Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panikářky 8

misan111, 12.06.2008 12:29:13, IP: ***.***.46.225, #52797
AHOJ ,OPĚT JSEM SE K VAM PO PAR MESÍCÍCH PŘIHLASILA-5 LET JSEM UŽÍVALA AD-POTE ASI PŘED 5 MĚSÍCI Z CIPRALEXU MI JEJ ZMENILI NA APO-MOCLOB A ATARAX A CÍTILA JSEM SE O MNOHEM LÉP-JENOMŽE ASI ROK JSEM S PŘÍTELEM CHODILA NA IVF-CENTRUM NA UMĚLE OPLODNENÍ ABY JSEM SE KONEČNE DOČKALI K MEMU TELESNE POSTIŽENEMU SYNOVI DALŠÍHO MIMINKA-PŘÍRODA SE K NAM ZACHOVALA HEZKY A MY JSME OTĚHOTNELI!BYLA JSEM NADEVŠE ŠTASTNA ,ALE ŠTĚSTÍ NETRVAL DLOUHO -DÍKY LEKUM KTERE JSEM UŽÍVALA JAKO AD-MI MIMINKO OKAMŽITĚ VZALI!TAKŽE TO BYLO PRO NAS HROZNE!BYL TO PRO ME TAKOVY ŠOK ,ŽE ME NA TOHLE NIKDO NEUPOZORNIL,ŽE JSEM OD LEDNA PO INTERUPCI ZAHODILA VEŠKERE AD A DODNES JSEM BEZ VĚŠKERYCH LEKU!ANO ,ZAČATKY BYLI KRUŠNE ,ALE DNES JE TO UŽ LEPŠÍ-JISTĚ ,ŽE PŘÍJDOU NEKONTROLOVATELNE PANICKE STAVY ,ALE SNAŽÍM SE VŽDY JE NĚJAK ZVLADNOUT!PÍŠI VÁM VŠEM PROTO ABY JSTE SI DAVALI POZOR NA VEŠKERE AD,POKUD SE POKOUŠÍTE O MIMINKO!OPATRUJTE SE A VŠEM HODNĚ SIL!S POZDRAVEM MICHAELA NOVAKOVA.
misan111, 12.06.2008 12:30:34, IP: ***.***.46.225, #52798
AHOJ ,OPĚT JSEM SE K VAM PO PAR MESÍCÍCH PŘIHLASILA-5 LET JSEM UŽÍVALA AD-POTE ASI PŘED 5 MĚSÍCI Z CIPRALEXU MI JEJ ZMENILI NA APO-MOCLOB A ATARAX A CÍTILA JSEM SE O MNOHEM LÉP-JENOMŽE ASI ROK JSEM S PŘÍTELEM CHODILA NA IVF-CENTRUM NA UMĚLE OPLODNENÍ ABY JSEM SE KONEČNE DOČKALI K MEMU TELESNE POSTIŽENEMU SYNOVI DALŠÍHO MIMINKA-PŘÍRODA SE K NAM ZACHOVALA HEZKY A MY JSME OTĚHOTNELI!BYLA JSEM NADEVŠE ŠTASTNA ,ALE ŠTĚSTÍ NETRVAL DLOUHO -DÍKY LEKUM KTERE JSEM UŽÍVALA JAKO AD-MI MIMINKO OKAMŽITĚ VZALI!TAKŽE TO BYLO PRO NAS HROZNE!BYL TO PRO ME TAKOVY ŠOK ,ŽE ME NA TOHLE NIKDO NEUPOZORNIL,ŽE JSEM OD LEDNA PO INTERUPCI ZAHODILA VEŠKERE AD A DODNES JSEM BEZ VĚŠKERYCH LEKU!ANO ,ZAČATKY BYLI KRUŠNE ,ALE DNES JE TO UŽ LEPŠÍ-JISTĚ ,ŽE PŘÍJDOU NEKONTROLOVATELNE PANICKE STAVY ,ALE SNAŽÍM SE VŽDY JE NĚJAK ZVLADNOUT!PÍŠI VÁM VŠEM PROTO ABY JSTE SI DAVALI POZOR NA VEŠKERE AD,POKUD SE POKOUŠÍTE O MIMINKO!OPATRUJTE SE A VŠEM HODNĚ SIL!S POZDRAVEM MICHAELA NOVAKOVA.
jarča, 12.06.2008 13:44:23, IP: ***.***.207.28, #52811
Misan i pro Tebe,na předešlé stránce píše Majulka,jak se mezi nás všichni dostanete,jen se zaregistruješ a budeš mezi námi,tam si o všem popovídáme,z těchto stránek jsme museli odejít,kvůli jedné nepříjemné paní,takže jsme ted všichni na novém diskusním foru.Přijdte všichni tam to probereme.
jarča, 12.06.2008 13:44:25, IP: ***.***.207.28, #52812
Misan i pro Tebe,na předešlé stránce píše Majulka,jak se mezi nás všichni dostanete,jen se zaregistruješ a budeš mezi námi,tam si o všem popovídáme,z těchto stránek jsme museli odejít,kvůli jedné nepříjemné paní,takže jsme ted všichni na novém diskusním foru.Přijdte všichni tam to probereme.
jarča, 12.06.2008 13:44:26, IP: ***.***.207.28, #52813
Misan i pro Tebe,na předešlé stránce píše Majulka,jak se mezi nás všichni dostanete,jen se zaregistruješ a budeš mezi námi,tam si o všem popovídáme,z těchto stránek jsme museli odejít,kvůli jedné nepříjemné paní,takže jsme ted všichni na novém diskusním foru.Přijdte všichni tam to probereme.
petr, 14.06.2008 22:12:33, IP: ***.***.99.135, #53071
Nevím jak s vámi komunikují lékaři, ale chronická gastritida je nevratna změna žaludeční sliznice , která se prokazuje prokazuje pouze histologicky ,asi muvíte o akutní gastritidě .
lea, 15.06.2008 17:28:34, IP: ***.***.169.223, #53094
Ahoj Mirku.Čtu tvůj příspěvek a to co prožíváš plně chápu.I já byla na neurolu dlouhou dobu 4mg denně,takže to už je nálož.Začínala jsem jen tak nevinně od těch nejslabších.Jsem dlouho nemocná a díky tomu jsem začala mít psychický potíže.Takže pro začátek neurol a efektin.Nakonec jsem se stejně úplně složila a skončila v Bohnicích,kde mě z neurolu odvykali.Děs a hrůza.Měla jsem stavy kdy mi brnělo celý tělo a v mozku jako když mi probíjí proud,Hrozně mě to bolelo,ale časem jsem to zvládla.Ty absťáky,ikdyž už dávno ne takový,jsem opravdu měla ještě hodně dlouho po tom.Nasadili mi antidepresiva a pak už jen trpělivost,než začnou zabírat.Dneska jsou to dva roky.Nikdy už jsem na neurol nesáhla.Občas bohužel ale nějakej ten uklidňovák potřebuju,takže si vezmu půlku frontinu a to mi musí stačit.Po všech těch zkušennostech udělám všechno možný když na mě přijde nějaká depka,jen lék je to poslední po čem sáhnu.Přeju ti mnoho zdaru v boji s absťáky.Už bude jenom líp:))
Marien, 05.07.2008 16:57:50, IP: ***.***.248.253, #55828
Zdravím všechny!
Když tak pročítám tyhlety příspěvky, jako bych se viděla a pomáhají mi překonávat své vlastní neduhy -výmysly psychického rázu nebo opravdové. Čert ví. Beru Cipralex a Mirtazapine večer a i když jsou to už 3 měsíce, bolí mě hlava, buď v týlu, nebo v čelní oblasti, tak nevím...jinak jsem ostatní strachy již překonala(břicho a poodobně). S prášky se potýkám již od smrti svého manžela /3 roky/ a mojí maminky, tchýně a strýce. Nějak nemám ve svých 46 letech chuť k životu a nevím co s tím...Zdraví Marien
Marien, 05.07.2008 16:59:01, IP: ***.***.248.253, #55829
Zdravím všechny!
Když tak pročítám tyhlety příspěvky, jako bych se viděla a pomáhají mi překonávat své vlastní neduhy -výmysly psychického rázu nebo opravdové. Čert ví. Beru Cipralex a Mirtazapine večer a i když jsou to už 3 měsíce, bolí mě hlava, buď v týlu, nebo v čelní oblasti, tak nevím...jinak jsem ostatní strachy již překonala(břicho a poodobně). S prášky se potýkám již od smrti svého manžela /3 roky/ a mojí maminky, tchýně a strýce. Nějak nemám ve svých 46 letech chuť k životu a nevím co s tím...Zdraví Marien
0ndrik, 06.07.2008 15:02:49, IP: ***.***.172.4, #55905
Zdravím všechny!Jsem na vaší stránce poprvé a chci se s vámi sdílet o svém trápení.Máme půlročního syna Ondru,moje potíže začali před třemi měsíci.Byla jsem nachlazená a z ničho nic mi začali brnět ruce,motat se hlava a bušit srdce,na pohotovosti mi řekli,že pokud kojím,že mě stejně nic dát nemůžou a s tím mě poslali domů.Tyto stavy jsem měla několikrát opakovaně mi na pohotovosti řekli to stejné a poslli mě domů.Začala jsem se bát být s malým doma sama.Došla jsem si na gynekologii pro léky na zastavení laktace a rovnou řekla doktorce i důvod.Řekla mi,že ví o čemmluvím,že si tím proškla taky a jestli si nechci skočit za psychiatrem.Už jsem nevěděla jak dál tak jsem šla.Manžel je teď s námi doma.Napsala mi citalon+neurol.První dny jsem myslela,že zešílím.Jen se bojím,že až manžel bude chodit do práce,že se to vrátí a já se zas budu bát být doma s malým,proto vás prosím můžu se s vámi sdílet o tom jak to kdo z nás prožívá.Díky za odpovědi a přeji krásný zbytek slunné neděle
jarča, 06.07.2008 15:06:36, IP: ***.***.207.28, #55906
Marien,jestli si chceš promluvit a probrat Tvé problémy,přijd za náma na stránky,co jsem psala Lei.Tam je nás hodně a bude Ti mezi námi dobře,tak se na Tebe těším,Jarča
jarča, 06.07.2008 15:06:48, IP: ***.***.207.28, #55907
Marien,jestli si chceš promluvit a probrat Tvé problémy,přijd za náma na stránky,co jsem psala Lei.Tam je nás hodně a bude Ti mezi námi dobře,tak se na Tebe těším,Jarča
jarča, 06.07.2008 15:07:06, IP: ***.***.207.28, #55908
Marien,jestli si chceš promluvit a probrat Tvé problémy,přijd za náma na stránky,co jsem psala Lei.Tam je nás hodně a bude Ti mezi námi dobře,tak se na Tebe těším,Jarča
Jarča, 06.07.2008 15:12:49, IP: ***.***.207.28, #55910
To samé i pro Tebe,na předešlé stránse máš napsané,jak se mezi nás dostaneš,poradíme Ti a pomůžeme,přijd mezi nás,kdyby Ti to nešlo se tam dostat,tak napiš,pomůžu Ti
Odrik, 06.07.2008 18:46:09, IP: ***.***.172.4, #55927
Ahojky Jarčo!Nějak mi to nejde.Kam mám napsát?Dík moc za odpověď
        Předchozí   1 .. 193194195196197198199 .. 204      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panikářky 8
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.