Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese

Anonym, 03.12.2013 13:19:25, IP: ***.***.160.22, #181445
Admin-naposledy.blog.cz, 26.02.2014 13:09:26, IP: ***.***.33.55, #182882
Re:Métius Vaše nabádání neberte léky zapříčiní pouze rapidní zhoršení pacientova stavu a navíc se dostaví další komplikace z nepostupného vysazení nejen AD který vždy musí určit lékař nikoliv laik jako jste vy!
Admin-naposledy.blog.cz, 26.02.2014 13:10:14, IP: ***.***.33.55, #182883
Re:Métius Vaše nabádání neberte léky zapříčiní pouze rapidní zhoršení pacientova stavu a navíc se dostaví další komplikace z nepostupného vysazení nejen AD který vždy musí určit lékař nikoliv laik jako jste vy!
čarokněžník, 10.03.2014 1:08:37, IP: ***.***.82.6, #184122
Neuroborelióza? Únava? Deprese? Hele Slávku, kde nebo jak ti to diagnostikovali? Já teda zase tak šílený problémy co popisuješ nemám, IQ vysoce nadprůměrné, super práci.....jenom jsem furt a neustále unavenej, nějak nevím co s tím. :/
Anonym, 13.03.2014 9:21:53, IP: ***.***.252.254, #184228
Po mnohaleté latentní chlamydiové infekci může u řady postižených docházet v důsledku dráždění nervů endotoxiny chlamydií k výskytu různých potíží, např. mohou se objevit vysoké bolesti vleže, může docházet k funkčním poruchám různých orgánových systémů i vzniku různých, ničím nevysvětlitelných zdravotních potíží, včetně závažných onemocnění ještě v produktivním věku. U postižených osob i v jejich rodinách se častěji vyskytují velmi závažná onemocnění jako je onemocnění srdce a cév (cévní příhody, stavy jako při angíně pectoris, bolest srdce, funkční poruchy i náhlá zástava srdeční činnosti i selhání dýchacího systému v důsledku poruch inervace), poruchy krevního tlaku, cukrovka, astma, rakovina (nejčastěji prostaty, slinivky břišní, ledvin, plic, mléčné žlázy, mozku, mízních uzlin), leukémie, poruchy krvetvorby, lupénka, záněty okostice, záněty šlach, artróza i artritída, dna, záněty nervů a žil, roztroušená skleróza, mononukleóza, onemocnění urogenitálních orgánů, funkční poruchy žláz s vnitřní sekrecí, chronický únavový syndrom, Alzheimerova i Parkinsonova choroba, epilepsie, závažná chronická nervová onemocnění, syndrom náhlého úmrtí kojenců, psychiatrické nemoci a nelze vyloučit ani vznik dalších závažných onemocnění. Někteří odborníci činí Cpn odpovědné za vznik řady tzv. „geneticky” podmíněných nemocí (rakovina, cukrovka, astma, atopický ekzém a další), kdy zřejmě rodiče předají potomkům infekci chlamydiemi a ty pak vyvolávají stejnou nemoc jako u rodičů. S přibývajícím věkem jsou trvale latentní chlamydiovou infekcí postižení lidé stále citlivější na sebemenší výkyvy počasí a ve stáří jim i menší výkyvy počasí způsobují značně bolestivé i jinak nepříjemné, při větších změnách počasí až kruté zdravotní potíže. Část těchto lidí se stává vlastně trvale nemocnými, někdy s dlouhodobě krutými bolestmi a dá se předpokládat, že nikoliv biologické stáří, ale perzistující chlamydiová infekce je příčinou těchto potíží.
Kubis, 11.05.2014 0:06:08, IP: ***.***.230.3, #184956
A už zase ty chlamidie. Anonym je ten první co by se měl léčit psychoterapií. Chlamidie jsou mrchy ne že ne ale pokud jste nikdy nezažil pocity jako my netušíte tudíž o čem mluvíte!!!
Anonym, 11.05.2014 7:21:12, IP: ***.***.252.254, #184958
nudíš se a kecáš, ještě si užiješ :-D
dajana, 16.11.2014 21:41:20, IP: ***.***.189.87, #189926
deprese mám 30 rokov,nekdy se mi zdá ,že je už lépe..užiji méne tablletek Alventa, a znovu se to vráti.Je to už u mne do smrti???musím to užívat?
Vlasta Hamráková, 05.09.2015 19:09:31, IP: ***.***.144.178, #195448
Dobrý den.Trpím taky už dlouho depresemi diagnostikovala mi paní doktorka panickou poruchu s maniodepresivními stavy.No řeknu vám nic horšího jsem nepoznala.Zatím to bylo v klidu i když jsem brala dost prášků.Teď nedávno mi ubrala a vysadila mi i chlorprothixen a vše se vrací zpátky.Zase noční buzení s pocitem že nemůžu dýchat tak jsem si ho nasadila urychleně zpátky a musím jí o tom říct při kontrole.K tomu se přidá panickej strach ze smrti.Po nasazení léčby antidepresivy spoustu zdravotních potíží vymizelo.Proto kdo máte deprese jen v počátkách objednejte se k psychiatrovi čím dřív tím líp.Já šla skoro pozdě furt jsem to zvládala těžce bez léků.Psycholog je dobrý ale nemůže napsat léky.Dnes není ostuda požádat o pomoc psychiatra.I vztahy u nás v rodině se zlepšili když manžel byl taky na pohovoru u psychologa aby věděl o co jde a že to není sranda a jak se má ke mě v tý situaci chovat.
Anonym, 09.10.2015 0:21:14, IP: ***.***.230.85, #196783
Ahoj potrebovala by sem poradit lecim se na depresivný poruchu beru leky a porat ty stavi mam i kdyz beru leky jestli ma taky nekdo takovej problem tak at se ozve a napise sem budu rada predem dekuju za odpoved :-)
Karolína, 09.10.2015 22:28:30, IP: ***.***.230.85, #196798
Ahoj potrebovala by sem poradit lecim se na depresivný poruchu beru leky a porat ty stavi mam i kdyz beru leky jestli ma taky nekdo takovej problem tak at se ozve a napise sem budu rada predem dekuju za odpoved :-) potrebovala by sem cloveka kterej ma to sami a jestli taky se mu to stava a uz se leci dlouho a chodim i na kontroli nic nezabira :-(
Majolenka, 17.10.2015 16:08:41, IP: ***.***.112.73, #196936
Zdravím přítomné,léčím se úzkostnou poruchou a depresí.Momentálně je mi moc zle,protože beru antidepresiva teprve 14dní.Pročítala jsem si tu diskusi a moc bych si ráda s někým sdělovala poznatky z léčby a povzbuzovala se navzájem.Potřebuju s někým komunikovat.Budu ráda za každou zprávu.
Anonym, 18.10.2015 1:40:58, IP: ***.***.76.22, #196956
myška, 19.10.2015 9:31:50, IP: ***.***.200.142, #196980
Majolenko,já jsem na tuto diskusi chodila před nějakým rokem když mi bylo opravdu zle,a taky jsem čekala a doufala že mi ty léky zaberou a pomohou.Zrovna v tu dobu tu byl v té samé situaci člověk,se který jsem si denně psala,a navzájem jsme se nějak podržely.Hodně mi to pomohlo,takže Vám rozumím.Strašně jsem se bála že mi už nikdy nebude dobře,taky lékú.Do té doby jsem nikdy nic nebrala,a najednou antidepr.Sama jsem se snažila s šílenýma stavama úzkosti bojovat púl roku,až mě jednoho dne manžel musel odvést k dr..Úplně jsem se vyčerpaná sesypala.V té době jsem byla na mateřské.Už je to pár rokú.Dnes jsem ok.Píši to,aby jste věděla že se to dá zvládnout.Bohužel,léky zabírají až 3-4 týden. Na začátku se múže stav zhoršit,musí se vydržet,a pak se uleví.Aspon to tak bylo u mě.
Majolenka, 19.10.2015 17:19:31, IP: ***.***.112.73, #196991
Myško,moc děkuji za zprávu.Jsem tak ráda,že někdo zareagoval!Dnes je mi trochu lépe,tak nabírám sílu.Já jsem měla antidepresiva na jaře a vím,že zabírají pomalu.V létě se mi udělalo dobře,tak jsem leky vysadila a teď ta mrcha udeřila znovu v ještě větší síle.Vím,že si za to můžu sama,proto všechny varuju-SAMI BEZ LÉKAŘE NEVYSAZOVAT!!!!Na takové peklo co zažívám se nedá -připravit!Nemám si ś kým o té hrůze pokecat,je mi zle.Myško d
        Předchozí   1 .. 324325326327328329330 .. 332      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.