Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - "Panikářky"

tinka, 05.02.2009 17:20:14, IP: ***.***.111.58, #71402
MILÝMICHALE tady tinka1971@entrum.cz já už tadytu nemocmám od 19 let je topěkně nepříjemné mívám to ted dost často trnemiza krkem škubemi vlevémkoutku mohla bych se VÁS zeptat co to je to magne6?chodímk psychiatrovi stydím se za tojsem neštastná vím jak se asi cítíte mně když jemoc špatně mám doma tu hyperventilační masku jakmají na aru a pomáhá mi to utlumit záchvat kdsyž cítímže tonamně jde držím pěsti
Zdenka, 03.03.2009 20:55:04, IP: ***.***.193.67, #72971
Jsem natom podobne.vse prozivam jako ty jen mame 1dospele dite.uplne stejne pocity zrady po 30letech pekneho manzelstvi.lecim se s depresi,mam desive sny.dost mi pomohla dcera a male stenatko.myslim ze stejne nato doplati s mladou.vse se jim vrati budou podvadeni opusteni a sami na stari.vlastne to proziji vickrat to trapeni z rozchodu nez my.ten muj uz lituje ale zpet ho nechci.mylila jsem se vnem cele manzelstvi to je to nejhorsi.trapili by nas znovu.drz se a napis.ahoj
jardys, 23.04.2009 10:01:58, IP: ***.***.47.123, #75195
Vidím, že za celý rok Vám nikdo neodpověděl. Mám stejný problém, už asi 3,5 měsíce.Já to mám navíc spojeno se zvýšením tlaku. Internistka mě zařídila důkladné vyšetření - CT ledvin, játra, krev, moč, rentgeny, oba Holtery, EKG atd . - výsledek : beru troje prášky, úplně jsem přestal pít kávu, čaj, o alkoholu nemluvě. Pálení a rudnutí je častější než dříve. Na kontrolu mám přijít v září ....
Martinka, 24.04.2009 20:52:09, IP: ***.***.27.135, #75255
Ahoj mám panickou poruchu, čerstvě diagnostikovanou, chtěla bych se zeptat, co vám pomáhá na křeč hrudního svalstva? Díky moc.
kamila, 24.04.2009 21:19:14, IP: ***.***.164.192, #75257
ahoj,mam PP uz 5 let a ted jsem prestala brat prasky protoze jsem tehotna...holky jak to zvladate?Ja ted bez prasku hrozne mam strtavy jako blazen..:(myslite si ze je to vylecitelne?Ja jsem z toho nestastna...mam porad buseni srdce a pocit jako by tlaku v krku,bojim se infarktu a nevim proc:( jsem jako blazen
kamila, 24.04.2009 21:20:50, IP: ***.***.164.192, #75258
marto a jak ti to zjistili ze mas PP?Ja jsem se to docetla sama a vim to uz 5 let....
axl, 25.04.2009 15:12:54, IP: ***.***.106.51, #75282
Na panickou poruchu je dobre navstivit psychiatra a pomaha nato lek RIVOTRIL
Petr, 26.04.2009 16:51:28, IP: ***.***.112.104, #75325
ahoj,
pokud jste jiz slyseli o teto efektivni metode lecby uzkosti, nebo se o ni zajimate, mam nabidku- taky bych ji rad zkusil, ale zakl.kurz stoji 80Liber a to se mi nechce samotnemu platit. Ale treba ve 3lidech bych to bral. Je to forma svepomocnych materualu a nahravek, bohuzel vse anglicky, ale to by nemel byt problem. Pokud nekdo chce, at se ozve.
p.kopescansky@email.cz. Petr
jack, 01.05.2009 21:22:02, IP: ***.***.144.55, #75558
nech si predepsat cipralex.nechod ani k psychousovi zeptej se obvodaka on ti to vysvetli.vsichni tady lecej depky fetem.ten leci dusledek cipralex pricinu a neni navykovej .ver mi mam to za sebou a je mi fajn a to jsem fakt umiral
Tereza Hlavínová, 23.06.2009 23:34:16, IP: ***.***.58.2, #77619
Dobrý den!
Můj problém se týká šikany, kterou jsem prožila před pěti lety. Nyní je mi 18let, ale z toho, co se dělo, jsem se ještě nevzpamatovala. Děti mi házely rozstrouhanou křídu do vlasů, plivaly mi naně, i jinam po tělel a dávaly všemožné, ošklivé přezdívky. Tyto přezdívky mi také psaly do sešitů,brlay mi věci a já ztoho byla v té době tak mimo, že jsem se ani nebránila a snažila se to pochopit jako legraci. Denně mi říkaly, jak jsem hnusná, že nosím strašné oblečení a když jsem si koupila pěkné věci, smály se a nabádaly, abych v takovém oblečení nechodila mezi lidi.
Ano, liším se, ale jen tím, že mám kudrnaté vlasy, které jsem si na jejich povel, ze strachu, nechala ostříhat úplně nakrátko.A opět ztoho měly děti jen legraci. Učitelům jsem to nejprve neříkala, nechtěla jsem být přihlouplým žalobníčkem, ale po nějakém čase si toho jedna z učitelek všimla a celá věc se řešila se třídní.Celý náš rozhovor uzavřela tím, že si s dětičkami promluví. Ale vše poté bylo ještě horší, než předtím.
bydlím na vesnici, takže přestoupení na jinou školu by bylo příliš složité. Rodičům jsem o mém trápení říkala, ti mi ale téměř nevěřili. Nyní mám často deprese, labilní povahu,(vůbec si nevěřím, hledám nasobě jen chyby a i když chci, nemůžu se naučit mít sama sebe ráda).
Bojím se chodit mezi větší skupinu mladých lidí, (na učilišti, které jsem teď dodělala bylo vše OK, ale bojím se, že se bude šikana opakovat i na nástavbě, kam mám nastoupit. Téměř se bojím žít.Vše se řešilo také s psychologem, ale jednání mi nepomohla. Nevím, jak dál. CHCI ŽÍT A BÝT VESELÁ A OBLÍBENÁ JAKO OSTATNÍ HOLKY. A píši Vám kvůli tomu, že už opravdu nevím jak dál.
Martinka, 14.07.2009 1:57:26, IP: ***.***.27.135, #78217
Ja ji dostala po horeckach a tritydenim krvaceni, buseni srdce, tak jsme si rikala nic to neni, to rozdejcham, moc jsem zhubla, tak je z toho telo spatny, pak jsem nespala nekolik dni a sup z gynekologie za psychiatrem. Akorat jsem v tom stavu nonstop od dubna a uz toho mam plny kecky, Zoloft mi nezabral, neurol taky ne, ted jsem dostala nejakej Atarax na detoxifikaci z Neurolu, ten je uplne na prd, ale lip se mi po nem spinka. Hele holky horsi se vam to, kdyz mate menstruaci?
Jarda, 26.09.2009 10:18:06, IP: ***.***.179.146, #80635
Ahoj myslím že byjsi měla být sama sebou. Mě je 32 let a patřil jsem ve škole spíše k těm zlobivým. Tak že nějak do skupiny těch kteří ti nadávají a urážejí. I když to jsem tak nedělal, ale dokážu si to představit. A když jsme měli sraz tak právě světe div se z tech dívek ktarým se většina smála byli krásné sebevědomé kočky co mají milující manžele a naopak z tech grázlíčků a blbek vyrostli zamindrákovaný tupci. Důležité je relaxovat a neztratit nadhled. Být svá a nebát se. Jenže to není jen tak vid. Nech si napsat alespon Lexaurin když bude nejhůř zobni a uvidíš. Čus a hodně štěstí
TT, 01.02.2010 11:35:39, IP: ***.***.124.231, #86108
cheron.mondozoo.com
mioyxxelfpdn, 20.05.2012 6:44:07, IP: ***.***.97.128, #162952
1
Romana, 10.06.2012 10:31:23, IP: ***.***.209.192, #163987
Ahoj,Jarda ti to napsal moc dobre,blby deti budou vždycky ale až budeš starši pochopiš že jsi se trapila zbytečne.špatny je když nemaš pomoc od rodiču ale prave proto se tomu musiš postavit sama.Asi bych mohla byt tvoji mamou tak ti radim najdi si kamarady jinde na nejakem krouzku a hlavne neukazuj tem pitomcum že se tim trapiš o to vic ti budou davat zabrat.Držim ti palečky a hlavne se tim netrap
        Předchozí   1 .. 163164165166167168      Následující
Přidat příspěvek k tématu "Panikářky"
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.