Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Aneta, 15.05.2013 20:47:49, IP: ***.***.241.11, #177439
Ahojky holky, musíte mi poradit nebo se z toho zblázním. Nevím jak se toho strachu zbavit jezdím denně ráno i odpoledne do školky a do práce, už asi tři roky, ale ten strach mě pořád nepřechází a nevím si s ním rady. To, že na mě občas někdo zatroubí, že jsem nebyla rychlá podle jeho představ mi je jedno - řeknu si, že je to blbec, ale nejvíce mě děsí to, že bych někomu ublížila. Pořád se strachuju, jestli jsem cyklisty nebo chodce objela dostatečně daleko. Nemyslím si, že bych je porazila čelně, toho si asi člověk za volantem všimne, ale mám strach, že jsem je neobjela dostatečně a zda jsem je třeba nezachytila zrcátkem nebo bokem auta a né vždy je čas kouknout se do zpětného zrcátka (pro kontrolu). Nejvíce mě děsí to, že bych si toho třeba ani nevšimla a klidně bych jela dál. Nejraději bych přestala jezdit úplně aspoň bych přestala mít výčitky svědomí, ale bohužel to nejde. Do práce to je dost daleko, bez auta to nestíhám a o práci přijít nechci. Prosím poraďte mi. Jsem zoufalá.Díky.
katastrofa, 15.05.2013 23:42:53, IP: ***.***.48.1, #177443
vigi já nevím ...mám jízd málo , nemám totiž vůbec pracovní volna a dělám i odpolední do noci , takže jezdím jen jednou -dvakrát týdně po hodině ...já už to chci mít za sebou ...:((
katastrofa, 16.05.2013 9:11:10, IP: ***.***.48.1, #177450
..špatně , špatně , špatně ...já to vzdávám ..:((((
Janica, 16.05.2013 10:01:26, IP: ***.***.72.114, #177455
Včera byl krásný den - neměla jsem žádné jízdy :-)))
Dneska jdu jezdit v jednu, už je mi zase od včerejšího večera zle. Fakt to asi skoro nikam nevede :-(
Janica, 16.05.2013 10:03:11, IP: ***.***.72.114, #177456
Jak, vzdáváš ??!!! Jako tu autoškolu?!! Ať Tě to ani nenapadne !!!! Vždyť jsi teprve na začátku !!!!
Janica, 16.05.2013 10:04:47, IP: ***.***.72.114, #177457
Poslyšte, lidi, a jste tu někdo, kdo už si odjezdil třeba jednou tolik jízd, než je stanoveno před zkouškama a pořád je nepoužitelnej :-)) ?
Janica, 16.05.2013 10:11:33, IP: ***.***.72.114, #177458
No, já jako začínající s totální panikou moc neporadím :-( . Ale myslím, že ten tvůj strach je opravdu zbytečný. Když to ani po tak dlouhé době nepřechází, řešilas to s nějakou psycholožkou? Třeba by na to měla nějaký fígl. Já si myslím, že díky tomu, že seš takhle opatrná a ustaraná, opravdu nikoho nesejmeš :-) . To tak Ti cvoci, co si bacha nedávají a myslí si, jaký jsou machři. Prostě vždycky jukni do zpětného zrcátka a pochval se, jaká jsi dobrá řidička :-) .
Janica, 16.05.2013 10:27:26, IP: ***.***.72.114, #177460
No vidíš, to je správný přístup :-)
Janica, 16.05.2013 10:30:27, IP: ***.***.72.114, #177461
No, jo, ty testy. Zrovna se je tady učim :-) . Myslím, že budou v pohodě. Teda pokud nebudu mít takové nervy z jízd, že zvořu i testy :-))). Ale já se ke zkouškám asi nikdy nedohrabu :-( .
katastrofa, 16.05.2013 10:47:26, IP: ***.***.48.1, #177462
No jo , autoškolu , Jani...nejde mi to , všechno špatně , žádná pochvala..já i ten volant držím špatně , špatně najíždím , špatně stojím , dlouho čekám na křižovatce,potom zase čekám jen krátce , zapomínám při zastavení podřadit na jedničku ..no fakt , dneska normálně bulím ...je to ostuda , jsem nemožná , jsem na to prostě stará ...jo , jsem stará ...
katastrofa, 16.05.2013 10:53:27, IP: ***.***.48.1, #177463
..a když couvám , tak zase moc točím volantem a někdy jej otáčím na opačnou stranu než mám ale si to uvědomím,ale předtím to bylo špatně ...panebože já asi nejsem v normě ...tohle už nedokážu , já to nesvedu, já potřebuji aby mě někdo povzbudil , aby řekl- hele , tady děláš chybu , víš proč ?To musíš takhle , jinak ti hrozí tohle , nebo třeba jen- no vidíš,už to bylo lepší, půjde ti to , neboj ...nic ,,,:((
katastrofa, 16.05.2013 10:59:00, IP: ***.***.48.1, #177465
..jo a ještě jedna věc- taky jezdím moc pomalu,to zase zdržuji provoz...
Marie, 16.05.2013 11:35:00, IP: ***.***.136.4, #177471
Katastrofo nezoufej, to co popisuješ jsou úplně normální pocity a stavy každého začátečníka. Já jsem získala řidičák v 53 letech, také jsem na těchto stránkách hledala pomoc. Ale moc jsem to chtěla dokázat. Manžel byl proti, ale teď jsem od něj už párkrát slyšela hlavně když si dojedu sama nakoupit "proč si si řidičák neudělala už dávno?" a to beru jako pochvalu! A i zpětně, když si uvědomím, že jsem měla tu drzost si v těchto letech dělat řidičák tak je to moc fain a určitě mi to stálo za ty nervy!!!!! Katastrofo vydrž a nevzdávejto, držím palce!!!! Když jsem začínala jezdit pod dohledem manžela, ale ještě i teď si neodpustí , jedeš pomalu - brzdíš provoz. Na křižovatce měla jsi jet to tady budeme týden, příště měla si počkat! Proč si zastavila tady? Jedeš rychle! No stále něco. Někdy jsem tak zblblá, že než něco udělám tak přemýšlým jak by to udělal on a to je také špatně. Nejraději jedu sama, taky udělám chybu, sama si jí uvědomím, ale nikdo na mne neřve!! A stále se lepším!!Marie
katastrofa, 16.05.2013 11:45:10, IP: ***.***.48.1, #177472
..no víš Maruško,když tam jsou vlastně téměř samí mladí, já si prostě připadám jako hlupačka..já se snažím , jenže jedna chyba a už to jede ...
Marie, 16.05.2013 11:49:37, IP: ***.***.136.4, #177473
Znám vynikající autoškolu v Ostrově u Karlových Varů. Paní Blanka učí i starší paní, které jinde nevzali. Je nadšená, když se jí povede a paní udělá řidičák, je to opravdu zlatý člověk. posílám odkaz: autoskolaoslik.cz
Marie
        Předchozí   1 .. 162163164165166167168 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.