovlivňovat hloupostí a zlobou. Pak bude dobře.
Janča, 03.07.2014 14:37:37, IP: ***.***.35.96, #186926
TO B B: B B | 3.7.2014 00:24 TO Blanka: pravdivý komentář - Lena | 7.6.2014 14:57 TO Eva: Pravda je taková, že ty 3 psychopatky - santi, Dinušovou a santi už zablokovali právě na dalším foru a vymazali jejich urážky a napdání všech ostatních a tak tyhle 3 psychopatky zas začnou žebrat, pomlouvat tady jedna druhou a špinit všechny ostatní. Napsala jsem admince fora aby zjistila o koho se jedna a bylo mi řečeno, že to jsou ty samé osoby, které si stále dokola na sebe píšou hcválu a ty samé osoby také každého pomlouvají. Já jen aby bylo jasno o jaké psychopatky se jedná :-( :-D :-D :-D
Jarmila, 03.07.2014 15:01:21, IP: ***.***.171.97, #186927
O žádné Miss Ella jsem nikde neslyšela a nic jsem o ní nenašla, to smrdí velkým podvodem a osobně bych nikdy nejela k nějaké anonymce, jen proto, že další anonymka si tady sama na sebe napíše sebereklamu.Ale zajímalo by mě, jaké má ta Ella vzdělání a co tedy dělá když nevěští budoucnost - hraje piškvorky? Naopak mi to připadá, že se chce udělat zajímavou a kopíruje tady komentáře, které kdosi napsal na nějakého pana petra K z Brna - o něm psali že to dělá jinak. Rozumný člověk si najde na internmetu o koho se jedná a ověří si zda daná kartářka vůbec existuje, zda něco napsala nebo o koho jde - podvodnice zkoušejí své triky tím že dokola stále melou cosi o osobní zkušenosti - osobní zkušenost je podle nich to co si zde sami na sebe napíšou za trapné vychvalování. proč je tak málo lidí co to opravdu umí a kde je nějaká skutečně dobrá kartářka? Asi nikde - jen se tu stále dokola objevují trapné sebevychvalování a sebereklamy. Už je to trapné.
Nikola, 03.07.2014 18:03:19, IP: ***.***.35.98, #186928
Jarmilo, máš naprostou pravdu, i já jsem si všimla, že se na různých webech začínají množit stejné komentáře, stejný styl psaní od těch samých, o kterých píšeš- stále podobné vychvalování těchto podvodnic, o tom jak jsou vyjímečné apod. a všechny kolem urážejí a pomlouvají, a začinají pomlouvat i psát falešné ironicky pochvalné komentáře na pana Petra K z Brna. Asi jsou tak dementní, že jim nedochází, že tohle je opravdu pro policii, z tohoto důvodu už je zablokovali jak píšeš. Jen to ale ukazuje jaké jsou to nuly a že jediné co mohou je závidět, na víc se nezmůžou a ani jim nedochází, že lidé jako Petr K mají mnoho lidí dopředu . Ti je prostě česká závist malých lidí, co si myslí že pomluvou si pomůžou k úspěchu. Moje kamarádka dokonce zjistila, že některé tyhle podviodnice vystupují jaké různé osoby a píší si na sebe stejně trapné vychvalující komentáře a přitom si dávají více jmen. Je to opravdu hnus , co se zde poslední dobou děje, proto jsem přestala ke kartářkám chodit, protože tohle jsou případy na psychiatra a takoví lidé nemají právo nikomu cokoli radit, ale spíše by se měli jít léčit. Na tyhle jejich podvody brzo přijde policie.
Nikol, 03.07.2014 19:41:00, IP: ***.***.31.2, #186929
Zajímavé je že se neustále vychvaluje nějaký pan Petr a ostatní jsou špatné a nuly. Tak to je hodně okaté. Přece je jasné, když jde někdo ke kartářce, tak ji bud pochválí a nebo napíše kritiku a nebude zatahovat do toho ostatní okolní kartářky. Nic bych zato nedala, že si to ten Petr sem píše sám.
        Předchozí   1 .. 165166167168169170171 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.