Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Majdalena13, 15.01.2021 14:53:08, IP: ***.***.115.179, #234983
Já mohu za sebe říct, že jsem hodně hodně hodně dlouho hledala a pak jsem našla kartářku a léčitelku dohromady (díky vesmíre) na vesteni24.cz - zkuste Já jsem zastánce bylinek nikoliv antibiotik a tak stejně vesmírné síly. Takže je to o hledání a najít někoho správného a ne šarlatána
Allice, 16.01.2021 8:49:33, IP: ***.***.253.5, #234986
Zdravím, vyzkoušela jsem na doporučení majdaleny13 zavolat na věštění24. Mohu říct, že jsem byla mile překvapena profesionalitou, čekala jsem spíš zbytečné prodlužování hovoru za každou cenu, jak je zvykem u ostatních, ale takto to rozhodně nebylo, zeptala jsem se jen na dvě otázky, které mi byly zodpovězeny se vším co jsem potřebovala vědět, aby mě to postrčilo jednat. Prošla jsem spoustu podobným stránek, ale pouze tato snese mé přísné hodnocení. Mohu jen doporučit, určitě nebudete litovat!??
Eva, 28.01.2021 12:54:34, IP: ***.***.39.50, #235066
Ahoj, nemáte někdo kontakt na paní Klimešovou z Mikulova, bydlí někde u tesca. Diky
Eva, 28.01.2021 12:55:39, IP: ***.***.39.50, #235067
Ahoj, nemáte někdo kontakt na paní Klimešovou z Mikulova, bydlí někde u tesca. Diky
Vendulka55, 28.01.2021 13:32:26, IP: ***.***.39.50, #235072
Ahoj, nemáte někdo kontakt na kartářku paní Klimešovou z Mikulova? Bydlí někde u Tesca díky
Hedvika, 07.02.2021 0:23:32, IP: ***.***.85.231, #235130
Pro esteerku - toto jsem psala už dnes v jedné diskuzi, tak to dám i sem doporučení, i já jsem byla před časem u pana Petra K. Četla jsem na něho mnoho chvály i tady ve starších příspěvcích a všude na internetu si ho lidé chválí. Mě osobně hodně pomohl co se týká partnerství, vyníkající numerolog a karty mu fungují, ale hlavně má schopnosti, kterými e ostatní kartářky chlubí, ale nemají je, Co jsem ale zjistila bylo, že dělá hlavně koučing a poradenství pro geniální a výjimečné lidi. Poslala jsem za ním svou sestru, která je odmalička nadaná, vystudovala 2 vysoké školy a je hodně talentovaná. Po rozhovoru s ním mi sestra říkala, že je to naprosto skvělý a výjimečný člověk, že nikoho takového nikdy nepotkala a nikdy s nikým nemohla vézt takové rozsáhlé hovory o výzkumech v medicíně, o vesmíru, ezoterice, parapsychologii apod. nikdo jí nedokázal odpovědět na její otázky a dodat tolik inspirace k přemýšlení a osobním růstu jako Petr K z Brna Byla z něho obrovsky nadšená a prý, kde jsem na něj narazila. Se mnou se ale o takových věcech moc nebavil. ale je fakt, že lidí vědí jen to co vědí a málokdo ví, že to je i vynikající výtvarník, hudebník, někde jsem našla i jeho životopis na americkém webu, když tam žil a je jasné že odmalička to byl geniální člověk, co maloval, dělal hudbu, bojová umění zároveň a co vše dokázal a dělalatd atd.. Ono je to spíše o tom jestli se lidé umí ptát a jestli chtějí udělat pokrok ne zda jim někdo řekne co jim bez práce spadne do klína.
Andulja, 25.03.2021 7:42:32, IP: ***.***.225.228, #235383
Se sestrou využíváme věštění od Renaty na dálku přes telefon 728950127. Vychází to a není drahá.??
Andulka, 25.03.2021 10:12:18, IP: ***.***.130.24, #235388
Chodíme s mamkou za paní Dinusovou. Pomáhá nám a vychází jí to.
Mirabela, 27.03.2021 11:14:27, IP: ***.***.85.233, #235404
Moc děkuji za doporučení na pana Petra K z Brna, moc mi pomohl a jak už zde lidí píší, je to neskutečně moudrý muž, fascinovali mě jeho vědomosti a má opravdu dar.Ví, ale neřekne vše, je drahý, ale dala jsem za pochybné kartářky více. Jen je škoda , že je tak vytížený v téhle době, kdy má většina problémy.
Hana, 14.07.2021 23:51:09, IP: ***.***.243.214, #238062
Já mohu po různých zkušenostech rozhodně doporučit kartářku Claire. Neplácá obecné nesmysly o vašem životě a jasně zodpoví přímo otázky které máte. Bydlí v Jihlavě, ale dělá i po telefonu. Číslo: 608 270 387 A ještě jeden bonus...cena je 500,-Kč! ;-)
Hana, 14.07.2021 23:51:59, IP: ***.***.243.214, #238063
Já mohu po různých zkušenostech rozhodně doporučit kartářku Claire. Neplácá obecné nesmysly o vašem životě a jasně zodpoví přímo otázky které máte. Bydlí v Jihlavě, ale dělá i po telefonu. Číslo: 608 270 387 A ještě jeden bonus...cena je 500,-Kč! ;-)
Milena, 20.07.2021 11:03:38, IP: ***.***.16.254, #238090
Za mě opravdu nejlepší u nás je Petr K z Brna, myslím že se jmenuje Kuklík a jak už zde čtu a hodně lidí píše, je to asi nejlepší numerolog a kartář u nás, i když karty dělá okrajově, ale má dar, patří mezi ty vyjímečné lidi jako kdysi Leonardo, skvělý výtvarník, hudebník, numerolog,píše články o výzkumech a proto dělá coaching pro vyjimečné lidi a dokáže lidi posunout. je opravdu o dost dražší, ale jediný mi pomohl v manželské krizi, ostatní kartářky jen obvyklé kecy a stejně se nic nesplnilo. Na youtube jsou s ním nějaké rozhovory. za sebe doporučuji, protože je to jeden z toho mála co opravdu umí pomoci a posune člověka dál.
Panda, 01.08.2021 13:04:05, IP: ***.***.85.233, #238186
Hedviko musím s Tebou souhlasit, i podle mě je Petr K z Brna nejlepší, opravdu velmi výjimečný muž. hodně mě nasměroval. ovšem moje kamarádka se k němu chtěla objednat a podivovala se , že je docela drahý, tak šla k jiné kartářce a pak k další a další a ve finále zaplatila mnohem. A když se chtěla pak objednat k Petrovi tak už ji nevzal, tedy nakonec ji vzal, ale měla to mnohem dražší, protože musel řešit i ty kecy co kartářky natlačily kamarádce do hlavy a vesměs ty samé bláboly jako ženich na cestě apod. a to je asi celá podstata, že ti nejlepší jsou také drazí jako vše a nejhorší na tom je, že i já byla před lety u jakési vyhlášené kartářky a opět to byly jen obvyklé kecy a nic se nestalo. Já měla to štěstí, že mě Petr vzal i když je stále vytížený a že mi dokázal věci a události a principy vysvětlit a tohle umí málokdo. je lépe si našetřit na toho nejlepšího, než utrácet za levné a jakoby vyhlášené kartářky co jen z lidí vytáhnou peníze a pak dělají mrtvého brouka, že oni nic, že to Vesmír apod.
Panda, 01.08.2021 13:04:25, IP: ***.***.85.233, #238187
Hedviko musím s Tebou souhlasit, i podle mě je Petr K z Brna nejlepší, opravdu velmi výjimečný muž. hodně mě nasměroval. ovšem moje kamarádka se k němu chtěla objednat a podivovala se , že je docela drahý, tak šla k jiné kartářce a pak k další a další a ve finále zaplatila mnohem. A když se chtěla pak objednat k Petrovi tak už ji nevzal, tedy nakonec ji vzal, ale měla to mnohem dražší, protože musel řešit i ty kecy co kartářky natlačily kamarádce do hlavy a vesměs ty samé bláboly jako ženich na cestě apod. a to je asi celá podstata, že ti nejlepší jsou také drazí jako vše a nejhorší na tom je, že i já byla před lety u jakési vyhlášené kartářky a opět to byly jen obvyklé kecy a nic se nestalo. Já měla to štěstí, že mě Petr vzal i když je stále vytížený a že mi dokázal věci a události a principy vysvětlit a tohle umí málokdo. je lépe si našetřit na toho nejlepšího, než utrácet za levné a jakoby vyhlášené kartářky co jen z lidí vytáhnou peníze a pak dělají mrtvého brouka, že oni nic, že to Vesmír apod.
Panda4, 01.08.2021 13:05:15, IP: ***.***.85.233, #238188
Hedviko musím s Tebou souhlasit, i podle mě je Petr K z Brna nejlepší, opravdu velmi výjimečný muž. hodně mě nasměroval. ovšem moje kamarádka se k němu chtěla objednat a podivovala se , že je docela drahý, tak šla k jiné kartářce a pak k další a další a ve finále zaplatila mnohem. A když se chtěla pak objednat k Petrovi tak už ji nevzal, tedy nakonec ji vzal, ale měla to mnohem dražší, protože musel řešit i ty kecy co kartářky natlačily kamarádce do hlavy a vesměs ty samé bláboly jako ženich na cestě apod. a to je asi celá podstata, že ti nejlepší jsou také drazí jako vše a nejhorší na tom je, že i já byla před lety u jakési vyhlášené kartářky a opět to byly jen obvyklé kecy a nic se nestalo. Já měla to štěstí, že mě Petr vzal i když je stále vytížený a že mi dokázal věci a události a principy vysvětlit a tohle umí málokdo. je lépe si našetřit na toho nejlepšího, než utrácet za levné a jakoby vyhlášené kartářky co jen z lidí vytáhnou peníze a pak dělají mrtvého brouka, že oni nic, že to Vesmír apod.
        Předchozí   1 .. 219220221222223224225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.