Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Pavla, 24.09.2014 7:56:48, IP: ***.***.72.120, #188787
Plně souhlasím s předchozím komentářem. Pan Petr z Brna je opravdu jedinečný a dovoluji si tvrdit i nenahraditelný a ty ostatní o kterých se tady mluví neumí ani špetičku z toho, co umí on. Opravdu neváhám mu tam nechat dva tisíce za hodinu a pro jistotu mu je vydám i předem. Klaním se před jeho velikým uměním, které je fascinující.
Leňula, 25.09.2014 18:16:49, IP: ***.***.39.184, #188809
souhlasím s Vámi paní Václavíková. mě pan Petr K pomohl se zdravotními problémy a hodně moc i co se týká vztahu. Jak píšete, dělá to opravdu jinak a umí poradit a posunout. Je jen v pořádku, že je dražší, ti nejlepší mají vždy větší sazby a radši si připlatím pana Petra, než abych šla zase k nějaké samozvané ne-kartářce, co plácá o andělech, ezoterice apod. Dokonce jsem několikrát odcházela od oněch s tím, že jsem měla strach co se stane, protože jejich předpovědi byly velmi, velmi negativní. Ale jak jste psala, asi to souvisí s nízkým vzděláním, stupněm inteligence a duchovního vývoje, a ta byla u nich velmi nízká, když byly schopné strašit a ještě si za to brát peníze. Nedivím se, že takové pak lidé otevřeně odsuzují. A ta jedna co se zde neustále do někoho naváží, do Petra a jiných, ta to nemá v palici v pořádku, to už víme dlouho. Nyní po ní jde policie, tak se začala podepisovat jako Pavla, ale oni už to brzo vyřeší.
Kamila, 25.09.2014 21:13:13, IP: ***.***.72.120, #188811
Jsem nadšená panem Petrem z Brna. Všude se o něm píše a mluví. Jeho inteligence a moudrost přesahuje hranice možného, narozdil od těch rádoby kartářek a prachobyčejných nul jako je Divácká, Dinušová, Santi a spol. Televizní kartářky mu nesahají ani po kotníky. Melou jen slátaniny. Pan Petr má vzdělání. Je sice dražší,ale stoji to za to, těch pár tisíc mu tam nechat. Objednám se k němu ještě jednou. Jsem nadšená.
Anička, 25.09.2014 21:48:24, IP: ***.***.45.168, #188812
duševně narušená se nyní začala podepisovat jako Kamila a myslí si, že tu nějakého Petra očerní, když napíše takový komentář, opravdu ubohé.
vašek, 25.09.2014 23:53:29, IP: ***.***.156.58, #188814
pavla, kamila a kdo ještě? Nevíš ty troubo, že je vidět část IP?
nejsem kartářka, 26.09.2014 17:01:18, IP: ***.***.104.1, #188821
Nad těmi příspěvky jsem se královsky pobavila :)). Co se ti pořád nezdá, když lidi píšou, že stojí/š za starou bačkoru, vztekáš se. Když vychvalují, taky. Tak co chceš?
Martina, 27.09.2014 11:37:24, IP: ***.***.39.97, #188834
já za sebe pana Petra K z Brna doporučuji. Mé kamarádce hodně pomohl co se týče zdravotních problémů. Pak u něj byly ještě dvě mé kamarádky a také si ho hodně chválí, je prý dražší, ale prý výborný, Pak jsem u něj byla osobně. Je to výnorný a pozitivní člověk, velmi vzdělaný a ví o čem mluví.Já měla vždy ke kartářkám odpor, ale pan Petr K mi sedl, bylo to úplně jiné než u klasické kartářky, a také hodně inspirace.
MIRKA, 27.09.2014 13:22:57, IP: ***.***.31.2, #188837
Vážení přátelé musím se vám přiznat, že když jsem shlédla fascinující video pana Petra z Brna, tak jsem si ucvrkla. Objednala jsem se k němu na výklad karet a byla jsem natolik dojata jeho jedinečným darem, že jsem si ucvrkla podruhé.
Lenka, 30.09.2014 10:01:51, IP: ***.***.226.163, #188875
Dámy,porsím Vás víte vy vůbec o čem píšete?Myslím si,pokud se někdo rozhodne jít na karty,tak mám vnímat,co mu ten člověk říká a mnohdy je těžké pochopit,jenž jsme neznalí a proto se nám může zdát výklad špatný...Trošku zamyšlení...já také byla u kartářek,ale nebudu tady nesmyslně něco psát...to se přeci nedělá.Pěkné dny a více pochopení...
Markéta, 01.10.2014 12:59:37, IP: ***.***.118.98, #188901
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s kartářkou Ivetou Kratochvílovou?
Veronika, 03.10.2014 8:43:09, IP: ***.***.72.120, #188936
Byla jsem u kartářky, která si nepřeje být jmenována.Moje kamošky byly u paní Kambove v Rosicích, Dinušové v Brně a Divácké v Brně.Vše to bylo na doporučení.Jsme studentky VÚT.Máme starosti se školou a s klukama. Rozebíraly jsme to, že je to zvláštní a jak mohly vědět takové věci.Současným vědám to nějak odporuje.
nejsem kartarka, 05.10.2014 12:34:21, IP: ***.***.218.162, #188966
velmi trapné je to, když čte člověk neustále ty samé sebechvály na faithmystery, Dinušovou a Diváckou. To musí psát nějací velmi primitivní jedinci, protože to je stejně trapné dokola se omílající sebereklama a vždy pod jiným jménem. Prostě primitivní kartářky si myslí že jsou ostatní stejně primitivní a nepoznají jejich podvody. Diváckou a Dinušovou zablokovali na mnoha webech, protože se tam chovaly jako prasata, všechny uráželi a pomlouvali. Faithmystery mi ještě dluží za výklad z loňského roku. Ptám se kde tihle lidé berou takovou drzost si na sebe psát takové slátaniny a sebechvály a ještě dělat takové podvody ?!!! Asi je to tak, že je opravdu jen na prstech jedné ruky pár těch , co to skutečně umí a nepotřebují zde žebrat jako ony dámy. Ti co to umí mají lidí dost a ti co to neumí jako Divácká, Dinušová, Santi, a faithmystery budou dokola lhát a podvádět. Doporučuji podívat se na jiné weby a najdete stejné lži a samochválu oněch podvodnic.
Lidka, 05.10.2014 13:33:27, IP: ***.***.169.76, #188972
Martina, naprostý souhlas. pan Petr K opravdu super. V tom rozhovoru v TV to řekli přesně, že je málo tak všestranně nadanáných lidí jako je on, co v životě tolik dokázali. Já u něj byla několikrát a vždy to bylo hodně inspirace. Za sebe Petra K také doporučuji, Škoda, že je takových málo. Naopak je zde dost závistivých nul jako je ta co se podepisuje "nejsem kartarka", která snad neprošla ani zvláštbí školou a může jen tupě závidět a psát si sama o sobě jaká je to velká kartářka. Ale každý soudný člověk pozná jaká je to špína závistivá. To je to co mě na lidech mrzí a bohužel je jich čím dál více takto postižených,
Lidka, 05.10.2014 14:15:27, IP: ***.***.169.76, #188977
ty co se podepisuješ -nejsem kartarka - ty jsi zrovna jedna z těch duševně narušených. nefetuješ ty náhodou?? A baví tě tady nám všem ukazovat jak jsi primitivní nevzdělaná a zamindrákovaná?? To že má více lidí stejnou IP adresu ještě nic neznamená, asi jsi nikdy neslyšela o internetových kavárnách nebo internetových centrech. Samozřejmě že neznáš, protože jsi asi typická socka, která žije z našich daní, v noci vysedává na automatech a přes den si léčí své mindráky tím, že zde každého pomlouvá. Tolik lidí a tak dlouho už ti píšou, že jsi duševně nemocná... ale řikej blbce že je blbka, nepochopí to. Už tě vymažeme díky adminům a bude konečně klid ty socko nemocná hihi
Adéla, 06.10.2014 14:23:57, IP: ***.***.72.120, #188985
Už se lidi vzpamatujte! Tady z toho všeho vyplývá, že už má jedině smysl chodit k panu Petrovi z Brna. A kdo půjde jinam je neinteligentní křupan. Už to vi celá republika, že nad něho není.A ten zbytek o kterém se tady píše půjde do vězení. Poprosím manžela, ať mě schová pro pana Petra výplatu.Jedině on si to zaslouží.
        Předchozí   1 .. 169170171172173174175 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.