Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese

myška, 20.10.2015 8:21:53, IP: ***.***.200.142, #197005
Jo,jo,s tím vysazováním mám tu samou zkušenost.Já jsem lék vysadila sama po roce,protože jsem byla v pořádku,tak naco se cpát léky,že?Vše bylo v pohodě,než jsem přišla o práci,zemřel mi otec,a už to jelo.Musela jsem znovu jít k psychia.ta mi nadala,k vúli tomu vysazení,no ale nakonec i pomohla.Taky jsem ze začátku,než zabraly léky zažívala peklo.Jednou jsme s manželem hrály ve 2 v noci karty,abych se trošku rozptýlila,a nemyslela na to,jak mi je.Brrrrrrrrrr.ještě mě zamrazí,když si na to vzpomenu.Máte děti?Rodinu?U nás to ví jen manžel,ten mi hodně pomohl.
Majolenka, 20.10.2015 13:41:06, IP: ***.***.112.73, #197013
Myško,jsem tak ráda,že jste tady!!!!!Děkuji.Včera jsem byla na školení a celý den jsem byla fajn,večer jsem vyžehlila koš prádla,uklidila,uvařila,smála se.Dnes opě propad,funguju,ale spíš aby nikdo nic nepoznal.Možná i to počasí.Jsem rozvedená 8 let,teď mám půl roku přítele,ale bojím se mu říct co mi je,nenašla jsem odvahu.Mám syna na výšce,jsem živnostník.Rodiče už nemám,mám jen sourozence,velice problémového bratra a sestry.Moc se nestýkáme,jeden švagr nás stále podpichuje a dělá zle.Kamarádek moc nemám,ta se kterou jsem byla víc v kontaktu,jak si našla partnera,tak už nemá čas.Jedna ze sester o mé nemoci ví,ale zlehčuje to.Ví to syn.
myška, 20.10.2015 17:50:04, IP: ***.***.200.142, #197017
Jak jsem psala,že púl roku jsem se snažila to zvládat sama,manžel neměl ani tušení,že se něco děje.Byla jsem na mateřské,přes den byl v práci,a nejhorší stavy byly v noci,a to spal,já trpěla v obyváku.I to počasí nepřidá.Tehdy jsem se snažila něco naznačit švagrové,byla taky na mateřské,ale po jejich názorech jsem raději už nic neříkala.Zkrátka ten,kdo bere antidepr.jsou blázni,a nebo si vymýšlí.No ,kdo nezažije,neuvěří.Ironií je,že její manžel,inženýr,teda ona si na tom titulu hodně zakládá,bere už 5 let antidepr.Blázen určitě není.
Majolenka, 20.10.2015 22:14:33, IP: ***.***.112.73, #197028
Bojuju taky sama,nechci zatěžovat syna,studuje práva a má toho sám dost a nechci aby měl starost ještě semnou. Dnes jsem si musela odpoledne lehnout,byla jsem moc unavená a hodinu jsem spala.Pak jsem se vyhecovala nakoupit a pak už to šlo,uklidila jsem,naložila zelí,které milujeme a funguju.Jsem moc ráda,že můžu s někým komunikovat.Je to velká pomoc!!!Kolik máte dětí?Teď už se cítíte dobře,ani podzim na vás nemá vliv?Takový názor jako má vaše švagrová má spousta lidí.Netuší jaká je to šílená bolest,co musí člověk vytrpět!!!!!!
myška, 21.10.2015 9:34:38, IP: ***.***.200.142, #197036
S tou bolestí máte pravdu.Vždyt se taky píše,že bolest duševní je horší jak fyzická.Vím jak je dúležité se s někým podělit o svém trápení.Pochopí Vás pouze ten,kdo to zažil,a prošel si tím .Berete na akutní stav Lexaurin?Máme 1.dceru,14,let.O druhé jsme přišly,muselo to jít pryč,a pak už to vúbec nešlo,jezdily jsme i na kliniku co se tím zabýbá,a bez výsledku.Ale dcera nám dělá velkou radost,je moc šikovná,dobře se učí.S tím podzimem,je to horší,žádná katastrofa,ale jak je tak hnusně,nic se mi nechce.Momentálně jsem na PN.ne z psych dúvodu,byla jsem na operaci,už 2 měsíce marodím,tak už mě to doma leze na mozek.Na druhou stranu,múžu si zalést pod deku,a nemusím nic,dokud nezačne protestovat pes.Ten mě vždycky vytáhne ven.Když už má skřížené nohy a čeká u dveří,musím jít.A prosím,jak nakládáte to zelí?Právě jsem si letos říkala,že to zkusím.
Majolenka, 21.10.2015 16:18:42, IP: ***.***.112.73, #197046
Myško dotaz-můžeme si týkat? Dnes jsem o ždibíček lepší.Nařídila jsem si procházku do města,jen tak courat,přijít mezi lidi,odvést myšlenky jinam.Koukala jsem po nějakém vánočním dárku pro syna.Jsem bez nálady,ale zvládla jsem to.Lepší jak zalézt do bytu a ležet.Je fakt,že teď odpočívám,potřebovala jsem to. Tak to zelí si necham v zahradnictví nakrouhat i s cibulí.Doma ho vysypu do vany,nasekám do zelí kopr,přidám kmín a dobře prosolím.Nechám tak hodinku zaležet a pak našlapu do hrnce na zelí-zeláku.14dní nechám vzkvasit v teple a pak odnesu do sklepa.Zhruba za 6 týdnů baštíme!!!!
myška, 22.10.2015 19:01:55, IP: ***.***.200.142, #197067
Tykat si určitě múžeme.Na to zelí nemám ten kameninový hrnec.Neva,zelí zavařím.Je fakt,že se člověk musí donutit jít ven,než doma ležet,a přemýšlet nad sebou.Já tehdy,byla na mateřské,dcera měla 2 roky,a tak jsem musela s ní ven.Zvlaště,když býváš doma sama.Něco pro zasmátí,,dnes jsem se vrátila z města,domú,doma máme psa,Bígla.A z kuchyně do obyváku vede cestička z mouky.Vedla k sedačce ,na které zbytek mouky vybouchl.V tu chvíli jsem myslela že ho zahluším,ale je to naše zlatíčko,málo kdy něco vyvede,když už,tak to stojí za to.
Majolenka, 22.10.2015 22:46:38, IP: ***.***.112.73, #197074
Myško,ty jsi zlatá!!!!!Nezapoměla jsi na mě.Dnes mi bylo celkem dobře,neuvěřitelná úleva!!!!!!!!!!Byla jsem u neteře,která má dvě malé děti,tak jsem měla o zábavu postaráno. Tak pejska závidím,dřív jsem měla taky,ale jak měla 11let umřela,byla nemocná-maltezáček miláček,byla strašně hodná.Jak jsem se rozvedla pořídila jsem si kočku.Nalezenec,úplně obyčejná,ale je to můj mazel.Chová se jako pes,všude zamnou chodí,spává semnou.Když je mi zle,je stále u mě a hlídá. Tak to jste měli veselo s pejskem,jsou to rošťáci,ale věrní kamarádi. Teď večer jsem vyráběla z čajových sáčku slepované hvězdičky na stromeček do práce.Je to taková skládačka,ale moc dobře to vypadá!!!Ukázala mi to kolegyňe a baví mě to,nutí mě to myslet na jiné věci a nepatlat se v depresi.
myška, 24.10.2015 12:45:04, IP: ***.***.200.142, #197097
Jo,jo,chce to zaměstnat mozek,aby neměl čas myslet na nic jiného.I když to někdy stojí hodně přemáhání.Já jsem jeden čas,když jsem přišla o práci začala plést z ruliček papíru.A celkem mě to chytlo.Už ale nepletu,není na to dost času.
Majolenka, 24.10.2015 13:56:02, IP: ***.***.112.73, #197098
Tak z ruliček jsem pletla taky košíky,ošatky,ale teď jsem to dlouho nedělala.Teď spíš dělám ty hvězdičky z čajových sáčků.Jaký budeš mít víkend,pokud se můžu zeptat?Já byla dopoledne v práci,to mi bylo fajn,ale odpolecne to na mě opef padlo.Jako pozitivum beru to,že těch lepších chvil přibívá.Musím vydrżet,ale je to moc náročné.Večer má přijet přítel,tak se těším.Dnes je krásně,ale já nejsem schopná jít ven.Jsem moc unavená.
myška, 25.10.2015 17:55:18, IP: ***.***.200.142, #197118
Víkend,dopoledne klasika,vaření,úklid.Odpoledne jsme jeli s manželem do nemocnice za mamkou.Má už 30let roztroušenou skler.a je ležící.Ve středu ji odvezla rychlá,zápal plic,kde to chytla nikdo neví.V tu středu to vypadalo opravdu zle.Pro ležáky je to dost nebezpečné.Naštěstí to jaksi zvládla a lepší se.A dnes,jsme vstali v 11,včera jsme byli na posezení s přáteli,vrátili jsme se ve 2 ráno.No a po uvaření oběda se válím u televize,jsem strašbě unavená.Ale jsem 2 měs.po operaci,tak je to tím.
Majolenka, 25.10.2015 22:19:48, IP: ***.***.112.73, #197127
Jejda,přeju mamince ať ten zápal plic rychle odejde!!!!!To chápu,že jsi měla velké starosti. Já jsem měla u sebe přítele,moc jsem se těšila,ale měli jsme takovou diskusi spolu a to jsem i obrečela.Jsem momentálně moc citlivá.Mému stavu ten rozhovor spíš ublížil.Jinak dopoledne jsem marná,jsem ráda,že uvařím,odpoledne je to lepší.Ať už mi prášky zaberou!!!!!Omlouvám se,že zase fňukám .............
myška, 26.10.2015 8:25:37, IP: ***.***.200.142, #197131
Jak píšeš o tom ránu,pro mě bylo ráno také vždycky těžké.Zlepšilo se to až v době po obědě.Myslím tím období než léky začaly zabírat.Nechápala jsem to,vdyt jsem byla vyspaná odpočatá,a stejně unavená.Vidím že nemám trápení sama.Sice v jiné situaci.Trápení má i múj manžel se mnou,jak jsem po operaci,byla gynek,tak má už 2,měs púst,Musí to rozcházet na procházkách se psem.Takže i chlapi chudáci musí trpět.To jen tak na odlehčení.
Majolenka, 26.10.2015 16:47:31, IP: ***.***.112.73, #197140
Ty jsi úžasná!!!!!Kdybys mě slyšela jak jsem se chechtala!!!!Manžela chápu! :-) :-) :-)Dnes si jdu na poštu vyzvednout doporučený dopis,vlastně dva.Nechtěj vědět jaký mám stres!!!Netuším co to je,tak nervuju! Syn byl v rámci studií na pitvě.Bála jsem se,že se tam složí,ale ustál to.Říkal,že to bylo moc zajímavé.No nevím.Co tvá slečna,už ví co chce dál dělat?Jak ty se cítíš po operaci?Děkuji,že se mi ozýváš,pomáhá mi to.Děkuji.
myška, 27.10.2015 9:01:02, IP: ***.***.200.142, #197154
Taky toho chlapa chápu.Ve čtvrtek jdu na kontrolu,tak jsem slíbila,že se dr.zeptám kdy už by to bylo možné.Mám strach,aby mu to nevlezlo na mozek......Tvúj syn podle toho co jsi napsala studuje lékařství? Ustát pitvu,neumím si to představit.Naše má zítra 14.let.Je jediná,ale moc šikovná.Ve škole má 1,samostatná.První její sen byla konzervatoř,dlouho ji to drželo,a vypadalo to,že jí to vydrží.Ale momentálně zvažuje pedagogickou,nebo matematickofyzická.Strašně ji baví matematika,chodí na soutěže,a musím se tedy pochlubit vyhrála krajskou matemat.olympiádu.Po operaci už to jde,brali mi dělohu.Právě řeším problém s prací,nesmím nic tahat nad 5 kg.minimálně rok.A já dělám ve výrobě salámú,a to je dost fyzicky náročná práce.Tam nic pod 5kg,se nenosí.No,zdravotní problém jsem vyřešila,a druhý s tou prací nastal.Fakt,nikdy nic není jen tak.
        Předchozí   1 .. 325326327328329330331332      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.