Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - "Panikářky"

majulka, 27.06.2007 19:59:33, IP: ***.***.191.48, #10770
Miruško Jessinka byla s námi v kabině , psi také mohou jet , taky se bála. Fuj , jsem si přečetla po sobě příspěvek a zjistila, že jsem napsala lýtka s měkkým i , taková chyba :) Jinak to vypadá, že nohy budou ok :) Musela jsem se smát, jak si psala že vás taky bolely ty nohy, uplne vás vidím :) Můj manžel tě taky moc zdraví Miruško , taky vidí, jak mi to pomáhá vás mít :) Snad uz ty záchvaty odezní ,je to fakt hnus . Zajímá mě ta příručka o panice , taky bych ji chtěla :) člověk se pořád musí utvrzovat, že je až na tu hlavu zdravý . Tak papa berušky vaše Majulka
majulka, 27.06.2007 20:05:18, IP: ***.***.191.48, #10771
ahoj Miruško, teď jsme dorazili z výletu , bylo to super . Jeli jsme lanovkou na Černou Horu a já se dost bála :) zpátky jsme šli pěšky, Jessi lítala jako zběsilá :) zitra se nepostavíme na nohy, z toho klesání nás pálily lítka, ale stalo to za to. Je tu většinou pod mrakem , ale to je lepsi , než vedro. Zatim mi je celkem fajn , občas si všimnu trochu tlaku na srdci , ale říkám si, že to nic neni :) Fotíme dost, tak pak neco pošlu, až to uložím do počítače. Tobě je taky doufám dobře Miroušku tak papa krásné odpoledne Majulka
Ajka, 27.06.2007 20:08:14, IP: ***.***.152.103, #10773
Ahoj Marie, jak tak čtu tvůj příspěvek, uvědomuji si jaké to mám(e) vlastně štěstí,že panikařím(e) právě v této době.Zdá se mi naprosto nemožné zvládat ataky PP bez léků tolik let. Divím se, že ses z toho "nezbláznila". A nebo jsem jenom zhýčkaná ?
Světlana, 27.06.2007 22:13:08, IP: ***.***.48.245, #10777
Marie, bohužel jsem z druhého konce republiky, sev. Morava. Také bych přivítala spřízněnou duši někde poblíž. Je velmi smutné, že jsi přišla o manžela, který Tě chápal a byl Ti oporou, zvlášť v situaci s chorobou, která je pro mnohé tak nepochopitelná a těžko vysvětlitelná. Mirka má určitě pravdu v tom, že by bylo dobré vyzkoušet některý lék z řady těch moderních AD, já čas od času beru Serlift, už jsem to také někde výše zmiňovala. Jestli budeš mít chuť se prokousat zpět příspěvky, tak tam tak různě popisuji ve zkratce své životní peripetie.
Nechci to znovu opakovat, ať to zbytečně nezabírá prostor. Moje děcka do toho moc zasvěceny nejsou, protože nejhůř mi bylo, když byla ještě malá a pak tak nárazově a to už jsem do sebe něco lupla, ať to nemá hějaké hrůzostrašné vyústění. Jinak co se týče přechodu, ten u mně proběhl velmi klidně, až se divím, ale jestli to není tím, že jsem své panické stavy měla tak trochu pod kontrolou. Ony vlastně ty tzv. nedefinovatelné stavy, bušení, pocení, závratě apod. jsou přece aktuální i u menopauzy. V současné době prý tyto problémy jsou řešeny i antidepresivy, pokud někdo nesnáší hormonální léčbu a je to velmi účinné. Tak se opatruj, čas určitě všechny zhojí.
Světlana, 27.06.2007 22:16:32, IP: ***.***.48.245, #10778
vypadlo mi "rány"
M, 28.06.2007 15:02:27, IP: ***.***.158.226, #10806
kkkkk
majulka, 28.06.2007 17:30:41, IP: ***.***.191.48, #10819
Zase mi to neuložil prispevek tak to nebudu psát znovu jen vás vsechny moc zdravím z Pece .Miruško co je to k k k k k ? :) :) :) tak pa M
majulka, 28.06.2007 18:01:31, IP: ***.***.191.48, #10822
Ahoj holky teda tady leje , to je hrůza ! tak ležím v postýlce a čtu si.Byli jsme v útulné hospůdce na skvělém obědě. Já miluju lososa a tam mi udělali výtečně :) Koukám, že vás tu moc není , ale tak vám je snad alespoň dobře :) My se chteli jet podívat do Zoo do Dvora Králové , jenže v takovém počasí jsme rádi , že jsme zvládli procházku s obědem. Já tu zatim míň panikařím, že by mi k těm stavům hodně pomáhala prace je pravděpodobné . . . holčičky moje tak se mějte krásně , hezké odpoledne Majulka




majulka, 28.06.2007 18:02:38, IP: ***.***.191.48, #10823
Ahoj holky teda tady leje , to je hrůza ! tak ležím v postýlce a čtu si.Byli jsme v útulné hospůdce na skvělém obědě. Já miluju lososa a tam mi udělali výtečně :) Koukám, že vás tu moc není , ale tak vám je snad alespoň dobře :) My se chteli jet podívat do Zoo do Dvora Králové , jenže v takovém počasí jsme rádi , že jsme zvládli procházku s obědem. Já tu zatim míň panikařím, že by mi k těm stavům hodně pomáhala prace je pravděpodobné . . . holčičky moje tak se mějte krásně , hezké odpoledne Majulka




majulka, 28.06.2007 18:03:22, IP: ***.***.191.48, #10824
Ahoj holky teda tady leje , to je hrůza ! tak ležím v postýlce a čtu si.Byli jsme v útulné hospůdce na skvělém obědě. Já miluju lososa a tam mi udělali výtečně :) Koukám, že vás tu moc není , ale tak vám je snad alespoň dobře :) My se chteli jet podívat do Zoo do Dvora Králové , jenže v takovém počasí jsme rádi , že jsme zvládli procházku s obědem. Já tu zatim míň panikařím, že by mi k těm stavům hodně pomáhala prace je pravděpodobné . . . holčičky moje tak se mějte krásně , hezké odpoledne Majulka




Mirka, 28.06.2007 18:38:45, IP: ***.***.237.38, #10826
Ahoj Majulko, já jsem sem v poledne koukla a kde nic, tu nic. Tak jsem napsala, že zdravím Majulku, Jessinku a manžela , vlastně manžela a Jessinku a ono mně to dvakrát nevzalo. Tak jsem si říkala, že holky nepíšou, že já jsem to zase zavařila a napsala jsem v panice Blaňouškovi, že bude muset založit Panikářky II. Zkoušela jsem to kkk a to mně vzalo.A teď, když jsem dorazila domů, tak tady vidím tebe. Takže holky asi na to kašlou.
Tak Majulko pá a užívej si to. Opět závidím M
Mirka, 28.06.2007 18:42:44, IP: ***.***.237.38, #10827
Tak vidím, že to funguje, tak jsem ti chtěla ještě připsat, že ryby taky miluji a že ve Dvoře Králové je ta zoo moc hezká a že je možné, že se tam v tom klidu té paniky možná zbavíš. M

P.S.Myslím v klidu přírody a né zoo,blbě jsem to napsala.
Irena, 28.06.2007 20:06:11, IP: ***.***.237.38, #10829
Dobrý večer, už půl roků mám hrozné stavy.Mám úzkosti, motá se mě hlava, brní pravá půlka těla. Někdy mám pocit, že se o mě pokouší mrtvice. OL mi napsal Lexaurin 3mg a beru ho 3denně.Jsem po něm strašně ospalá.Máte někdo zkušenosti s tímto lékem?
Všechny vás zdravím.
majulka , 28.06.2007 21:15:43, IP: ***.***.191.48, #10830
Ahoj Irenko, s Lexaurinem mám zkušenost , mám recidivu Panicke Poruchy . Beru ale jen 1 večer a to 1, 5. Zdá se mi to velká dávka 3 denně. Já když měla Lexaurin 3mg , ten mě taky uspával , ten bych si nemohla dát přes den . Myslim , že bys potřebovala Antidepresiva, ty ti pomohou a budeš mít klid . Nemá cenu se trápit Irčo. Pa M
Apple, 28.06.2007 21:22:59, IP: ***.***.14.147, #10831
Ahoj IRENo,
s Lexaurinem mám velké zkušenosti, v současnosti jsem na 1 a půl až 3 lexoších 3mg denně , půus 3x Coaxil. Léta jsem ho užívala svévolně, jeden čas jsem byla i na 5 denně ..... ospalá jsem byla jen v začátcích, později, když si tělo zvyklo už ne ... ale Lexaurin není antidepresivum a ty podle toho co píšeš by jsi nějaká AD potřebovala ... tak to rozmysli .... přeju prima večer :-)
        Předchozí   1 .. 157158159160161162163 .. 168      Následující
Přidat příspěvek k tématu "Panikářky"
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.