Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese

Dědek, 24.12.2012 15:00:12, IP: ***.***.209.252, #172431
Tereza:trpíš chlamydiozou( poškození nervů ) přírodní bude asi málo, je to složité a na dlouhou dobu, mám to prodělané, tak vím jak to vypadá a bude potřeba kupovat extrakty, jestli se nebojíš, napiš tvůj email je toho víc
dedek, 24.12.2012 17:09:23, IP: ***.***.13.160, #172437
ale chlamydioza je zpusobena chlamydiema ne?ty jsem nikdy nemela.nikdy jsem se s nima nelecila.
ffJjPHYxTodici, 25.12.2012 17:26:59, IP: ***.***.130.32, #172532
Pershendetje Linda!Te kerkoj ndejse per vonesen ne pergjigjeUne e kam saktesuar shume here qe varet nga organizmi nese mund te biesh, jo te gjithe jane njelloj, por ti provo deri ne fund dhe me pas peshohu. Nese nuk e eshte pesha qe ti deshirpn mund te tentosh perseri por JO TANI! Vetem pas disa kohesh. Doja te beja nje pyetje, pasi une te them te drejten jam shprehur qe qenka diete e lehte etj, por ne fakt nuk eshte ashtu, dhe me vjen mire per kete, sepse asnje objektiv nuk arrihet lehte, por doja te thoja nese eshte e mundur qe kafen ta pij me zaharin pasi une dy kafe ne dite te pakten i dua, se kam tensiuonin e ulet, dhe nese biftekut apo sallates, mud ti hedh pak fare krip a vaj, pasi te them te drejten ndihem tmerresisht e dobet me pershkojne djerse te ftohta gjithe trupin, s`kam fare fuqi dhe per me teper nuk kam shije te asnje lloj gjeje, ai bifteku te cilin e poqa ne furre ishte i tmerrshem per te mos folur per spiqanin qe hengra vetm gjysmen e nje pjate te madhe, nese keto gjera nuk lejohen do bej si do bej do i pjek mire ti humb ate shijen e gjakut dhe kaq. Persa i perket kafes sigurisht qe mund ta pish duke perdorur zaharin por ndersa sallaten sigurisht qe duhet ti hedhesh pak vaj dhe krip. Une e di shume mire qe pjesa me e veshtire eshte dreka e dites se pare por ajo kalon shpejt. Sallates hidhi patjeter vaj dhe krip gjithashtu dhe biftekut.Te uroj vertet te arrish ne peshen qe ti mendon se eshte ideale per ty
Nik39, 27.12.2012 0:40:27, IP: ***.***.195.100, #172572
Pro Alku...
Chtěl bych něco málo pro tebe Alka.Bud sama sebou a začni si věřit.Přestala jsi si věřit a to je špatny směr v tvym připadě. Někdo nebo něco ti moc ublížilo v tvém životě.Měla by jsi těm všem odpustit a tím odpustíš sama sobě a uleví se ti..Neber ty prášky a nedávej na přichologi a nebo doktory.Ty nejsi nemocna,.,jen si nevěříš,zakřič si a nebo bouchni do stolu, uleví se ti...Bud sama sebou.....i jedno slovo potopí sny..i jeden den změní život..i jeden pohled dokáže učarovat..i jedno objetí dokáže zaplnit prázdnou duši..a právě pro tyto maličkosti žijeme,protože i jedna maličkost dokáže velké věci...Přeji hodně štěstí a viru v sama sebe,to měj na paměti...Jara,
Dědek, 31.12.2012 6:57:17, IP: ***.***.209.252, #172735
Fanda : myslící člověk nikdy nebude brát AD to je vymyšlená dg. poškozené obaly nervů(sežrané) tam hledej příčinu, jinak se neuzdravíš!!
., 09.01.2013 11:47:06, IP: ***.***.209.252, #173087
chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem.

Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit.

Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.
olga, 18.01.2013 13:04:22, IP: ***.***.184.173, #173419
zajiste pomuze pouze dobry psychiatr.Eventeuálně PCP Centrum v Bohnicích.Drzím palce. Olga
Dědek, 18.01.2013 13:17:28, IP: ***.***.209.252, #173421
olga: šarlatáni
olga, 18.01.2013 13:34:46, IP: ***.***.184.173, #173423
moc a moc prosím o kontakt na tu paní Děkuji Olga
olga, 18.01.2013 13:43:46, IP: ***.***.184.173, #173425
ješte jednou prosím o ko takt na paní Makaki.Díky Olga
Dědek, 18.01.2013 14:32:08, IP: ***.***.209.252, #173427
ja jsem lepší, to Ti nestačí ?
Olga, 18.01.2013 14:58:24, IP: ***.***.184.173, #173428
Ahoj všichni depresáři.Mám depresi již několik let.Jsem zdravotník a dlouho jsem se přemáhala kvuli rodině/manžel zemřel a mám dvě děti/.Nakonec jsem absolvovala pobyt v PCP centru v Praze/doma jsem zhruba 6 týdnu/ bez výrazného efektu.Poznala jsem tam však pár přátel,kteří s touto nemocí měli daleko víc zkušeností a to mi pomohlo asi nejvíce.Podnikám,do práce nechodím,necítím se zatím na to.Beru Zoloft a Atarax je to o něco lepší.V Centru jsem poznala statečné spolupacienty kteří zvládali horší situace než mam já,přitom netvrdím,že moje je nějak ružová.Jsem doma jediné povyražrní je venčit psa a trochu číst,přesto doufám,že se muj stav zlepší.Příliš dlouho jsem svou nemoc ignorovala,ve snaze zachovat svým dětem dobrý domov jsem se po smrti manžela často pouze přemáhala.Bylo to opravdu velmi těžké.Tímto chci říci,že člověk je někdy postaven do takové situace,kdy prostě "musí".Nic se ale nemá přehánět,je třeba myslet také trochu na sebe.Z PCP jsem si hlavně odnesla,že se nemá ztracet naděje ,že je nás mnoho a v množství je síla.Olga
Dědek, 18.01.2013 17:00:10, IP: ***.***.209.252, #173438
Olgo: škoda, že jsi zdravotník, ten se vyléčit nedá, musela by si zněnit myšlení a chování, tato cesta k uzdravení nevede.
olga, 18.01.2013 17:18:51, IP: ***.***.184.173, #173442
Ja jsem pouze dělala co jsem musela.pak mi došly síly.Olga
Dědek, 18.01.2013 20:05:37, IP: ***.***.209.252, #173460
Olgo: tak ještě napiš co jsi MUDr ? a co chceš udělat pro zdraví,
        Předchozí   1 .. 320321322323324325326 .. 332      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.