Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panikářky 8

Odrik, 06.07.2008 18:46:53, IP: ***.***.172.4, #55928
Ahojky Jarčo!Nějak mi to nejde.Kam mám napsát?Dík moc za odpověď
Odrik, 06.07.2008 18:47:04, IP: ***.***.172.4, #55929
Ahojky Jarčo!Nějak mi to nejde.Kam mám napsát?Dík moc za odpověď
Handy, 06.07.2008 19:25:23, IP: ***.***.29.74, #55932
Ahojda ondrik,já si prošla něčím podobným a stále procházím.Někdy mi je lépe,někdy hůř.Nejhorší na tom je,když to nemáš komu říct a já osobně se za to tak trošku stydím.někdy mám pocit,že se z toho zblázním....bolí mně celé tělo,nemůžu pořádně dýchat,a mám strach,že každou chvíli omdlím.Určitě vím o čem píšeš a když budeš mít zájem tak napiš,můžem se navzájem podržet.Pa H.
Lucka, 06.07.2008 19:30:33, IP: ***.***.106.80, #55933
Dobry den. Mam takovy problem a nevim si s nim rady. V listopadu jsem prodelala operaci kyly. Mela jsem z ni panicky strach. Asi tyden pred operaci me zacalo pichat a bolet u srdce, spatne se mi dychlo, mela jsem zavrate, busilo mi srdce, bylo mi celkove hrozne zle. Toto se opakovalo den co den asi do dalsiho tydne po operaci, kdy uz se mi udelalo trochu lepe. Sla jsem k dobtorovi, ktery me poslal na veskera vysetreni vc. ECHO. Podle techto vysetreni jsem byla zcela v poradku. Poslala me tedy i na vysetreni patere, na kterem se ukazalo, ze pater nemam v poradku, a lekar mi rekl, ze vsechny tyto priznaky jsou tedy od patere. Zacala jsem chodit na rehabilitace, ale ty mi nepomohly. Asi 2 mesice jsem mela od srdicka klid, ale ted to zacalo znovu. Pichani i bolest u srdce, skoro kazdych 5 minut. Nekdy se mi udela i zle. Nevim, cim to muze byt. Je mi teprve 19 let.Nemuze to byt psychosomatickeho puvodu?Prosim poradte. Predem Dekuji
Lucka, 06.07.2008 19:31:50, IP: ***.***.106.80, #55934
Dobry den. Mam takovy problem a nevim si s nim rady. V listopadu jsem prodelala operaci kyly. Mela jsem z ni panicky strach. Asi tyden pred operaci me zacalo pichat a bolet u srdce, spatne se mi dychlo, mela jsem zavrate, busilo mi srdce, bylo mi celkove hrozne zle. Toto se opakovalo den co den asi do dalsiho tydne po operaci, kdy uz se mi udelalo trochu lepe. Sla jsem k dobtorovi, ktery me poslal na veskera vysetreni vc. ECHO. Podle techto vysetreni jsem byla zcela v poradku. Poslala me tedy i na vysetreni patere, na kterem se ukazalo, ze pater nemam v poradku, a lekar mi rekl, ze vsechny tyto priznaky jsou tedy od patere. Zacala jsem chodit na rehabilitace, ale ty mi nepomohly. Asi 2 mesice jsem mela od srdicka klid, ale ted to zacalo znovu. Pichani i bolest u srdce, skoro kazdych 5 minut. Nekdy se mi udela i zle. Nevim, cim to muze byt. Je mi teprve 19 let.Nemuze to byt psychosomatickeho puvodu?Prosim poradte. Predem Dekuji
Handy, 06.07.2008 19:56:45, IP: ***.***.29.74, #55935
Ahojky Lucko,já jsem si taky prošla rehabilitacema......vysledek nic moc.Vyšetření jsem měla všecka v pořádku a tak jsem byla odeslána k psycholožce.Ta mi pomohla rok jsem mněla pokoj a ted se mi to občas objeví znovu,stačí větší stres,nebo námaha a je to tu.Nauč se si vždycky říct,že o nic nejde,někdy to pomáhá......
luca, 06.07.2008 20:05:47, IP: ***.***.215.181, #55936
Dobrý večer..po dlouhé době jsem se odhodlala a do této diskuse vstoupila.Asi předem se omlouvám,že nepřichazím se svým problémem.Ikdyž je z velké části za svůj považuji také.Mám přítele sme spolu již 5 let, z toho 3 roky s ním prožívám stavy které zde popisujete.Po prvním záchvatu který dostal při latentní tetaniim,jsme s touto poruchou zápasily celá rodina.Po času ustavičné péče psychoterapeutky...se jeho stavy zlepšily tak že vysadil prášky,3 měsíce bylo vše v nejlepším pořádku,po těchto 3 měsících došlo ale k návratu panické poruchy ještě horším způsobem.Nedávno ležel v nemocnici se slepým střevem a po návratu jsme opět na začátku...a mě už docházejí síly..i argumenty které při jeho záchvatu pomáhaly.(jeho panika se projevuje tím že se mu zle dýchá,tluče mu rychle srdce,a připadá mu že má nějaký tlak v hrudníku)..Prosím poradte nějaké rady které vás v danou chvíly uklidnuji...velmi moc děkuji za případné odpovědi...
luca, 06.07.2008 20:06:59, IP: ***.***.215.181, #55937
Dobrý večer..po dlouhé době jsem se odhodlala a do této diskuse vstoupila.Asi předem se omlouvám,že nepřichazím se svým problémem.Ikdyž je z velké části za svůj považuji také.Mám přítele sme spolu již 5 let, z toho 3 roky s ním prožívám stavy které zde popisujete.Po prvním záchvatu který dostal při latentní tetaniim,jsme s touto poruchou zápasily celá rodina.Po času ustavičné péče psychoterapeutky...se jeho stavy zlepšily tak že vysadil prášky,3 měsíce bylo vše v nejlepším pořádku,po těchto 3 měsících došlo ale k návratu panické poruchy ještě horším způsobem.Nedávno ležel v nemocnici se slepým střevem a po návratu jsme opět na začátku...a mě už docházejí síly..i argumenty které při jeho záchvatu pomáhaly.(jeho panika se projevuje tím že se mu zle dýchá,tluče mu rychle srdce,a připadá mu že má nějaký tlak v hrudníku)..Prosím poradte nějaké rady které vás v danou chvíly uklidnuji...velmi moc děkuji za případné odpovědi...
Handy, 06.07.2008 20:20:50, IP: ***.***.29.74, #55938
Ahojda,ono je to strašně těžký,já vím co prožívá a opravdu ten pocit bezmoci v tu chvíli nepřeji nikomu.Mně třeba pomáhá jít něco dělat nebo s někým mluvit,nebo prostě dělat co mně baví.Nejhorší je když je v tom člověk sám.Také mi pomáhá,že si říkám.....nic to není,ono to přejde.Ta obava,že to zase přijde v nás ale stejně zůstává.......
Lucka, 06.07.2008 21:58:56, IP: ***.***.106.80, #55959
Nekdy mam opravdu stavy, ktere bych nikomu neprala. Parkrat me rypne u srdce, udela se mi zle, polije me studeny pot, tresou se mi nohy i ruce, srdce mi byje jako o zavod zatmi se mi pred ocima a je mi celkove uplne nanic...
luca, 07.07.2008 9:10:07, IP: ***.***.215.181, #55985
Ukazuje mi to že je tato stránka blokovaná?
Jarča, 07.07.2008 9:21:54, IP: ***.***.207.28, #55989
Jak je to možné,já to včera zkoušela tak jak jsem Ti to psala a dostala jsem se tam,ještě to zkus.Možná proto,že nejsi zaregistrovaná.
míša, 07.07.2008 10:07:51, IP: ***.***.158.127, #55996
tak tohle prožívám taky a to mi je 26 chtěla bych miminko,ale ono to nejde bojim se toho .Je mi na omdlení, bušíb mi srdce nemůžu dýchat celá se třesu a navíc mam k tomu zvyšený teploty .Máte je taky někdo???
Ondrik, 07.07.2008 10:50:20, IP: ***.***.172.4, #55999
Mě se tam taky ukazuje,že je to zablokované tak nevím jak na to
Ondrik, 07.07.2008 10:51:42, IP: ***.***.172.4, #56000
Mě se tam taky ukazuje,že je to zablokované tak nevím jak na to
        Předchozí   1 .. 194195196197198199200 .. 204      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panikářky 8
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.