Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Kalib, 9.1.2020 0:34:23, IP: ***.***.79.39, #233320
Nazdárek, ano hodně věcí funguje. U kartářky už jsem byl dvakrát. Tak zhruba 10 let zpátky. Hodně věcí zřejmě fungovalo, možná mi i posunula.......... Ale teď záleží jak moc je to duchovní a jestli to potřebujeme. Máme intuici. Toť moje vize a zkušenost. S úctou Pavel
Ludmila, 20.1.2020 20:48:44, IP: ***.***.59.244, #233386
Když něco potŕebuji vedět zajdu za paní Dinušovou v Brně.Je to jedna z nejlepších kartářek. Díky ní bych řekla, že je můj život radostnější. Kontakt je 728950127.Doporučuji všem, kteří hledají cestu z problémů.
        Předchozí   1 .. 218219220221      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes9:08
193 reakcí

Přírodní kosmertika

já můžu říct že jakýkoli dobrý krém který jsem zkusila jsem nenašla v drogérii, vždycky jenom na netu, což není moc fajn protože člověk prostě... (zkráceno)

Aly
včera21:50
3 reakcí

střevní potíže a probiotika

Probiotika by urcite byla idealni, doporucuji i nejake prirodnejsi!

Petra
včera21:46
9 reakcí

zánět močáku a probiotika

Brusinky jste nekdo zkousel? Prosim v jake forme?

Makyna
včera20:50
3 reakcí

Totální gastrektomie

Dobrý den, já už to mám za sebou, předtím jsem nikoho nenašel. Kdyžtak mne můžete kontaktovat přes facebook stránku život bez žaludku

Matěj
včera13:46
3 791 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

Po zkušenostech českým optikám Pro srovnání americké Zennioptical multifokály cca 2000 Kč a kvalita zorné pole jak blázen oproti 7 písmenkům z čech... (zkráceno)

Čemu se vyhnout
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.