Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

katastrofa, 05.06.2013 9:12:46, IP: ***.***.48.1, #177991
no technická se nedělá,ale zkouší z toho,co udělat před jízdou, co vše musí na autě fungovat a tak ...to není zas až tak těžké , horší jsou ty jízdy..chcípá mi motor....mám strašně moc práce se spojkou , nevím co s tím....
vigi, 06.06.2013 12:58:04, IP: ***.***.250.18, #178013
No , tak na to se nás ani neptal. prostě jsem u zkoušek sedla a jela. Ale je fakt, že jsem si natrénovala, na co který čudlík na palubní desce je, kdyby se ptal...a taky kde se asi tak lije co (ale bylo mi řečeno, že to by ani zkoušet neměl).
Jinak...že ti to chcípá...já se před chvíli snažila nacouvat k nám do dvora )řekla jsem si, že přece takový nýmand nejsem, nebudu pořád parkovat venku). Jenže ta naše cesta je úzoučká jednosměrka, čili se musí najet ostře dovnitř, ale hned vyjet dopředu (ale nevrazit do protějšího plotu) a pak srovnat kola (což se mi nějak nedaří) a couvat rovně. Těsně ve vjezdu je ovšem prohlubeň, do které zapadneš...takže to chce více plynu (jinak hned chcípneš...což já samozřejmě opakovaně......a pak zase s více plynem samozřejmě vystřelíš dozadu jak raketa...a po levé straně hned strom, takže nevrazit do něj...jenže BUM...po pravé straně už zase roh baráku (takže to moc nevytočit doprava) a před domem souběžně se stěnou betonový květináč...(takže rup a už jsem byla v květináči...a odřený celý lak nad pravým kolem). No nafackovala bych si, že jsem to raději nenechala hned stát venku. Přitom jsem od začátku říkala, že tam ten květináč nemůže být, že do něj vrazím ("Jéžíši, vždyť tam máš hromadu místa!! na to manžel) pro něj je totiž 10 cm hromada místa. Je fakt, že kdyby tam nebyl květináč, tak jsem možná v baráku...ale ten zase hned tak nepřehlédnu, kdežto na blbý květináč ze zrcátka houby vidím....ach jo...takže teď tam mám pěkné rýhy, ideální místo, aby to začlo rezivět...a ještě těch řečí, co si od manžela vyslechnu
alka, 07.06.2013 14:58:44, IP: ***.***.152.100, #178033
Jo holky mě učitel vůbecnedokázal naučit a vysvětlit couvání..vůbec se mu to nepodařilo...nevěděla sem kam se vejdu jakým směrem točit volantem jestli o celou otáčku...různý úkony jsem dělala pozdě jiný zase brzy...takový nemehlo asi dlouho nezažil a to učí přes 20 let...:-( už do toho nejpíš nepůjdu..
katastrofa, 07.06.2013 16:35:54, IP: ***.***.48.1, #178034
děvčata a třeba i chlapi ahojte :), takže už JEN DVĚ jízdy mám před sebou ...dnešní jízda prý - začátek na zabití , konec docela dobrý , prý jedu lépe než ženská , která bude mít dva dny přede mnou zkoušky ..a to je o hooodně mladší ...tak nevím , no ale kde je problém , vím - já si prostě nejsem na těch křižovatkách JISTÁ ..já si v tom stresu ani nevzpomenu , kdo kde má vlastně přednost a tak , jestli chápete , jako teorii když si zkouším , tak to chápu , ale praxe je už o něčem jiném , např. jsem si vůbec neuvědomila , že mi sice svítí červená , ale odbočuji vpravo a tam je zelená šipka , takže jsem co ...stála , no ....když se uklidním alespoň trošičku tak to je právě ten - docela dobrý - konec ...no uvidím , no , snažit se před komisařem budu co to jen půjde , nic víc už prostě nenadělám
alka, 07.06.2013 20:47:26, IP: ***.***.152.100, #178041
všichni držíme pěsti...
katastrofa, 07.06.2013 21:49:54, IP: ***.***.48.1, #178042
Moc vám všem děkuji , hned potom dám vědět ...
EVA, 08.06.2013 5:53:00, IP: ***.***.112.72, #178045
Holky tak se k vám také přidávám,mám pulku jízd za sebou,a připadá mi že nic neumím.když jezdím a není žadný provoz tak to ještě jde,ale jakmile vidím auta tak konec .Začnou zmatky.mám strach vjet i na kruháč.při řazení se mi podaří misto trojky dát pětku anebo nevím co mám zařazeno.při dojezdu do křižovatky také kalamita a to mi instruktor musí stále napovídat co mám dělat.Zítra mám jízdy už mi je špatně,vlastně celou dodu co dělám autoškolu nemohu spát pořád si představuji jak mám jet. Jo je mi 44 také jsem tam nejstarší.
Zuzka, 08.06.2013 18:33:13, IP: ***.***.252.58, #178055
Katastrofo,uvidíš to pujde. Vzpomínám si na své zkoušky a ty hrozné nervy,tak s tebou opravdu soucítím. Ty jsi ale šikulka a dáš to.Držím všechny pěsti a dej vědět...
kaca, 09.06.2013 10:31:05, IP: ***.***.254.25, #178058
Mila Vladko , mam ridicak z r.93, jela jsem pak asi cca 3krát a byla to katastrofa. Bylo štěstí ,že jsem nás pokaždé nezabila. už autoškola byl horor...dostala jsem ji dárkem a upřimně, nikdy bych dobrovolně do toho nešla. Rozumově to chápu a vidím , jak potřebné řídit auto je.Jak by to bylo nutné a důležité a čím dál víc. Dost mě to trápí , mívám záchvaty ,že to dokážu a překonám ,ale není to v realu v mých silách. Bojím se i jako spolujezdec, nesnáším rychlou jízdu ...potí se mi ruce,srdce v krku...Je dobrý typ ta kyneziologie. Zdá se, že to máš mnohem lehčí než já, Já bych do práce , kde by to byla jedna z podmínek ani nenastoupila. Vidíš a to jsem netušila , že je to fobie. Myslela jsem , že jsem jen prostě tak blbá a neschopná...zároveň si ale myslím , že jsou typy lidí , kteří na to opravdu nejsou, kteří svou roztěkanost a nepraktičnost neudrží na uzdě a je fajn ,že jsou dostatečně soudní. Mám pár takových přátel. Kyneziologii Ti velmi doporučuju , ale pečlivě vybírej , dej na zkušen.druhých,ne každá je účinná,dobrá. Ostatně tak je to se vším.Držím palce !!!K

vigi, 09.06.2013 11:03:28, IP: ***.***.250.18, #178061
Katastrofo,
napiš den a hodinu.
Budeme držet pěsti!!!
Přestaneme pracovat!!!
:-)
katastrofa, 09.06.2013 13:34:56, IP: ***.***.48.1, #178065
:))))))))))))))))))))))))))))))))) vigi jen blbni ...bude to dvanáctého v sedm ráno ..klidně pracujte , myslím že vám dám ještě příležitost minimálně jednou :)))))))))
Zuzka, 09.06.2013 16:41:47, IP: ***.***.252.58, #178066
Evi,to je všechno normální,že se bojíš provozu a nevíš co máš zařazený.......Ja jsem si v A.š.připlácela spoustu hodin je to těžké jesti jsi nikdy nejezdila jako já se to naučit,ale jde to. Víš já jsem se do toho dala když mi bylo ještě o 10 let víc jak tobě,instruktor říkal o koordinaci a že by to bylo snadnější před 20 léty,jenže co máš dělat když máš chlapa paličáka?.Jde to i když jsem myslela,že to nevydržím co to bylo za nervy.Tak vydrž a hlavu vzhuru,to dáš!!!!
Katastrofo,budu držet palce at to dopadne nejlip jak jen to jde!!!!
vigi, 09.06.2013 18:48:18, IP: ***.***.250.18, #178068
Středa...no, víš , co se říká o středě...:-)
Takže výborný den.
Ne, že by se příležitost nepracovat nehodila, ale zase tak nutně se snažit nemusíš...:-)
Neboj, nějak to dopadne! Minimálně budeš mít z krku testy.
EVA, 09.06.2013 19:09:40, IP: ***.***.112.72, #178069
dnešní jízda zase hruza ,ještě horší jak minule na finále když už jsem se viděla na parkovišti tak mi to chcíplo na kruháči, .byla jsem uplně vygumovaná a nebyla schopna se rozjed musel mi instruktor pomoct.Do konce mám jen čtyři 1,5hod.stále pouštím rychle spojku a jsem strašmě nervní .jedna chyba a celou jízdu jsem rozhozená.
EVA, 09.06.2013 19:13:03, IP: ***.***.112.72, #178070
Katastrofo,neboj ty to zvládneš, Budu držet pěsti.
        Předchozí   1 .. 165166167168169170171 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.