Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

mirka, 14.06.2013 21:04:36, IP: ***.***.144.31, #178229
ahoj Pájo, nedělali jsme zde spolu řidičák :-) někdy v zimě 2010, byla si směr Kladno? Teď mám chvilku, pročítám to zde, vypadá to, že některé situace se zde stále opakuji.

Holky nevzdávejte to, chce to jen jezdit, jezdit, jezdit.
Renča, 14.06.2013 21:22:35, IP: ***.***.241.11, #178230
Ahojky holky, Katastrofo moc ti gratuluju a přeju hodně šťastných km. Ještě jsem neměla odvahu sem napsat, ale celou dobu sleduju tvůj příběh. Jsi statečná a určitě budeš i dobrá řidička. A teď něco pro ostatní. Mám řidičák už dlouho jezdím denně do práce v největší špičce mezi 6-7 hod a odpoledne mezi 15-17 hod jezdím jen po městě cesta mi trvá tak čtvrt hodiny, ale je to pro mě utrpení. Myslela jsem, že když budu jezdit denně, že mě ten strach přejde, ale pořád nic. Nejvíce se bojím toho, že někoho porazím a nebo, dokonce že někoho srazím třeba jen zrcátkem při objíždění a že si toho nevšimnu a pojedu dál. Při každým drcnutí auta (třeba při přejetí díry) řeším, jestli tam náhodou nikdo nebyl nebo při každým objíždění ať už chodce nebo cyklisty přemýšlím, jestli jsem od něho byla dost daleko, když to jde podívám se do zpětného, ale nikdy na to není čas a pak mě trápí jestli jsem někomu neublížila. Holky prosím poraďte mi jak z toho ven. Nejraději bych přestala jezdit, ale s dětma a prací to bez auta nejde. Děkuju za všechny příspěvky
katastrofa, 15.06.2013 11:48:00, IP: ***.***.48.1, #178234
holky děkujiiiiiiiiiiiii....a nebojte se , uděláte to všechny ...je to jen stres , obava , nic víc ..však si přečtěte, jak jsem já vyváděla pořád :)..když dojde ke zkoušce , člověk se prostě vzchopí a pokud to na poprvé neuděláte tak se ptám - bude něco špatně , nastane konec světa ? No vidíte , není žádná ostuda to opakovat , věřte mi ..já jsem prostě taková bojovnice, i v práci žasnou,co všechno ve svém věku zvládnu.Možná je to tím,že jsem se naučila nic jen tak nevzdávat,že se pořád peru s osudem a fakt mi dává nepřízeň osudu zabrat..obrečela jsem řidičák několikrát..a to že jsem jej fakt udělala a potom že by měl ze mě tatínek radost, byl by na mě pyšný,že jsem to dokázala..a potom že jsem už nestihla JÁ SAMA za volantem navštívit syna v léčebně..že jsem ho já sama nestihla v autě svézt a udělat mu tímto radost , protože on se hrozně rád vozil v autě koukal z oken ven a byl takhle alespoň na chvíli zase trošku šťastný člověk..tak jsem mu o tom řekla alespoň u hrobu (..no a manžel ..ten je na mě pyšný , slibuje že mě nebude peskovat při jízdě:),páč by se bál,že až zase bude mít ten kolotoč kontrolních lékařských vyšetření tak jej nechám hezky jezdit autobusem jako dřív , páč za volant sednout v té době nebude moci (samo že i tak ho naložím a dovezu domů )..až vám bude holky nejhůř a budete brblat na to,jak vám prostě jízda autem nejde,vzpomeňte si na mě..vzpomeňte na to,že v životě jsou fakt daleko horší věci,než nějaká nezvládnutá zkouška..a věřte že to dokážete..a není VŮBEC ŽÁDNÁ OSTUDA,když se tak nestane poprvé ...hezký víkend .
vigi, 15.06.2013 13:31:49, IP: ***.***.250.18, #178237
No, neměla jsem já pravdu?
Porád jsem ti to říkala (psala) a ty ne a ne a ne a ne uvěřit!
:-D
Ika, 16.06.2013 19:24:55, IP: ***.***.56.241, #178252
Zdravím Mirku a všechny ostatní. Jezdím ale málo a také pořád se strachem. Ve čtvrtek jsem srazila kočku a je mě z toho špatně. Běžela z levé strany, pak se o otočila že poběží zpět a po dvou krocích se zase vrátila směr moje auto. Nemohla jsem ani zastavit, na "zadku" mě sedělo starší auto se skříní na zahrádce. Dívky, dámy, ženy přeji Vám jen samé klidné kilometry a šťastné návraty !!!!!
Pája, 17.06.2013 11:58:34, IP: ***.***.218.67, #178268
pro Mirku - přesně tak,v zimě 2010 jsem řidičák dělala,tuším,že ty se nebojíš,já jezdím a bojím,bojím!Myslím že i Ika je straší a bojí se,ale jezdí,mnoho šťastných kilometrů všem,já byla tenkrát ráda,že jsem ta tyhle stránky narazila,protože to nezasvěcený nepochopí
Bibi, 19.06.2013 9:11:54, IP: ***.***.74.180, #178309
zdravím všechny, i já sice jezdím,ale jen svoje trasy a se strachem v zádech. podélné parkování neumím,zkusila jsem,ale katastrofální výsledek. couvání jakž takž,není to dobré,ale vycouvám. pouze k tomu chodníku to nezvládám. trenovala jsem na dvoře,situace jak z komedie.vytoupila,odmeřila vzdálenost,pomalinku couvám,jsem šikmo a ten manevr zpet na srovnání už mi nevyjde. zkouším znova,že to udelám rychle,ruce mi behají po volantu,šup šup šup a výsledek úplne stejný...pak jsem potřebovala ve městě,místo bylo tak na 2 auta...zkouším zacouvat,ale skončila jsem na chodníku!!!našikmo,za mnou už jela auta,tak jsem vyjela,dojela na parkovište klasickě..naštvaná jdu zpět a jako na potvoru přijel pán,velkým autem,udelal šup a byl na tom "mém" místě...to víte,co to udělalo se sebevědomím,nemusím ani říkat. Manžel mě k volantu nepustí a když už jsem se nacpala,že budu statečně řídit do města,tak se urazil a zpátky už mě nenechal. ještě komentáře o šnekovi za volantem a dělal,jak se bojí,držel se madla a měl zavřené oči!!!
katastrofa, 24.06.2013 19:14:22, IP: ***.***.48.1, #178426
tak holkýý, jak to jde , já v současné době čekám na vyřízení řidičáku , byla tam děsná fronta a asi za 20 dní bude vyřízen ...
EVA, 24.06.2013 20:06:36, IP: ***.***.112.72, #178427
vůbec mi to nejde a to mám zítra poslední jízdu a ve středu zkoušku bojím bojím
EVA, 26.06.2013 20:51:19, IP: ***.***.112.72, #178489
Tak jsem to zvládla,testy 50 bodů,u jízdy jsem měla štěstí zrovna byl malý provoz,horší to bude až budu muset vyjet sama a díky za podporu
katastrofa, 09.07.2013 23:13:28, IP: ***.***.48.1, #178635
..no jste všichni bourali , bo co ...kde jezdíte , jak jezdíte, čím jezdíte ..nikde nic ...
EVA, 10.07.2013 20:17:37, IP: ***.***.112.72, #178661
zatím nebourali ,ale čekám na řidičák a pak se odhodlat a vyjet,zatím jsem si před domem couvla a popojela,a měla jsem z toho radost,tak uvidím jak budu pokračovat.
vigi, 13.07.2013 21:15:42, IP: ***.***.250.18, #178758
Ahoj holky, tak co, už jste vyrazily samy.
Já mám teda řidičák 4 měsíce, svoje auto 3
měsíce, ale že bych byla nějaký drak...:-)
Ideální doba pro mne je neděle ráno...či před poledne, to vše vyřizuji autem. (Jenže v neděli toho zase tak moc nevyřídíš, že...;-)
Na delší trasu (např. Opava - Třeštice u Mohelnice) jsem si troufám, ale s manželem. Už se zklidnil. Každé předjíždění je ale pro mne zkouška nervů. Rozuměj, předjíždím pouze kola a traktory ( a i za nimi bych nejraději jela).
Jinak předjíždí všichni mne. Jednak nevím, jestli se tam vejdu (manžel tvrdí, že tam hromada místa) jednak nevím jestli to stihnu (manžel tvrdí, že je hromada času)...tož tak. Ale doufám v lepší zítřky...:-)
katastrofa, 14.07.2013 11:04:57, IP: ***.***.48.1, #178759
Ahoj holky , tak zítra si jdu už po třetí pro řidičák , stále nemají čísla , já zase v práci , takže nemohu od tří rána stát frontu na pořadí ...tak zítra nebudu spát , páč mám odpo dneska a půjdu si stoupnout frontu , snad to vyjde ...no mě napadlo že umřu dřív než se ho dočkám , v mém věku by je snad měli vyřizovat přednostně , néé ???:)))
EVA, 15.07.2013 12:51:44, IP: ***.***.112.72, #178783
Tak jsem si dnes donesla řidičák,a hned jsem si to šla vyzkoušet nejprve s dcerou, ta mi nadala že vůbec nic neumím,že je to hruza,jak mi mohli dát řidičák.jela jsem jejím autem nešli mi vůbec rozjezdy.pak jsem se naštvala vzala si naše auto a vyjela sama u našeho není skoro žádný provoz jela jsem kousek i jsem se odvážila odbočit do leva,jen jednou mi to chcíplo.večer budu pokračovat.jízdám zdar

        Předchozí   1 .. 167168169170171172173 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.