Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panikářky 8

rada, 30.08.2008 21:28:02, IP: ***.***.1.78, #61577
Tak si zadejte do Re: něco jiného , mělo by to jít .Nemáte zač, zkoušejte!
rada, 30.08.2008 21:28:04, IP: ***.***.1.78, #61578
Tak si zadejte do Re: něco jiného , mělo by to jít .Nemáte zač, zkoušejte!
ťunťa, 01.09.2008 14:25:34, IP: ***.***.246.122, #61690
Zdravím, jak se projevuje "panická porucha"?
ťunťa, 01.09.2008 14:27:11, IP: ***.***.246.122, #61691
Zdravím, jak se projevuje "panická porucha"?
ZumoKillat, 29.09.2008 18:27:17, IP: ***.***.42.85, #63337
Well... good site...
Wher search-page on your site.
Can you help me!?

P.S. Anybody know about <b>XRumer 5.0</b> software? Need a link to it...
PETRA, 06.10.2008 11:43:05, IP: ***.***.139.113, #63863
Ahoj všechny moc zdravím a chtěla bych požádat o radu.Trpěla jsem asi před 15lety panickou poruchou,přišly na mě stavy infarktový,já lítala po doktorech,ale všechno bylo vpořádku.na čas to úplně odezní,ted zrovna pomalu na dva roky,to jsem byla i na kompetních vyšetření srdce a nic.Včera v noci jsem vstávala k malýmu,pak jsem si lehla a začalo to...bolest na hrudi,nemohla jsem dýchat,zimnice,celková slabost,špatně jsem viděla prostě děs,strach že mám infarkt,pak to přešlo.Jenže druhý den znova,mám to vždycky když jsem sama,zase ta bolest na hrudi jde mi to všude až do pusy,motá se mi hlava děsný!Myslíte že se mi stavy mohou takhle vracet?Nikdy jsem nic dlohudobě nebrla,myslím AD.Když jsem před dvouma roky byla na vyšetření a bylo v pohodě tak tam znova nechci lítat.Poradte mi prosím někde,ty stavy nenávidím,nemůžu se přitom absolutně na nic soustředit jen sedím a mám strach že umírám a chce se mi strašně brečet,strašná lítost.Petra moc vám děkuju.
Jarča, 09.10.2008 18:31:02, IP: ***.***.207.28, #64270
Jestli se k nám chcete někdo přidat,tak jsme museli všichni odejít na jiné diskusní forum.Vstup je napsán na předešlých stránkách,nobo Simonce na asg,ona vás tam dovede.Těšíme se na nové lidičky,poradíme,popovídáme
miroslav, 10.10.2008 15:30:51, IP: ***.***.107.212, #64402
jak čtu jak se tady litujete tak usuzuji že se z toho nikdy nedostanete. Pqřád se o tom nebavte a nechte to ono to jednou odezní tak jak to přišlo!!! nebojte se i když jsem chlap vím o co jde. ahojky mirek
Kačenka, 23.10.2008 19:07:23, IP: ***.***.54.12, #65407
Dobrý den Petro
žádný infarkt nemáte, je to úzkost, která se takhle projevuje, někoho bolí na hrudi, někoho píchá v hlavě, motá se, tlaky do hlavy,člověk se třese, stahují se vám šíjové svaly, někomu to přináší i zvýšený krevní tlak, neklid, nespavost těch příznaků je mraky jak říkám kdo to nezažije neuvěří. Asi to bude chtít AD.bohužel to člověk sám nezvládne i když tomu hodně pomáhá fyzická námaha a odreagování třeba úklid atd...Taky je fantastická tahle založená diskuse, když vám bude nejhůř tak se sem mrkněte a ono vás to ukllidní. Ale pro jistotu si zajděte za svým lékařem ten vám natočí EKG a to vás zcela uklidní.
Mějte se hezky
Kačka
Jarča, 23.11.2008 12:21:12, IP: ***.***.207.28, #67696
Pro míšu a lolu.Jme všichni na diskusi Naše zdraví.Jak se tam dostanete?je to napsané na předešlých stránkách této diskuse a nebo možná by Simonka poradila na icg
Jarča, 23.11.2008 12:34:14, IP: ***.***.207.28, #67698
Ja to na stránkách 306
JungleDirector, 08.01.2009 17:16:25, IP: ***.***.173.2, #69933
Subj.
Anybody have?

I'ts better, if you have XRumer 5.04...
Gimme link

See ya
Nikča, 08.01.2009 18:50:33, IP: ***.***.74.8, #69950
Zdravím Vás všechny,je mi teprve sedmnáct,ale mám pocit,že mám panickou poruchu..začalo to desátého srpna,kdy jsme se s rodinou vratili z dovolené z Tunisu,celý týden jsem se tam stresovala,ze az poletime nazpatek tak spadneme a zemreme...Ale v pohodě let jsme zvládli,dorazili domu a pak to prislo,vrátila jsem se od kamarádky domů a bum. Motání hlavy,srdce mi tlouklo jako o závod,celá jsem se třesla,tlak na srdci..druhý den jsem šla k obvodní lékařce a ta mi rekla,ze zijeme v pretechnizovane dobe,pichla mi neurol a ja sla domu,bylo mi fajn,ale pak se to zaclo zase vracet...tíha na srdci,prostě peklo,ikdyž jsem věděla,že jsem zdravá,navšítivila jsem dva kardiology a byla tyden v nemocnici,samozrejme nikde nic...porad sem si opakovala..ses zdrava ses zdrava,ale nejak mi porad nejde vymazat myslenka ze zemru,je to hnusny..myslíte,že je to panická porucha?předem díky za odpověd Nikča
Nikča, 08.01.2009 18:53:11, IP: ***.***.74.8, #69952
Zdravím Vás všechny,je mi teprve sedmnáct,ale mám pocit,že mám panickou poruchu..začalo to desátého srpna,kdy jsme se s rodinou vratili z dovolené z Tunisu,celý týden jsem se tam stresovala,ze az poletime nazpatek tak spadneme a zemreme...Ale v pohodě let jsme zvládli,dorazili domu a pak to prislo,vrátila jsem se od kamarádky domů a bum. Motání hlavy,srdce mi tlouklo jako o závod,celá jsem se třesla,tlak na srdci..druhý den jsem šla k obvodní lékařce a ta mi rekla,ze zijeme v pretechnizovane dobe,pichla mi neurol a ja sla domu,bylo mi fajn,ale pak se to zaclo zase vracet...tíha na srdci,prostě peklo,ikdyž jsem věděla,že jsem zdravá,navšítivila jsem dva kardiology a byla tyden v nemocnici,samozrejme nikde nic...porad sem si opakovala..ses zdrava ses zdrava,ale nejak mi porad nejde vymazat myslenka ze zemru,je to hnusny..myslíte,že je to panická porucha?předem díky za odpověd Nikča
Lenka , 12.01.2009 0:26:35, IP: ***.***.45.33, #70073
Niki,
zřejmě budeš patřit do našich řad.Já jsem na to přišla ve 20 a bylo pro mě dost těžké sebrat síly a zajít k psycholožce,ale věř že čím dřív to uděláš tím lépe.Dnes už PP trpí tolik lidí,že mám pocit,že jde o civilizační chorobu.Pokud panikou trpět nebudeš aspoň ti třeba doporučí dobrého psychologa,kterému se můžeš svěřit a uvidíš,že se to ohodně zlepší.Jádnes po roce opět šílím úzkostí a mám strach usnout,tak jsem sem po dlouhé době zašla.Je to takové moje jediné útočiště.K psycholožce už dlouho nechodím,tak jí echci hned při prvních úzkostech volat.Zkusím usnout,tak zatím pá
        Předchozí   1 .. 196197198199200201202 .. 204      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panikářky 8
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.