Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - "Panikářky"

Mirka, 29.06.2007 18:31:35, IP: ***.***.237.38, #10868
Ajko, to je tedy fakt dobrý a pravdivý příspěvek. Já jsem si prošla taky silně hypochondrickým obdobím.Dostali mně do toho ale doktoři, že mi "prošvihli" několik onemocnění a já jsem jim pak už nevěřila a byla jsem z každého píchnutí úzkostná.
Třeba s rozjetým slepákem jsem chodila rok, než jsem v něm měla flegmonu a zoperovali mě. Pořád mě doktor tvrdil, že mě nic nemůže bolet a léčili mě na žaludek. A potom borelioza. Šla jsem k doktorovi, že sotva lezu a jsem děsně unavená. On mi udělal zákl.vyšetření a řekl, že jsem zdravá. A já jsem si pak u nás nechala ve špitále udělat borelie a měla je positivní.A tyto problémy, když údajně podle doktorů není příčina, tě hrozně zdeptají. To byl taky jeden z podílů na mé PP.
Ale jinak s tebou souhlasím, že lidi jak my tady straší nejdýl, tak musíme doufat. Má hypochondrická babička tady byla taky do 80 let.M.
Mirka, 29.06.2007 18:36:32, IP: ***.***.237.38, #10869
Čau Blaňoušku, jsi strašně hodná holka ale já jsem asi stará popleta a panikářka. Jeden den sem nikdo nepsal a já jsem sem nemohla dvakrát dostat příspěvek a myslela jsem, že je to zase neprůstřelné, tak jsem zpanikařila. Myslela jsem, že holky nepíšou, že se sem nemůžou dostat. Tak pá a já mrknu na tu tvou novou diskusi ale co s tím teď?? M
p, 29.06.2007 18:48:28, IP: ***.***.237.38, #10870
p
Ajka, 29.06.2007 19:33:02, IP: ***.***.152.103, #10873
Psala jsem na DVOJKU . DOTAZ : kde se budem nahánět ? Jinak já vás mám v záložce jak na Panikářkách, tak už mám záložku i na POKRAČOVÁNÍ. Ale musíme se domluvit, jinak v tom bude maglajz.A uženem si paniku !!!!!
Blanka, 29.06.2007 19:58:54, IP: ***.***.221.40, #10874
To neva, Miri, tak se napojte zase na tu novou stránku, tak stejně, jako předtím. Ono sem už stejně zase budou ty příspěvky blbě jít vložit, páč je toho tady už moc. Prostě začněte psát na tu dvojku, všichni si zase zvyknout, uvidíš, tak jako si zvykli předtím. Jo, a díky za krásného mejlíka - radost veliká!!!! Tak zatím páčko. Budu tady teď častěji, BO MÁM DVA MĚSÍCE V O L N O :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
majulka, 29.06.2007 20:00:02, IP: ***.***.191.48, #10875
Ahoj Miroušku, tak já uz jsem zavítala sem , to neva , že jsi poprosila Blanču, šlo to tam uz myslim hůř vložit . Dnes uz nepršelo, tak jsme zvládli túru, bylo to fajn . Před hodinou jsem byla na borůvkach a dala si pak do jogurtu , tak to byla mňamka. Před chvíli jsem trochu začala plašit, povoze mi chvíli cukal sval nad srdcem a já hned blbnu :) když mi to udělá napravo nebo na ruce,tak se tak neleknu:) znás to? jsem hypochondr:) Jinak zitra uz jedeme dopol.domů , v nedeli chceme jet do té Zoo a v pondeli hurá zase do prace :( tak krásný vecer papa Majulka plašilka
Blanka, 29.06.2007 20:01:01, IP: ***.***.221.40, #10876
Čus bus Luci!!! Nic si z toho nedělej, tohle já taky často řeším. Jeden den jsem zdravá a další den mám všechny nemoci světa :))))
Linda , 29.06.2007 20:15:26, IP: ***.***.207.2, #10877
Ahojky.Obavy z mrtvice mám také.Zvláště poslední dobou mě bolí tak divně hlava,že moje fantazie pracuje naplno.Někdy mě tam tak divně píchá, jindy mi jdou takové zvláštní tlaky do hlavy.........No jsem zkrátka panikářka jak vyšitá.A protože jsem žádné vyšetření nepodstoupila, tak moc v klidu nejsem.Ani nevím,zda ti na základě těchto potíží nějaké vyšetření udělají.Trochu mě uklidinilo,že takové potíže nemám jenom sama.Mějte se všichni v tento prázdninový čas krásně.
majulka, 29.06.2007 20:15:28, IP: ***.***.191.48, #10878
Ahoj Miroušku, tak já uz jsem zavítala sem , to neva , že jsi poprosila Blanču, šlo to tam uz myslim hůř vložit . Dnes uz nepršelo, tak jsme zvládli túru, bylo to fajn . Před hodinou jsem byla na borůvkach a dala si pak do jogurtu , tak to byla mňamka. Před chvíli jsem trochu začala plašit, povoze mi chvíli cukal sval nad srdcem a já hned blbnu :) když mi to udělá napravo nebo na ruce,tak se tak neleknu:) znás to? jsem hypochondr:) Jinak zitra uz jedeme dopol.domů , v nedeli chceme jet do té Zoo a v pondeli hurá zase do prace :( tak krásný vecer papa Majulka plašilka
Luciáš, 29.06.2007 20:22:18, IP: ***.***.76.199, #10879
Tak já píšu a koukám,že se to vůbec nevložilo,jo jo holky,jsme jak v začarované, kruhu:-))),ale už se těším až v září odjedeme k moři,letos si to nenechám panikou zkazit-má prostě po p....i:-))))),neboj Linduš,jak vidíš je nás opravdu víc a pro všechny "JAK VYPADÁ AKCE SRAZÍK"?????
Ajka, 29.06.2007 20:57:03, IP: ***.***.152.103, #10886
Linduš,opravdu se neboj, až dostaneš AD a nastoupí účinek ( většinou to chvíli trvá a budeš muset být trpělivá ) tyto obavy vymizí. Také jsem konkrétně neprodělala vyšetření hlavy, ale dnes i když mívám také zvláštní pocity v hlavě i po těle mě to neděsí. Už si to dokážu rozumně vysvětlit a zdůvodnit. I tobě se to povede , věř mi, celkem zkušené panikářce. Občas mě bolí hlava tak, že vlastně cítím bolest oka popř. očí, jakoby mi měly vylézt z důlků.Trvá to i několik hodin ( 2-5).Ale jak říkám, hned si v duchu vysvětlím, že je to z přepracování a tlakem vzduchu, že je to z horka nedo ,že nastane prudká změna počasí. Většinou mě to chytá před deštěm.A různé,další NORMÁLNÍ potíže jako každý člověk mívám. Tak vidíš.Nejsi v tom sama.V různém měřítku jsme v tom všechny panikářky. A teď si vem, že by jsi byla zdravá ( bez PP). To bys přišla o takovou společnost jako jsme my. A to by byla škoda, ne ?
Blanka, 29.06.2007 21:40:13, IP: ***.***.221.40, #10891
Lindo, nic si z toho nedělej!! Já jsem taky na žádném "spešl" vyšetření nebyla a v té hlavě mi to dělá úplně stejně, takže mám i zcela totožné myšlenkové pochody...Je to i od krční páteře a ze změny počasí.B.
Linda, 29.06.2007 22:46:04, IP: ***.***.207.2, #10898
Ahojky Ajko,Blani....Děkuji za povzbuzující řádečky.Máte pravdu,aspoň nějaké pozitivum si u té mrchy PP musíme najít.Musím uznat,že jsme tady(aspoň z mého pohledu)fajn kolektiv.Moc ráda bych vás všechny poznala osobně.Přeji krásnou prázdninovou noc.
k, 30.06.2007 8:14:04, IP: ***.***.237.38, #10907
k
panikářka, 30.06.2007 19:20:06, IP: ***.***.187.114, #10926
Ahojte všichni!Chci do vašeho klubu a tak se trošku představím.Je mi 39.let,vdaná,3.děti - kluky 17 a 15.let a holčičku 4.roky.Vloni jsem byla na operaci a přesně za měsíc po ní jsem dostala embolii s epi.záchvatem a už v tom jedu!Epi záchvat jsem už od té doby neměla,ale vypěstovala jsem si PP.Myslela jsem,ze to přejde samo,ale nakonec jsem musela vyhledat psychiatra a začít brát AD.Jsem hrozně ráda,že je nás víc a můžem se vzájemně podporovat a podělit se o pokroky i starosti.Tak pěkný den všem!!!
        Předchozí   1 .. 159160161162163164165 .. 168      Následující
Přidat příspěvek k tématu "Panikářky"
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.