Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panikářky 8

Katalinka, 02.06.2008 23:58:12, IP: ***.***.101.197, #51632
Ahojky ja bych chtela rict ze se citim jako ty uplne stejne denodenen nekolikrat si merim pulz porad se bojim ze dostanu infart...kdyz jdu nekam ven porad sem nervozni a jak mile zacnu nato myslet okamzite se me zacne motat hlava spatne dejchat mam vsude tlak atd atd.... strasne me to otravuje zivot:-(
Jirka, 03.06.2008 0:14:45, IP: ***.***.114.78, #51633
Panická porucha je jen přelud našeho vědomí, nás samých, to samé platí o derealizaci a depersonalizaci.

Hledíte hrůze do tváře, bojíte se smrti a máte pocit, že již je tu! Utíkáte se schovat za blízké, lékaře či záchranáře, hledeje spásu tam kde není, berete léky, aby vás nic netrápilo a mohli jste žít tak jak dosud, tedy stejně jak před PP to je cesta v bludném kruhu.

Já byl tam kde vy, arytmie, srdeční selhání, pozorování srdeční akce, tlaky v oblasti jater a jasná cirhóza, nádory tu i onde. Ale už tam nejsem bez léků, které neléčí jen maskují příznaky, po 8 měsících terapie jsem zdráv.

Poznal jsme v té hrůze sám sebe, své přeludy a v ten moment zmizeli. Jsem volný a štastný.

Klid a mír máte v rukou jen vy sami! Teď je mi to nad slunce jasnější, ale ve víru úzkosti a strachu je mysl temná a spása tak vzdálená, stačí přestat hledat vně a začít unitř.

Změntě život, buďte sami sebou a přestaňte žít v budoucnosti, která ještě není a tak ani vy nejste, ale žijte teď a buďte úplní!

To jak dlouho se bute trápit je jen na vás...

Všem přeji život bez PP!
holka, 03.06.2008 0:19:11, IP: ***.***.197.235, #51634
A jak ses tedy vyléčil??Když bez léku,tak jakou cestu jsi našel Jirko?
Jirka, 03.06.2008 0:46:13, IP: ***.***.114.78, #51635
Psychoterapie je jediná skutečná léčba!

Pochopení proč! Pochopení příčin a následků je klíč. Kde si vše uvědomujete a nevytěsňujete není místo pro úzkost.

Léky neléčí jen tlumí a nebo zabraňují prožívání úzkosti. To není cesta. jako mít zlomenou nohu a chodit, bolí to, když si dáš analgetika (antidepresiva) noha nebolí, ale srostlá kost není!!! Přestaněš užívat a nejen, že zase bolí, ale bolí víc, protože místo sádry a klidu jste na ní mohli chodit, jen díky lékům a vše se zatím zhoršilo!

Musíte se změnit uvnitř a také změnit svůj život. To je jediná cesta ven. Život co žijete je špatný (pro vás samotné) a jako takový je příčinou, ale i lékem PP.
Ivana, 05.06.2008 15:34:24, IP: ***.***.183.37, #52028
Jirko, ja si osobne vážim veľmi každého človeka, ktorý chce, snaží sa pomáhať iným, trpiacim vľúdnym slovom, verbálnou podporou a iste máš pravdu, že psychoterapia je jednou z veľmi dôležitých zložiek liečby, nič menej táto porucha má biologickú podstatu a bez liečby (bez AD) hrozí jej rozvoj a hlavne chronifikácia ťažkostí. Jirko, prosím, neodrádzaj liečacich sa pacientov od liekov, nemám Ti to za zlé ale pravdepodobne nemáš medicínske vzdelanie a môžeš tak nechtiac ublížiť. Všetko dobré, Ivana
Jarča, 05.06.2008 18:58:54, IP: ***.***.207.28, #52061
Ivanko,Beruško,jsi to ty naše Ivanka?Ajka psala,že Tě navede na naše diskusní forum,nedaří se Ti tam dostat?Už se na Tebe všichni těšíme,tak dlouho jsi nedala o sobě vědět.Měj se moc dobře,Jarča
Jarča, 05.06.2008 18:59:03, IP: ***.***.207.28, #52062
Ivanko,Beruško,jsi to ty naše Ivanka?Ajka psala,že Tě navede na naše diskusní forum,nedaří se Ti tam dostat?Už se na Tebe všichni těšíme,tak dlouho jsi nedala o sobě vědět.Měj se moc dobře,Jarča
Jarča, 05.06.2008 18:59:13, IP: ***.***.207.28, #52063
Ivanko,Beruško,jsi to ty naše Ivanka?Ajka psala,že Tě navede na naše diskusní forum,nedaří se Ti tam dostat?Už se na Tebe všichni těšíme,tak dlouho jsi nedala o sobě vědět.Měj se moc dobře,Jarča
Majulka, 05.06.2008 20:11:21, IP: ***.***.4.16, #52075
Ivanko moje mila,konecne te ctu! Tak moc mi chybis,tva dusicka tak rezonuje s tvou,ze to nechapu.Srdicko nase,kdybys mela velky problem prihlasit se do nove diskuze tak sem prijdeme za tebou.pusu tvoje Majulka
Ivana, 06.06.2008 16:50:33, IP: ***.***.183.37, #52167
Jaruška, Majulka, toto čítať, to , no proste Ste ma dostali, mne tu tečú slzy a strašne by som Vás chcela objať, neviete si predstaviť ako veľmi, ako horúco a vrúcne. Ďakujem Vám za tie slovíčka, z celého srdca, už som sa dostala na novú diskusiu a veľmi rada tam s Vami budem, cítim to ako návrat k rodine, je to krásny pocit. Každému by som ho dopriala. Vaša, s láskou Ivana
petra, 09.06.2008 8:42:49, IP: ***.***.162.67, #52397
a můžeš mi popsat jak to na psychoterapii probíhá, jak často jsi chodil a tak, docela nad tím taky uvažuju, nechci brát AD, ale taky se bojím té psychoterapie, moc mi odpovědí pomůžeš
petra, 09.06.2008 8:44:09, IP: ***.***.162.67, #52398
a můžeš mi popsat jak to na psychoterapii probíhá, jak často jsi chodil a tak, docela nad tím taky uvažuju, nechci brát AD, ale taky se bojím té psychoterapie, moc mi odpovědí pomůžeš
janka, 11.06.2008 19:18:53, IP: ***.***.176.7, #52728
Ahoj lidičky,prosím o radu,4 den užívám Fluzak a jsem nějaká ospalá,máte s tím někdo skušenosti? Vytratí se to za nějaku dobu? Díky moc.
šmikmátor, 12.06.2008 12:02:51, IP: ***.***.158.236, #52794
Forum a ne fofum.
misan111, 12.06.2008 12:27:48, IP: ***.***.46.225, #52796
AHOJ ,OPĚT JSEM SE K VAM PO PAR MESÍCÍCH PŘIHLASILA-5 LET JSEM UŽÍVALA AD-POTE ASI PŘED 5 MĚSÍCI Z CIPRALEXU MI JEJ ZMENILI NA APO-MOCLOB A ATARAX A CÍTILA JSEM SE O MNOHEM LÉP-JENOMŽE ASI ROK JSEM S PŘÍTELEM CHODILA NA IVF-CENTRUM NA UMĚLE OPLODNENÍ ABY JSEM SE KONEČNE DOČKALI K MEMU TELESNE POSTIŽENEMU SYNOVI DALŠÍHO MIMINKA-PŘÍRODA SE K NAM ZACHOVALA HEZKY A MY JSME OTĚHOTNELI!BYLA JSEM NADEVŠE ŠTASTNA ,ALE ŠTĚSTÍ NETRVAL DLOUHO -DÍKY LEKUM KTERE JSEM UŽÍVALA JAKO AD-MI MIMINKO OKAMŽITĚ VZALI!TAKŽE TO BYLO PRO NAS HROZNE!BYL TO PRO ME TAKOVY ŠOK ,ŽE ME NA TOHLE NIKDO NEUPOZORNIL,ŽE JSEM OD LEDNA PO INTERUPCI ZAHODILA VEŠKERE AD A DODNES JSEM BEZ VĚŠKERYCH LEKU!ANO ,ZAČATKY BYLI KRUŠNE ,ALE DNES JE TO UŽ LEPŠÍ-JISTĚ ,ŽE PŘÍJDOU NEKONTROLOVATELNE PANICKE STAVY ,ALE SNAŽÍM SE VŽDY JE NĚJAK ZVLADNOUT!PÍŠI VÁM VŠEM PROTO ABY JSTE SI DAVALI POZOR NA VEŠKERE AD,POKUD SE POKOUŠÍTE O MIMINKO!OPATRUJTE SE A VŠEM HODNĚ SIL!S POZDRAVEM MICHAELA NOVAKOVA.
        Předchozí   1 .. 192193194195196197198 .. 204      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panikářky 8
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.