Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - "Panikářky"

Linda , 01.07.2007 11:09:03, IP: ***.***.207.2, #10958
Ahojky naše milá neznámá.Vítám tě tady u nás.Možná, že už jsi to zjistila,ale holky založily novou diskusi s názvem PANIKÁŘKY 2 pokračování.V poslední době to blblo a proto jsme tuto diskusi opustily a začaly na nové.Není problém to najít.I já bych se ti ráda představila.Je mi 33 let a mám 2 děti.Moje PP se rozjela hodně podobně jako tobě.Hodně holek nezná přesně důvod,proč se do toho dostaly,ale já to tak jako ty vím docela přesně.Měla jsem srdeční problémy,které rozhodně nebyly vyvolané PP.Bohužel jsem se těch srdečních příhod tak bála, že jsem si vypěstovala slušnou PP.Stále jsem to zvládala(spíš teda nezvládala)vlastní pomocí,ale zjistila jsem, že tu potvoru sama nepřeperu.Tak se chci přístí týden objednat k psychiatrovi.Jak jsem dopadla poreferuji na Panikářkách 2.Tak tam za námi přijď.Jsme rádi za každou novou dušičku do hrníčku.Měj se krásně a přeji příjemné prázdniny.
Jiřina, 02.07.2007 14:50:40, IP: ***.***.238.58, #11045
Ahoj holky,omlouvám se,že nepíšu ,ale nějak my ted nic nevychází jak bych chtěla.Měla jsem i v neděli ten svinskej hnusnej hyperventilační záchvat.Ani namám poslední dobouz chut psat,ani číst.Moc se vám všem omlouvám ,já se polepším.Od středy jedem na pár dní na to Slovensko tak se pak ozvu a dám vše do pořádku.Zatím se mějte a všem pevné nervy.
Mirka, 02.07.2007 21:02:14, IP: ***.***.237.38, #11085
Ahoj Jiři, teprve teď jsem objevila tvůj příspěvek. My jsme teď přestěhovaný na panikářkách 2-pokračování. Moc mně mrzí, že je ti blbě a plně chápu tvoji nechuť sem chodit.
Až na tom budeš líp, určitě se ozvi a pošli nějaké obrázky. Tak držím palce. M
pavlína, 02.07.2007 21:09:46, IP: ***.***.234.10, #11086
Jiři nezoufej tyhle stavy se mění ze dne na den a určitě ti brzy bude líp.Dřív jsem hypervent.záchvaty měla i několikrát za den.Tenkrát mi obvoďačka dala diazepam pod jazyk rozkousat.Chytalo mě to všude ve městě v práci i doma.Nevím jak jsem ty 3 roky přežila bez AD.Diazepam mě utlumil ale druhý den to bylo stejný.Držím pěstičky a posílám sluníčko !!!Pa pa a drž se
sysy, 03.07.2007 20:56:25, IP: ***.***.125.193, #11134
máte někdo skušenosti z trittikem děkuji za odkaz
Jiřina, 08.07.2007 19:38:53, IP: ***.***.238.58, #11348
Ahoj holky,tak jsem zase tady nemám čas číst všechny přízpěvky.Koukám,že zase někdo přibyl.Tak bych chtěla nováčky srdečně přivítat mezi námy děvčaty.Včera jsem se vrátíla z toho Slovenska bylo to super.Perfektně jsem si tam od všeho odpočla.Musím říct,že jsem to tam zvládla bez jakých koliv záchvatů a dokonce jsem spala jako nemluvně i bez neurolu.Tam to na mě opravdu působí blahodárně.Opravdu jsem se tam nadarmo netěšila.Zítra jdu po půl roce do práce tak jsem zvědavá jak to budu zvládat.Ale doufám,že dobře.Nastane my víc starostí tak nebudu mít čas na hlouposti.Jinak hlásím,že prsa jsou zatím v pořádku,tak držte palečky at se to nepokazí.Mám vás ráda a zítra písnu jak bylo v práci.Vaše Jířa.
dáša, 12.07.2007 13:45:21, IP: ***.***.169.245, #11560
Ahojte holky,Majulko,je mi moc líto,že ti není zrovna moc dobře,ale opravdu nad tím nepřemýšlej a nehloubej nad tím,to je právě to,co tu naší paniku rozjíždí,normální člověk by nad tím mávl rukou,ale my jsem holky ,co každé píchnutí moc řeší....,mně to srdíčko blbne vždycky když jdu spát a nebo jsem v klidu,je to jasný,ponevadž mám čas na přemýšlení oa o to intenzivěji to vnímám...,nenech tu mrchu vyhrát a hod to za hlavu,mně taky ted není moc ok,ale snažím se seč můžu,abych odvrátila hloupé myšlenky....,jinak dostala jsem fotečky od tebe,Míši Dášenky z Francie a jinak nic,byla bych ráda,kdybych Vás viděla všechny.mějte se krásně a držte se....
Šárka, 13.07.2007 16:15:03, IP: ***.***.71.25, #11659
Ahoj všichni...Omlouvám se,dlouho jsem tady nebyla.Jsem také v poslední době bez nálady číst i psát.Měla jsem po měsíci záchvat a mamka mi musela píchnout do svalu Apaurin :-(.Před 3 týdny mi vylítly boule od hlavy,po krku,nad klíč.kostmi a v podpaždí.Jsou to uzliny,ale je jich 32 a některé nejsou opouzdřené.Tak jdu 24,7, na zákrok.1 vyříznou a pošlou na histologii.Tak se bojím až seru,protože by to byla 3 chemoterapie a opět rakovina.Jako by už toho všeho nebylo dost.A pak nemáme být na nervy.A koukám tak zběžně,že nás stále přibývá...Mějte se moc krásně a držte mi pěstičky.Určitě Vám dám vědět,jak na tom jsem.Držím se a vy se držte také.Myslím na Vás .Pa Šárka :-))
Míša, 13.07.2007 18:03:56, IP: ***.***.209.84, #11671
Ahoj Šárko,teda před Tebou smekám!Už jsem o Tobě četla dříve a musím konstatovat,že to nemáš vůbec jednoduchý.Přeju Ti moc a moc štěstíčka,ať Ti to hlavně dobře dopadne a drž se.M.
Mirka, 13.07.2007 19:02:21, IP: ***.***.237.38, #11673
Ahoj Dáši, ty jsi nějak zabloudila. Byla jsi na panikářky 2-pokračování. Sem už nikdo nechodí, ani Majulka.A já jsem ti taky poslala fotky. A co kdybys poslala fotky taky ty někomu? Bylo by to fajn. Pá Mirka
Mirka, 15.07.2007 16:19:19, IP: ***.***.237.38, #11740
Ahoj Šárko, podobné uzliny mohou být i u mononukleozy a jiných chorob. Tak se ještě neplaš. Držím palce aby histolka dobře dopadla a ozvi se. Hodně štěstí!!!!!!!!!!! M
KETRIN, 18.07.2007 13:43:07, IP: ***.***.160.68, #11919
CHCI SE ZEPTAT JESTLI BY VÁM NEVADILO KDYBYCH SE K VÁM PŘIDALA LÉČÍM SE NA ÚZKOSTNO PANICKOU PORUCH JE MY 25 LET A MÁM 2 DĚTÍ DĚKUJI
Karkulka, 19.07.2007 20:01:27, IP: ***.***.171.3, #12044
Ahoj holky, Lexaurin už nemusim, protože mám už jeden zákrok za sebou. Jenže se to po pul roce zase vratilo. Potřebuji vědět jake léky vam vaš lékař předepsal, aby se to znovu nevracelo. Diky
majulka, 23.07.2007 17:23:01, IP: ***.***.52.170, #12312
Pro všechny nové i staré panikářky ,sem už nechodíme ,šlo sem blbě vkládat příspěvky . Jsme teď na Panikářky 2 - pokračování , tak přivítáme tam rádi i nové lidičky co trpí panickou poruchou a úzkostmi . Tak pojdte za námi . papa MAJULKA
markéta, 17.10.2007 16:02:05, IP: ***.***.253.192, #18364
Ahoj, jsem tady poprvé a udivuje mě, jak popisujete stejný případ, jaký prožívám. Již třetím rokem běhám po lékařích s bolestmi břicha, leukoc. jsou však dobré, zánětu také nic nenasvědčuje a na sonu a rektoskopii nic není. Když mě to ale položí, stojí to za to a bolesti jsou fakt drsné, průjmy apod.Teď mě to opět skolilo, ležím už 12 den, oběhala jsem doktory, začíná to všechno zase velmi podobně....zítra bych měla jít na sono, ale já už vidím, že tam opět nic nebude, přesto, že je mi fakt zle - nafouklé břicho, na zvarcení, střídavě průjem a nemůžu už pořádně nic jíst. Douám, že už také na něco přijdou.
        Předchozí   1 .. 160161162163164165166 .. 168      Následující
Přidat příspěvek k tématu "Panikářky"
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.