Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

kokinko, 15.11.2012 13:19:53, IP: ***.***.3.87, #171226
Tomáš > ahoj fajn rady, zkusím aplikovat. Jinak kdybys mi dokázal dát pár vychytávek jak najíždět na dálnici z připojováku a vůbec co všechno sledovat, tak bych byla ráda. Dálnice je má noční můra. Absolutně mi chybí odhad na vzdálenost auta za mnou. Tudíž jsem věčně ve stresu, jestli můžu přejet z pruhu do pruhu, jestli mě pustí, jestli se tam vejdu, atd. :( zdravím a děkuju.
Marie, 16.11.2012 8:40:22, IP: ***.***.136.4, #171242
Tomáši je škoda, že bydlím daleko od Prahy, jistě bych Tvé nabídky využila. Ani se mi nechce věřit, že lze řízení auta takto vysvětlit a v klidu. Jsem případ, kdy většinou jezdím pod manželovým dohledem, který mně dost stresuje. Většinou udělám vše špatně - měla jsi jet, měla si počkat , špatně jsi zaparkovala - šikmo, daleko atp. A je také cholerik, takže jeho tón je dost znervozňující. Ale abych si jenom nestěžoval jsem nakonec ráda, že vedle mne sedí a mám větší jistotu, že když si nebudu vědět rady tak mi poradí. I když pak někdy jednám spíše tak jak si myslím, že bych měla jednat aby on byl spokojený.Všem nám přeji hodně šťastných kilometrů. Marie
kokinko, 16.11.2012 12:24:20, IP: ***.***.3.87, #171248
Lenka > škoda, že nemám k dispozici vlastní auto, kterým bych mohla jezdit, jinak bych Vaší nabídky hned využila. (Jsem z Brna).
Ika, 16.11.2012 17:26:17, IP: ***.***.56.241, #171256
Arny, byla jsem na tom stejně, 36 let řidičák v kabele a nikdy nejezdila. Zaplatila jsem si KJ a trochu se v 60 naučila. Jezdím druhou, jen letní sezonu, a jednu trasu,stále si nevěřím ale jsem ráda za to vše.
Tomáši, děkuji za rady a uvítala bych takového spolujezdce. Do centra Prahy, na dálnici, jsem sama nikdy nejela, neodnážím se. Největší problém mám s rozjezdem do kopce. Než vychytám "otáčky" = jsem pomalá, zadní troubí, já znervozním a "chcípnu".
Všem přeji pohodu a "dobro došli"
Bibi, 18.11.2012 21:53:17, IP: ***.***.74.180, #171321
i já mám problém s připojovacími pruhy-a to nemusí být ani na dálnici...tam bych si netroufla.Odhad totálně nemám. Podélná parking nedám...
Tanka 72, 20.11.2012 14:00:33, IP: ***.***.32.196, #171355
Aho všichni,moc moc Vám všem tady na těchto stránkách děkuji za obrovskou podporu,která mi hodně pomohla,uklidnila jsem se,že v tom nejsem sama a dnes jsem konečně svou čtvrtou jízdu dala úspěšně s pochvalou od pana komisaře za skvělou jízdu.Všichni se držte a na silnicích opatrujte.Ted začnu jezdit sama krátké cesty na nákup a už se těším,je škoda že brzo začne zima.Mějte se krásně a přeji mnoho kilometrů bez nehod všem.
Barbara, 20.11.2012 15:09:18, IP: ***.***.26.169, #171361
Dobrý den všem. Delší dobu sleduji tyto stránky. Jsem také typický případ - řidičák v 18, dokud jsem byla u rodičů bylo nemožné řídit, pak jsem neměla auto. Dnes 14 let od autoškoly začínám znovu řídit. Kondiční jízdy jsem si dělala více než před rokem, ale po dobu těhu a narození prcka jsem - až na pár jízd opět neřídila;-). Nicméně jsem děs a nervozitu z řízení (přeci jenom v 18 si člověk s ničím moc hlavu neláme, ale teď - hrůzaaaa) začala překonávat. 3xtýdně sednu za volant a v jednom z největších měst prostě jedu. A z musím se stalo chci. Proto všechny co mají strach, děs a bojují s démonem řízení chci povzbudit. Každý s něčím bojuje a nejlepší je se tomu vystavit a prostě řídit a řídit.Ničím jiným se člověk nevyjezdí a postoj k řízení se nezmění. Jezdím kratší vzdálenosti, opatrně, podle předpisů a doufám, že nervozita bude ustupovat, protože mě řízení fakt baví. Takže nevzdávejte to!
Zuza, 22.11.2012 13:34:31, IP: ***.***.252.58, #171403
Ahoj Tanko,moc,moc gratuluji,že jsi to dala.Ted už zbyvá jen jezdit a vypilovat k dokonalosti.Tak přeji hodně štestí a pohody za volantem.
Tanka 72, 22.11.2012 17:21:43, IP: ***.***.32.227, #171408
Zuzo moc děkuji,fakt mi to povzbuzování moc pomohlo,takže ted už je to jen na mně a já se dokonce na to ježdění těším,zdravím Tě a přeji pohodu v životě i při řízení:-).
Zuza, 22.11.2012 18:28:20, IP: ***.***.252.58, #171411
Tanko i já tobě ted at nam to bezpečně a v pohodě jezdí,budu muset i v zimě,do práce mi moc toho nejezdí,mám trochu strách,občas svírání žaludku,když je mlha,ale vím,že pojedu jinak by to celé snažení nemělo význam,my to dáme,hlavně to chce klídek,soustředit se a neblbnout.Přeju vše nej...at to frčí...Pa
dulka, 23.11.2012 16:50:26, IP: ***.***.241.11, #171444
Ahojky holky, ráda si čtu Vaše příspěvky a těší mě, že v tom strachu z řízení auta nejsem sama. Rozhodla jsem se, že i já přispěji do debaty a třeba mi některá z Vás bude moct pomoct nebo poradit. Řídím, už dlouho, netrápí mě rozjezdy ani couvání. S parkováním to je občas horší, ale většinou to vyřeším tím, že si vyberu vetší místo na parkovišti. Mým problémem a noční můrou je odhad. Kdykoliv objíždím někoho na kole nebo míjím chodce či projíždím těsně podél kolony zaparkovaných aut vždycky trnu strachy či jsem bokem auta nesrazila chodce nebo neodřela někomu auto. Prosím poraďte mi jak poznat, že mám vedle sebe ještě dost místa a, že při projíždění neohrozím míjenou osobu nebo auto. Dost mě to trápí, protože pak mám výčitky zda jsem opravdu někoho neohrozila - né vždy je čas na to, abych mrkla do zpětného zrcátka zda je vše v pořádku. Děkuji za rady.
Tomáš, 29.11.2012 13:09:33, IP: ***.***.114.2, #171631
Ahoj holky, posílám vtípek:
---
Blondýnka v autoškole.
Instruktor: "Teď přidejte plyn."
Blondýnka: "Co si to o mě myslíte- že jsem blbá? Jsem v autě a ne u sporáku!"
---
Pro ty, kterým to nepřijde - pozor, i v autě lze přidat plyn! Tak, a máte jednu zkušební otázku k dobru! :-)
Ika, 29.11.2012 18:15:28, IP: ***.***.56.241, #171651
Pro ty co více pamatují.
-----
Baví se dvě:
1.Ty se máš, máš Škodovku a ta má čtyřtakt. Já mám v Trabantu jen dvuotakt.
2. Tak si dokup ještě dva takty.
anemypefodedo, 10.12.2012 9:45:54, IP: ***.***.133.172, #171968
Constitution). He began to offer farmers multiyear contracts at guaranteed prices, provided they could produce a uniformly high-quality fiber. Visit shops in other areas and try to define what makes people want to shop there. It should not be used as a substitute for professional medical advice, diagnosis or treatment.
Trick skis are made specifically for turns, jumps and other tricks on the water. EBA's trademarked Neuro-bands are made of non-stretch material, pulling your shoulders back and allegedly sending your brain cues that retrain your body to have better posture and less pain.
Touches to the back, groin area and torso result in a score. In a medical study commissioned by the Brooks Air Force Base and published in the "Journal of Sports Sciences," researchers analyzed the movement of the human body and the effect that compression shorts had on it.
LIVESTRONG is a registered trademark of the Lance Armstrong Foundation. Moreover, we do not select every advertiser or advertisement that appears on the web site-many of the advertisements are served by third party advertising companies.. Their run was most noted for the in a Bottle storyline in Iron Man # 120 128 (Vol 1) in which Tony Stark deals with his alcoholism.
The seventh, ninth, 11th, 13th and 14th holes all have dog-legs as well, forcing the golfer to hit an accurate shot to avoid trees and bunkers.. When searching for discounts you could search for cheap skateboard apparel which includes t-shirts, shorts, hats, caps, socks, hooded shirts, etc.
Kowalewski will also have oversight over financial management, accounting, and financial reporting, including Sarbanes-Oxley compliance.. As Gosho said Gumbies were another iconic wearer of tank-tops, and of course included in the vogue fashion statement the knotted handkerchief on the head (not to be confused with a bandanna (A5004).
A typical Zumba Gold class is a little shorter in duration, approximately 30 to 45 min., with a longer warm-up and cool-down than the regular classes, but plays the same energizing music.. This David Mathew was a leading Yorkist who was supposed to have saved Edward IV's life at the battle of Towton in 1461, being later killed during a riot at Neath in 1484, after which he was certainly buried in Llandaff Cathedral, where his altar tomb may still be seen bearing an effigy measuring 6 foot 7 inches, which is said to have been his actual height.
Fitsistas (2011) is the ACT 2010 Personal Training Business of the year, and is the only pole dance studio in Australia to operate under the Fitness Industry Code of Practice (2011). Big-time college athletics are also a good way to build up and maintain alumni ties to the university--an important source of fundraising and endowments.

Bibi, 11.12.2012 13:12:08, IP: ***.***.74.180, #171995
no,tak já mám fobii zpět. Jezdím denně,ale jen,kde to znám. Dnes kalamita,došla jsem až k silnici,tam zrovna jel kamion,spousta sněhu,ujetý,zmrzlý. Já se roztřásla,i slzy mi vylítly. Dodávám si odvahu,že alespoň to zkus...ale opět nevolnost,průjem...a nezkusila!!!!vztek,výčitky,sebevědomí na nule.ale nezvládla jsem to. navíc se i bojím,abych nepřišla o to,co jsem si nadřela,vypilovala a nezačla se bát znova..co s tím?!
        Předchozí   1 .. 156157158159160161162 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.