Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese

olga, 19.01.2013 11:54:24, IP: ***.***.184.173, #173479
Jsem RNDr a vlastním menší lékárnu
Dědek, 19.01.2013 12:09:09, IP: ***.***.209.252, #173481
to jsem rád, že ne doktor, jestli chceš tak by bylo potřeba psát na nějaký email, do diskuse se to nehodí, dokážeš to zařídit ?
olga, 19.01.2013 13:39:48, IP: ***.***.184.173, #173486
Nefunguje nám internet na počítači ted mám notebook založím email na něm, olga
Slávka, 11.02.2013 9:02:45, IP: ***.***.137.146, #174101
Pročítám tady vaše příběhy a zkušenosti. Zatím nevím jestli mám depresi, nebo potíže jsou z údajné tetanie. Vždy mi dali bez nějakého odborného vyšetření na tetanii, jen hořčík a Neurol. Toho se bojím, představa že si na něj zvyknu a budu na tom jako fěťáci mně přímo deptá. Chtěla jsem se vás proto zeptat, jak to s tou závislostí na antidepresivech vypadá, opravdu jsou na celý život? Moje kamarádka je bere a vždy poznám, kdy je užívala a kdy ne. Občas to už vůbec není ona.Bez léků je popudlivá, hašteřivá, vztahovačná, a pak zase úplný obrat - je to ta největší pohodářka. Takže nevím jestli s tím Neurolem vůbec začít. U psychologa, či psychiatra jsem zatím nebyla. Bojím se tam jít, že už z jeho " spárů" nevyváznu. Nevyzkoušeli jste někdo např. akupunkturu, něco přírodního atd? Mějte hezké a klidné dny. Slávka.
JANA, 26.02.2013 10:43:23, IP: ***.***.184.173, #174601
TRPÍM DEPRESÍ,BYLA JSEM UŽ V PC A NIJAK SE TO MOC NEHNULO...TED SE SUŠÍM DOMA A BYLA BYCH RÁDA,KDYBYCH TADY MOHLA SI S VÁMI PSÁT.JSEM TADY SAMA A JE TO HROZNÉ...JANA
., 26.02.2013 11:39:59, IP: ***.***.252.252, #174603
Jana, na email
., 26.02.2013 16:10:50, IP: ***.***.252.252, #174610
je to omyl
Ivana Faigelová, 27.02.2013 18:25:50, IP: ***.***.151.97, #174695
Jít k lékaři.
naty, 05.03.2013 18:16:05, IP: ***.***.193.192, #174913
Ahoj Viky, jak to vypadá s Tvými vlasy? Vím moc dobře, jak Ti je.... Pomohlo Ti něco?? Díky
., 10.03.2013 8:38:10, IP: ***.***.252.252, #175065
Chronický chlamydiový průběh se projevuje nejčastěji škálou subjektivních, ale někdy i objektivních dlouhodobých potíží jako jsou náhlé rýmy, častější tvorba hlenů v horních i dolních cestách dýchacích, afty, alergie, různá kožní onemocnění (vznik aberací – bradavice, névy, mateřská znaménka, ztráta pigmentu, pigmentové skvrny), zvýšená citlivost zubů (může přecházet občas i v bolest zubů), bolesti páteře, bolesti a ztuhlost, někdy až otoky kloubů i svalů, revmatizmus, svědění kůže, mrtvení a brnění prstů i končetin, paréza končetin, třes rukou, únava, ospalost, malátnost, záněty žlučníku, poruchy srdeční činnosti, pokašlávání, nutkání ke zvracení, náhlá nevolnost, závratě – stavy jakoby opilosti, může se objevit i porucha stability, pálení a škrábání v krku, pocit cizího tělesa v krku, stavy jakoby začínající chřipky či angíny, rizikové těhotenství, odumření plodu, onemocnění prostaty, drobné krvácení do podkoží, pocity chladu i bolesti v kostech, svědění a slzení očí, onemocnění očí, občasné – zejména noční pocení, pocity tepla či zimy nezávisle na teplotě prostředí, pocity bolesti v různých částech těla – projevující se někdy jako tlakové bolesti, cukání ve svalech, bolesti celého těla, bolesti vnitřních orgánů, žaludeční i dvanácterníkové vředy, stěhovavé bolesti v těle, občasné i dlouhodobější zvýšení tělesné teploty, občasné častější nutkání ke stolicím, občasné i chronické průjmy, poruchy střevní peristaltiky, bolesti hlavy, přechodné problémy s hlasivkami, poruchy spánku, škála nervových potíží – někdy i psychiatrického rázu (nervozita, podrážděnost, náhlá agresivita pocity úzkosti a strachu) a pravděpodobně ještě další potíže, zejména výskyt různých bolestivých i jinak nepříjemných stavů. Při dlouholeté latentní infekci se může objevit škála na tlak bolestivých lokálních míst, zejména na chodidlech, ale-i jiných částech těla. U postižených osob se projevují jen některé, u jiných i více, z uváděných potíží. Počet a intenzita projevů potíží je odvislá od individuality organizmu, délky působení infektu v organizmu člověka a zejména tyto potíže jsou vázány na změny počasí. Uváděné potíže se nemusí vyskytovat u všech lidí s latentní infekcí a jsou zřejmě lidé, kteří jsou řadu let nositeli infektu a nemají žádné resp. téměř žádné potíže. Tyto potíže se mohou objevit u některého z rodinných příslušníků.
pucka, 15.03.2013 18:58:27, IP: ***.***.0.6, #175246
Naprosto souhlasim! Take trpim depresema a uzkosti, ale uz nejakou dobu se zajimam o zmenu jidelnicku atd..ruzne ocisty streva.Ted bych rada zacala odparazitovavat..byla byla bych rada i za vasi pomoc.Diky Lucie
pucka, 15.03.2013 19:20:59, IP: ***.***.0.6, #175247
Naprosto souhlasim! Take trpim depresema a uzkosti, ale uz nejakou dobu se zajimam o zmenu jidelnicku atd..ruzne ocisty streva.Ted bych rada zacala odparazitovavat..byla byla bych rada i za vasi pomoc.Diky Lucie
ma, 27.03.2013 15:43:38, IP: ***.***.41.2, #175589
Atarax už nikdy v životě, po něm se mi tak udělalo šoufl.... nevěděla jsem o sobě.
M, 27.03.2013 16:04:49, IP: ***.***.41.2, #175590
Ahoj, deprese mám už 7 let, dětství taky ne moc klidné, znamení rak, takže s tou přecitlivostí je deprese krásná kombinace. Začala jsem na Asentře, po ní jsem hrozně přibrala, následoval Prozac, který mám dodnes. Byly ale doby, kdy jsem AD vysadila, nějaký čas to bylo v pořádku, ale pak se zase vrátily zpátky ty nesnesitelné stavy - únava, pocit na zvracení, motání, a nyní se k tomu ještě přidaly potíže se střevama, slabost a pocit těžkých končetin. Už nevím, nemám na nic náladu, nic mě netěší, na nic se netěším, občas jsem i dost agresivní, potřebuji si na někom vylít vztek, tak tak udělám, ale v zápětí je mi to líto, ale bohužel to někdy nejde vrátit zpět. Připadám si méněcenná a jak zde někdo už napsal, tak se lidí straním, aby se mě náhodou nezeptali co dělám nebo nekonstatovali jak vypadám, kolik jsem přibrala apod. Nejradši jsem doma a v rámci možností něco dělám, práci mám sedavou. Přitom dříve jsem měla i své koníčky, pořád jsem někde byla. Činí mi problém i jízda autem i dalšími dopravními prostředky. Už nevím, co dál. Když je nejhůře, tak připojím k Prozacu Neurol. Nevím si rady.
., 27.03.2013 17:15:20, IP: ***.***.252.254, #175592
píšete pkný blbosti, lečte si chlamydie a bude to lepší, píšu to všude asi tři roky a nikdo neposlechne a bude to horší
        Předchozí   1 .. 321322323324325326327 .. 332      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.