Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panikářky 8

Dreawljossess, 19.03.2010 12:15:47, IP: ***.***.99.15, #88011
Vítejte v Europa Casinu, evropské jedničce v internetovém hraní. Našim posláním je poskytnout fanouškům v současnosti nejpopulárnějších her dokonalou, zábavnou webovou stránku, na které si mohou vsadit. Hráči mají více možností vyhrát díky našim více než 100 hrám, 19 narůstajícím jackpotům a štědrému bonusovému balíčku; a díky našemu cenou
Dreawljossess, 19.03.2010 16:42:12, IP: ***.***.99.15, #88022
Vítejte v Europa Casinu, evropské jedničce v internetovém hraní. Našim posláním je poskytnout fanouškům v současnosti nejpopulárnějších her dokonalou, zábavnou webovou stránku, na které si mohou vsadit. Hráči mají více možností vyhrát díky našim více než 100 hrám, 19 narůstajícím jackpotům a štědrému bonusovému balíčku; a díky našemu cenou
Robert, 21.07.2010 14:35:49, IP: ***.***.111.202, #97183
Ahoj, píšu sem abych vám všem dal naději na lepší zítřek. Plácal jsem se v tom jako vy stejně celkem dva hrozný roky a dneska jsem úplně v pořádku. Dostal jsem to před 4. roky z přepracování a stresu a stejně jako vy lítal od doktora k doktorovi. nakonec mi pomohl cipralex, který jsem ty dva roky poctivě bral. Rok mi trvalo než jsem se jakž takž uklidnil, cipralex mi zabral až tak za půl roku. Když jsem se začal lepšit, tak jsem postupně půl roku snižoval dávky - lámal prášek na půlku a pak na čtvrtku až jsem bral třeba čtvtku obden a pak ukončil úplně. Píšu sem, protože vím jakej je to hnus, když se vám svět motá a stavy nereálna vás doháněj k šílenství a nikdo kolem vám nedokáže rozumět a ani se mu nemůžete divit, když to nezažil. Dneska mám už dva roky pokoj a ani nevím že něco bylo.
A ještě jednu možná smutnou radu - nechoďte do těchto diskusí. Vím že to zní blbě, ale ten zk***enej mozek se začne léčit taky tím že na to nebudete myslet - prostě to zkuste ignorovat a uvidíte že to časem půjde samo. Čus a ignorujte tu mrchu.
DAJKA, 21.07.2010 22:36:39, IP: ***.***.234.218, #97305
Ahojky Roberte, prosím Tě , já beru neurol 0,50 denně, vím , že to není hodně, ale kdybych si to každý den nevzala, nemohla bych vubec fungovat, myslím si , že jsem na ten neurol nevyklá, mám to po smrti mamky, beru ho již 3 roky, myslíš, že bych to po malinkých kousíčkách mohla odbourat,,,? Já jsem zkoušela, si to snižovat, hrozně se klepu a vubec s nemohu soustředit, je mi fakt zle, tak si beru každé ráno tu snojí dánku, chci se zeptat, měl so také při tech potížích pálení v hlavě a na hrudi. Já to mám a je to k zbláznění. Přeji hezký zbytek večera, předem , děkuji za odpověd Dajka
Robert, 26.07.2010 10:44:50, IP: ***.***.111.202, #97836
Ahoj, já nejsem fakt žádnej odborník na hlavu ale ty příznaky co máš jsou opravdu jedny z těch typickejch. Já lítal k doktorovi s domělým infarktem asi třikrát, samozřejmě nic a dělali tam ze mě magora. Mě nejvíc vadily ty stavy nereálna a motání hlavy - furt jsem se klepal a stresoval čím dál víc. Mě ten neurol zas vůbec nepomáhal, je to asi individuální - je fakt že je návykovej, ale asi jako dát si pifko denně, prostě nic co se nedá odbourat. Začni pokud je nebereš s opravdickejma antidepresívama a neboj se, ty návykový nejsou a opravdu pomáhaj i když né hned, ale třeba za půl roku jako u mě. Do tý doby to asi můžeš míchat s tím neurolem. Mě jak jsem psal pomohl ten cipralex, ale je to všechno podobný. Taky pohyb venku a sportování mi dost pomohlo - žádná televize a pc. Tak čus a nepropadej Panice.
Robert, 26.07.2010 10:46:00, IP: ***.***.111.202, #97837
Ahoj, já nejsem fakt žádnej odborník na hlavu ale ty příznaky co máš jsou opravdu jedny z těch typickejch. Já lítal k doktorovi s domělým infarktem asi třikrát, samozřejmě nic a dělali tam ze mě magora. Mě nejvíc vadily ty stavy nereálna a motání hlavy - furt jsem se klepal a stresoval čím dál víc. Mě ten neurol zas vůbec nepomáhal, je to asi individuální - je fakt že je návykovej, ale asi jako dát si pifko denně, prostě nic co se nedá odbourat. Začni pokud je nebereš s opravdickejma antidepresívama a neboj se, ty návykový nejsou a opravdu pomáhaj i když né hned, ale třeba za půl roku jako u mě. Do tý doby to asi můžeš míchat s tím neurolem. Mě jak jsem psal pomohl ten cipralex, ale je to všechno podobný. Taky pohyb venku a sportování mi dost pomohlo - žádná televize a pc. Tak čus a nepropadej Panice.
DAJKA, 26.07.2010 20:51:34, IP: ***.***.234.218, #97914
ahojky Roberte, děkuji za odpověd, já beru dlouhodobě antidepresiva Asentru a neurol 0,50,to beru , co mi umřela mamka, jenže nejde mi to za nic na světě dát pryč, nezvládám to bez nej i když se zdá , že je to malá dávka, právě proto mi je to divný, nekdo sem třeba napíše , že to je malá dávka,ale když si jí nevemeš, nemužeš vubec fungovat.Měj se hezky a díky Dajka
Šárkaf, 27.08.2010 19:39:49, IP: ***.***.99.109, #102358
Ahoj, chci požádat, zda máte někdo zkušenost s Ataraxem 25 mg. Děkuji za odpověď.Hezký večer :-)
Pharmd154, 06.09.2010 20:38:16, IP: ***.***.164.8, #103829
Hello! deeakcg interesting deeakcg site!
Karla, 12.09.2010 7:30:24, IP: ***.***.152.49, #104366
Ahoj, Dajko, mám dobré zkušenosti s Espritalem. Chce to opravdu vyzkoušet i něco jiného. Esprital je dost šetrný.
Kdo to nezažil, nemůže to pochopit. S léčbou jsem přestala před několika lety, teď se mi nahromadilo spoustu problémů, které přestávám sama zvládat. Asi budu muset začít znovu s Espritalem. Nesmí to přerůst. Musíš to něčím překonat. Začala jsem před třemi lety jezdit na koni tam se mozek vygumuje. Musíš si dopřávat drobné radosti a to každý den mi pomáhá to rozdejchat.

Ozvi se Karla
Ajinka, 14.09.2010 14:31:51, IP: ***.***.228.113, #104568
Ahoj, dnes som hľadala na nete niečo o Rivotrilu, a našla som okrem nejakých info aj diskusie, kde si podobne "postihnutí" vymieňajú skúsenosti... Nepíšem celý svoj príbeh, dalo by to niekolko strán, ale po dlhej dobe znova si vďaka šialeným úzkostiam dávam Rivotril... Stala sa taká milá vec, dokonca dve, vzali ma na VŠ a po x rokoch som si zohnala prácu v obore. Mám dve deti, jedno teen a druhé prcek. A nemožem tie milé veci nejako vydýchať :(....... Máte niekto podobnú skúsenosť?? Poprípade prosím o radu, ako v plnom duš. zdraví nabehnúť na úplne nový zp. života.... teda pre mňa... Ďakujem za každú radu. Prajem pekný deň
bobkomas, 07.10.2010 3:01:41, IP: ***.***.68.9, #108281
I love music like "Queen". What about you?
bobkomas, 07.10.2010 3:02:48, IP: ***.***.68.6, #108282
I love music like "Queen". What about you?
bobkomas, 07.10.2010 3:04:01, IP: ***.***.68.7, #108283
I love music like "Queen". What about you?
Milioriking, 14.10.2010 4:33:11, IP: ***.***.0.137, #109354
Hi forum, cool weather and good mood. life is a good thing however turn
        Předchozí   1 .. 198199200201202203204      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panikářky 8
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.